Bucurii de sept-oct 2006 (118)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Adriana_mica, ma bucur pentru Dudu, sa nu te miri ca te ingrijorezi pentru orice flecustet, asa e normal.


Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Gety, imi pare rau pentru Maria, ma bucur ca acum se simte bine.

Alexutza, am vazut si eu cretisorul frumos.

Ramo, mersi, apropo, a reinceput votarea!

Beatrix, multumesc pentru raspunsul dat. Am o spasmofilie si nu asimilez calciu, sunt in cautarea unui produs bun, de aceea intrebam.

A reinceput votarea: daca va place vreuna din pozele noastre, ne gasiti la semnatura.

A reinceput votarea: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=21" target="_blank">Hug me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

LA MULTI ANI, DRAGOS de Alina Morostes! Sa cresti mare, sanatos, voinic, si sa-ti bucuri parintii in fiecare zi!
Gety, da am carnet de 2 ani, dar n-am mai condus de peste un an. Acum insa, voi exersa pana o sa devin o super soferita
Alexutza, e frumos foc cretolinul tau! Ar face partida buna cu Narci a Xandrutei!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Lexi - asa ma gandeam si eu, si-ar rasuci unul altuia carliontii si buclele

Mephala, Gety - multumim de aprecieri!

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si BB-lina
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

La multi ani , Dragos! Sa fii sanatos, sa cresti mare si sa ai o viatza frumoasa! Alina, petrecere frumoasa.

A reinceput votarea: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">Cercul vietii si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=21" target="_blank">Hug me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

deci asa Alina voi chefuiti azi
La multi ani puiului mic! sa creasca mare, sanatos si sa va duca multa fericire si impliniri!!!

alexutza ce mult a crescut Gabriel si ce perisor are! E un dulce

lexi ar fi superrr, dar vorba ta pana atunci mai vb!

Gety multa sanatate Mariei. Of saracuta, ce rau imi pare ca sufera asa.

nu deschide nimeni cap nou? Carmen daca esti prin zona si te pricepi, baga mare






***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput
Mergi la inceput