Bucurii de sept-oct 2006 (118)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

si un ceai verde,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

...si un orange juice si o guma de mestecat!

o zi minunata!

Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi! Haideti sa-i ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

pentru cine se pricepe: am nevoie de calciu ionic, ce produs ma sfatuiti sa cumpar? Cel efervescent e mai bun?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

neatza si multumim pt.ceai, eu ofer cafeaua ca sunt nauca, am dormit tare prost

ieri am fost la cumparaturi cu mama si ma striga cineva, cine sa fie oare ??? sandraaa....ieri ne-am vazut si noi "live in direct" pt.prima oara.....Doamne, ce ochi are fata asta, m-a vrajit

am vazut si pletele lui M, cel cu vartej in frunte, e tare scump. sa o vedeti si pe papuskica Ana Maria ce "plete are", am avut o mana super buna, are parul mai lung ca al lui Vladone

Daria, facem galerie, te asteptam cu sufletul la gura

alexutza, inca o data felicitari pt. bb2, sa fii sanatoasa si sa ai sarcina usoara si bb sanatos

lexi, inca o data ,felicitari pt.black car. da-ne si noua detalii despre ea ca suntem curioase, marca, model, poze

eu vreau sa va marturisesc ca de cateva zile conduc asa ceva. l-am fraierit pe al meu sot si am facut schimb de masini

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Lilina cum de s-a lasat Suru fraierit si ti-a lasat BMW-ul. E super. Ce i-ai facut de l-ai covins

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Am servit cafea si guma de mestecat, nici nu mai pot vorbi la cat am de mestecat noroc ca sunt tastele

Lili esti belea cu mancarimile la picioare . Am vazut barbatzelul, e tare frumos, cand mai veniti la Iasi sa ne mai scoti si pe noi la o intalneala?

Lexi ce dragalasa trebuie sa fie Maria, ma uitam la pozele cu ea si cam asa imi inchipui eu fetita care mi-o doresc. Felicitari pt masinutza, nu conteaza ce marca e, important e ca v-ati luat-o.

Sandra cred ca au mai facut 2 mamici pronosticuri pt Cristina dar le-am scapat.

Monica ce stiu despre laptele de capra este ca beam cand eram mica de la o stramatusa, altceva nik... si eu ma mai uit la tzopaila din burtik si-mi vine sa plang...

Adriana si eu intru repede in panica, nu e bine pt ca se transmite si la copil, incerc si eu sa ma controlez cat pot.

Alina supe tare (vad ca se poarta vorba asta) Adelina, deja face pozne.


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Carmen nu ma pricep.

Lilina te-ai scos!

Un pic off-topic: sa va zic cum imi incep ziua ieri, un offline pe mess "...sa-ti moara familia in timp de 1 an, sa ai ghinion..." stiti voi... m-am enervat la culme, mai ales ca visasem si urat cu o noapte inainte... i-am raspuns destul de urat tipei care mi l-a trimis... ma enerveaza la culme chestiile astea cu trimisul mai departe, daca nu o sa cazi intr-o fantana, o sa-ti cada un meteorit in cap, etc... am avut si o zi nasoala la serviciu si cand ma duc acasa 2 incidente in trafic, la primul noroc ca am pastrat distanta ca altfel intram intr-unul si la al 2lea era sa intre un Peugeot in mine, eu pe drum cu prioritate, cine credeti ca era sa intre in mine??? vara-mea... si asa nu ne intalnisem demult


*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Mirabela super tare faza cu vara. Macar te paruiai cu cineva cunoscut cit despre mesajele mai sus amintite si pe mine ma streseaza.

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

quote:
Originally posted by mephala30

pentru cine se pricepe: am nevoie de calciu ionic, ce produs ma sfatuiti sa cumpar? Cel efervescent e mai bun?



calciu este sub forma ionica in toate produsele! personal, nu prea imi plac vitaminele efervesceste,prefer tabletele! fetele farmaciste poate iti recomnada un produs bun!

ps. daca tot intrarati pe domeniu meu sa va spun: Ca neutru e metal alcalin pamantesc care arde in prezentza aerului ca de altfel toate metalele alcaline, Na, K, Mg...
in stare pura se pastreaza sub atmosfera inerta (azot, argon, heliu), iar in rest se gasesc doar sub forma ionica!

Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi! Haideti sa-i ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimi!
Multumesc pentru tratatie Monique, Cristina, Mephala, Lilina, Beatrix.
Mira, mi-a placut faza cu vara ta. Cat despre acele mass-uri care vin pe messenger, unele sunt de-a dreptul stupide si stresante.
Lilina, faina masina.
Cristina, deci, chiar nu nasti azi? Lasa, mai e timp pana diseara

Noi plecam la plimbare, e un soare asa frumos...
O zi placuta!


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput