Bucurii de sept-oct 2006 (118)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Haideti sa va povestesc putin de Maria sa va amuzati:
aseara nici nu intru bine pe usa si vine Maria in fuga la mine. Asa face de fiecare data, vine fugind si strigand "mamii, mamiii". Mor de dragul ei cand o vad cat se bucura ca am venit acasa. Buuun. Si cum intru pe usa, Maria imi arata spre tati, ca se joaca cu el. Eu o intreb "ce faci, mami, te joci cu tati?" la care ea ridica manutele, misca degetelele si face "bluuubllluubb". Mi-a povestit, cu alte cuvinte, cum se joaca cu taica-su. Cristi ridica mainile, isi misca degetele si zice "bluuubllubb" (ma rog, nu pot reda exact) cica sa o sperie, exact ca personajele alea de desene animate... Si Maria l-a imitat si mi-a spus cum se joaca cu taica-su. Am murit de ras amandoi cand am vazut-o. Asa haioasa a fost!!!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

quote:
Originally posted by Mirabelac

Sa va zic cum conduce fi-miu vizitatorii: se duce dupa ei la usa si zice asa "jaca" "jata" "usia" "pa" , adica geaca, geanta, usa si pa.

*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)






de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Mira- m-am amuzat copios de metoda ingenioasa a lui David de a scapa de musafiri

Lexi - ce veste?ce veste?? - si jos palaria pt jocul lui tati cu Maria

Alexandra mami de GABRIEL (30.09.2006) si BB-lina
PRINTZUL

Traieste orice clipa ca si cum ar fi ultima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Am primit vestea si e buuuna!!! Ne luam masinuta!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Andra, sa nu-ti para rau, , cum spuneam, se va relua votarea, de data aceasta vom avea vot limitat (vom putea vota cu 50 de stelutze, atat), fie ca cea mai expresiva poza sa castige!

Lexi, iti multumesc si tie pentru ca mi-ai apreciat pozele.

Festina, multumesc, .

Mirabela, nostim David! Teodor e mai timid, se baga intre picioarele mele cand avem musafiri, sau ramane nemiscat intr-un plan secund, .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Lexi, asta da veste buna, . Felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

quote:
Originally posted by Mirabelac

Sa va zic cum conduce fi-miu vizitatorii: se duce dupa ei la usa si zice asa "jaca" "jata" "usia" "pa" , adica geaca, geanta, usa si pa.

*****************************************Mirabela, mamik de pitic www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank">DAVID STEFAN (21.09.2006)







Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

salutare!

gata, am scapat de balaur care n-a fost chiar asa rau cum credeam eu! am citit repede pe diagonala, ca am scris nu gluma!
scriu scurt acum dar revin mai detaliat!

Alexutza, sarcina usoara si o Bb-lina sanatoasa tun!
ma bucur tare pt voi si ma bucur ca am vazut si poze frumoase cu fratiori, surioare si Bucuria junioara cu ochii mari si negri!
Tasia, La multi ani cu sanatate, fericire, succese si impliniri pe toate planurile!
Lexi, sa o stapaniti sanatosi si la cati mai multi km! gata, acum nu mai aveti nici o scuza sa nu veniti pe la noi! va asteptam!
Daria de Cristina, te asteptam!

pe toate!

Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi! Haideti sa-i ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

lexi, super veste, sa o stapaniti sanatosi

Lilina & Vlad-Alexandru (23 septembrie 2006)
poze cum s-a nascut bebe, site-ul lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Lexi felicitari sa o stapiniti sanatosi si citi mai multi km la bord.

Roxana ai grija daca ai probleme cu coagularea singelui ca nu e de glumit. Am auzit cazuri in care nu au dus sarcina la sf decit dupa ce au facut tratamente, problema era ca nu depistasera la timp.

Sa va spun ce am gasit eu azi in calculatorul de la serviciu. Cind m-am apucat sa mai sterg din fisierele vechi am dat de un filmult cu ecografia maimuticii mele de la 12 saptamini in care ea topaia in burtica.

Fetelor stiti la ce ma gindeam eu acum....exista lapte de capra in comert si daca da stiti de care ???/

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput