Miresele anului 2006 (95)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

te kitrosheshti madam...te kitrosheshti [:P]...du-te si tu mai incolo...spre 25 ...eu am zis 26...ca sa fie aproape de paste, sa fie cadoutz de iepurash

quote:
Originally posted by ralnied1

quote:
Originally posted by kitzy

Hai ca accept noi pariuri, sa vedem care nimereste...deci Oana zice 23...da cineva mai mult?



23 spre 24

Foto Cheile Bicazului-Tusnad
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu





E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Giova

noi suntem bine, cat se poate...Clau e cu piciorul in ghips de ieri dim.


Doamne!!!! "Frumos", n-am ce zice... Vai de capul lui!

Lasa, Gio, ca te descurci tu...

Foto Cheile Bicazului-Tusnad
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by krelia
mai fetelor, da' ce e cu vremea asta...ca ieri cand am venit era un soare...si acum, tremur ca piftia...bine, sunt eu mai friguroasa, da' chiar asa defecta sa fiu? [/font=Comic Sans MS][/purple]



la noi a fost super zilele astea...
dar din aceasta seara si pana maine noapte, aproape toata tara e cu avertizare cod galben. Incepe cu frig, continua cu ploi, vant, grindina, descarcari electrice, vijelii...

Foto Cheile Bicazului-Tusnad
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by kitzy

V-am trimis pozica la fiecare.



saru-mana. Am vazut. Tot frumusica foc esti.
Cu burtica ne-am lamurit. De-acum sa mai vedem si chiriasul ei la ochisori

Foto Cheile Bicazului-Tusnad
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Giova

Botic mai ce rea esti...auzi sa razi de bietele femei. cum s-au inteles? sper ca bine, nu?



ei, asa un pic sunt rea... doar un pic... Trebuia sa ma distrez si eu, nu?

Foto Cheile Bicazului-Tusnad
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana

[navy][font=Comic Sans MS]m-a sunat mama sa imi spuna ca la Realitatea pe banda din jos a ecranului scria ca Guvernul da liber pe 2 mai...oare asa o fi?



mie nici luni, de Paste, nu-mi da liber... ce sa mai zic de alte zile???
da' din cate stiu de la frate-meu, el are liber de sambata acum, pana duminica cealalta. A zis ca data de 30 si data de 2 mai o vor recupera in 2 sambete. Deci e posibil sa fie liber la bugetari la nivel national.

Foto Cheile Bicazului-Tusnad
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana

[navy][font=Comic Sans MS]m-am desumflat...cica numa bugetarii



mda, uite ca mai jos ai scris si tu. Am vazut ulterior...

Foto Cheile Bicazului-Tusnad
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by krelia
..inca astept confirmarea lui BJ...care vad ca nu se concretizeaza ...



pai nu a ramas pe 22 iulie?

Foto Cheile Bicazului-Tusnad
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by krelia

te kitrosheshti madam...te kitrosheshti [:P]...du-te si tu mai incolo...spre 25 ...eu am zis 26...ca sa fie aproape de paste, sa fie cadoutz de iepurash



las-o dom'le mai repede de Paste. Sa ajunga si ea acasa poate zilele alea...

Foto Cheile Bicazului-Tusnad
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

zvonuri bre, zvonuri....pe pagina lor oficiala nu scrie nimic mai departe de 15 iulie....so, pana nu vaz negru pe alb, confirmat...totul ramane la stadiul de "barfa raspandita de niste neni bulgari organizatori"....dupa cum scrie si pe net, pe ici, pe colo...

asa..pai daca naste pe 26 si naste natural....de paste e acasa


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput