Miresele anului 2006 (95)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by Giova

Oana harnicutza ai fost. bravo tie!! eu am smotruit bine toata bucataria sambata.



pana la Craciun sigur nu mai fac asa ceva
am tras toata mobila si am spalat toate geamurile...actiunea asta mi-a mancat toata sambata


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

bai fetele...daca ar fi cu schimbator normal si mai mica si mai uzata nu as avea asa emotii. dar cum e totul nou, fara schiumbator....imi tatatie putin fundul. poate da domnul sa fie ok joi la control si sa-i scoata atela.
Oana stai linistita...eu nu ma agit atat cu curatenia din cauza piticului...ce fac azi...maine e la loc si eu mor de nervi.

plec cu treaba prin oras.
va .

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Gio pai fara schimbator e si mai bine, scapi de problema cu schimbatul...nu?! te poti concentra la pedale


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oana sper sa va trimit poza cu puiul in curand.
Gio si eu cred ca e mai simplu fara schimbator, vb Oanei, te concentrezi pe pedale.

39+ cu Diana

AMR max 1 saptamana !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

vazut si eu burtica ...mumoasa foc, ce mai!
Gio, relax...pai, e mult mai klumea fara ambreiaj, nu mai stai sa-i dai atata a1a..a2a...etc..numai sa ai grija la stat pe loc, sa o pui in pozitia P....eu nu am prestat la hidramata...dar am mers cu un exemplar, si am vazut si eu la altii
onutz, botic..pup fete!
Aly, noutati, ceva?

ah, saptamana aviatoare, iar scrie contzed pe mine.....iuuuupiiiiii


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

m-a sunat mama sa imi spuna ca la Realitatea pe banda din jos a ecranului scria ca Guvernul da liber pe 2 mai...oare asa o fi?



You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

m-am desumflat...cica numa bugetarii
daca ma supar fac ca si Krelia..concediu


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

da, onutz..era vorba numai de bugetari...
pai, sa stii ca faza asta cu saptamana viitoare e parfum...gandeste-te...ca pt 3 zile d econcediu....ai o gramada "libere|...bine ca 4 dintre ele sunt s si d...dar, oricum..e ceva....rar mai prinzi ...

ah, si faza aia cu madonna si concertu' in Ro..era la misto...reclama la vodafone...ceva de genu'..descarca numai de la vodafone noile teme si ringtonuri.....sincer, nici eu nu as rata un asemenea eveniment ..inca astept confirmarea lui BJ...care vad ca nu se concretizeaza ...

in alta ordine de idei.....va mai amintiti?
http://www.trilulilu.ro/skadi/31e1784dfe9374

si inca ceva frumos gasit pe http://www.youtube.com/watch?v=9FM-BGC4d24


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana

Raluca...ce mai faci? tot noaptea bantui pe aici



ei, dupa posibilitati...

Foto Cheile Bicazului-Tusnad
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Hai ca accept noi pariuri, sa vedem care nimereste...deci Oana zice 23...da cineva mai mult?



23 spre 24

Foto Cheile Bicazului-Tusnad
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput