Miresele anului 2006 (95)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Kitzyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A trecut si 20 aprilie...


Alynutza, multa bafta si spor sa ai, la noul loc de munca!!!


Cafeluta si ceiut pentru harnicute!

Foto Cheile Bicazului-Tusnad
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata! 2 in 1!!!!
Sper ca saptamana asta sa se intample ceva ca ma tine pe ghimpi deja
Am facut ieri poze, o sa va trimit cate o pozica, numa sa pap ceva si ocup de voi, ok?

39+ cu Diana

AMR max 1 saptamana !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata!
Gio bine ca v-ati intalnit..chiar si atat, ca doar conteaza ca v-ati vazut si nu a-ti ratat ocazia
Raluca...ce mai faci? tot noaptea bantui pe aici
Kitzy...hai ca ne-ai dat planurilepeste cap la toate
...daca se mai pune o incercare...io zic 23
Kreliuz hai sa ne pove cum fu in deplasare...
Aly e la nou loc de munca...iti tin pumnii sa fie bine...si te asteptam cu noutati

eu ma pot mandrii...ca am terminat curatenia...in bucatarie mai ramane de dat cu aspiratorul si stersa faianta inca o data...ca acolo mai murdarim intre timp


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

V-am trimis pozica la fiecare.
Oana tare harnica esti!
Hai ca accept noi pariuri, sa vedem care nimereste...deci Oana zice 23...da cineva mai mult?

39+ cu Diana

AMR max 1 saptamana !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

unde mi-ai trimis ca n-am primit


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Pupici la fete!
sunt tare tare obosita...si, drept recompensa....am mai primit si altceva de lucru
abia astept week-endul viitor, cand vom pleca...poate apuc atunci sa ma hodin un pik...ca zilele astea au fost tare obositoare.....

in ansamblu, a fost frumos ..mai ales vineri seara.....asa ca, in concluzie, musai sa revin, dar cu nu skarbiciu, ca asa nu apuci sa vezi nimic si pe nimeni.....mai mult...

eu, a doua oara, am zis un 26 ...sau...o data in apropiere...asa ca, mai am de asteptat

mai fetelor, da' ce e cu vremea asta...ca ieri cand am venit era un soare...si acum, tremur ca piftia...bine, sunt eu mai friguroasa, da' chiar asa defecta sa fiu?


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Oana ti-am trimis PM

39+ cu Diana

AMR max 1 saptamana !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


noi suntem bine, cat se poate...Clau e cu piciorul in ghips de ieri dim. sambata seara l-a sucit, iar dim. m-a rugat sa-l duc la spital, asa ca pe acolo ne-am mancat jumate din zi. Nu e rupt, luxat, e doar imflamat, dar tot i-a pus atela din ghips, pe care trebuie sa o tina 7-10 zile. Macar de era la stangul putea conduce, dar la dreptul....of si musai sa merg eu cu Touaregul in Alba de paste. cred ca ma voi kk pe mine de frica, nu am condus-o decat in prima zi cand a luat-o, prin Alba. In Tm. mi-e groaza, la ce dezastru e in oras.
Kitzy vazut burtoiul mareeee!!! Hai Diana, iesi afara la soare, nu te mai poate cara mamica.
Aly sper sa ai bafta in noul job, te asteptam cu primele impresii.
Oana harnicutza ai fost. bravo tie!! eu am smotruit bine toata bucataria sambata.
Botic mai ce rea esti...auzi sa razi de bietele femei. cum s-au inteles? sper ca bine, nu?

va, o sapt. buna sa aveti.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Of mai Gio dar cum a reusit?
Eu zic ca te descurci cu condusul, mergi mai incet si totul o sa fie bine.

39+ cu Diana

AMR max 1 saptamana !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

am vazut burtica ...ce mare eeeee
abia stept sa iti vad puiutul!

Gio...cu rabdare o sa vezi ca o sa fie bine...stii tu "toate au un inceput!"...o sa iasa bine, ai sa vezi...eu iti tin pumnii
acuma ai marea ocazie sa dovedesti ca femeile la volan conduc la fel de bine ca si barbatii!!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput