Miresele anului 2006 (95)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza! Am intrat sa va salut rapid, ca azi nu stiu daca mai apuc sa mai intru. Trebuie sa predau ultimele chestii, sa impachetez ultimele catrafuse si pe urma chef cu colegii. Ma asteapta oricum niste zile pline.
si va doresc un weekend super si 'la multi ani' pentru duminica daca avem vreo 'floricica' printre noi.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Aly spor la lucru si distractie placuta cu colegii!
Noi suntem tot la promotie, ieri de vreo 2-3 ori am simtit o usoara jena ca si la CM, dar foarte subtil, apoi pauza, doar ca aseara cand m-am bagat in pat, Diana valsa non-stop in burtica, am fost sigura ca noaptea ma apuca durerile, dar se pare ca s-a mai linistit. Oricum Pastile nu le mai apuc acasa

39+ cu Diana

AMR max 1 saptamana !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Kitzy deci mai am o sansa pe maine (19)
...o sa ma concentrez la problema asta...poate merge telepatia


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Onutzule poate o nimeresti pana la urma
Cu toate ca azi toate sunt bune si frumoase inafara de faptul ca Diana se zbenguie pe acolo prin piscina.

39+ cu Diana

AMR max 1 saptamana !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


nu am disparut, doar ca nu am avut curent, toata ziua.
am fost pe la coana mare la expo, iar seara a venit ea la mine acasa.pe la orele 20 am dus-o la hotel. sper sa ne mai vedem si maine.
pe aici vad ca nici o noutate. subiectul principal tot la caldurica in burtica sta.
va sa aveti un weekend fain. pe maine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana

Kitzy deci mai am o sansa pe maine (19)
...o sa ma concentrez la problema asta...poate merge telepatia



sau macar eu, cu 20...

Foto Cheile Bicazului-Tusnad
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

bravo, Gio, deci te intalnisi cu coana... frumos...

eu am fost la niste artificii in seara asta. Dragut, ce sa zic...

Maine, niste cumparaturi, niste treaba pe aici, somnic multtttt si plimbarica daca e frumos ca azi. Cam atat.

Noutati n-am, de niciun fel.
Noapte buna! Pe maine!

ps-Kitzy, sa dai un semn la orice ora din zi sau din noapte!

Foto Cheile Bicazului-Tusnad
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

mai........ nimeni azi pe-aici??

Foto Cheile Bicazului-Tusnad
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

azi nu am apucat sa ma vad cu Krelia . si maine dimineata pleaca. of ca asa s-a nimerit, sa vina si prieteniui lui Clau taman in weekendul asta, si nu am prea avut cum sa ma rup.
sper sa-mi iau revansa la toamna.
Botic . eu am fost prin jur, dar cu multa treaba.

tuturor florilor din lume !!!

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

vezi, Gio? uite-asa se nimereste si nu poti face cum iti pofteste inima :( da' vorba ta, poate iei revansa la toamna...

si din partea mea:
La multi ani tuturor FLORILOR!!!!!
Daca avem pe aici sau pe la voi pe-aproape...

Eu mi-am scos azi soacra din casa si am dus-o in vizita la maica-mea. Nu va pot descrie ce socuri au avut amandoua. Pe niciuna n-am anuntat dinainte
Ce m-am distrat pe seama lor!
Ma duc la somnic, ca-s rupta de oboseala! Noapte linistita!!!

ps - Kitzy, tot 2 in 1?

Foto Cheile Bicazului-Tusnad
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Iasi 600 - 18 aprilie 2008
Foto Ralu

Mergi la inceput