Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (122)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

cecilia, danielle, papanash - am vazut poze...super!
pupici.

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Danielle superba printesica ta. Dulce ca intotdeauna...doarme ca un ingeras.

Gabitz felicitari pentru reusita, e tare finuta si frumoasa Elisa.

Papanash gata deja avem baieti mari...mie unu cand ma uit la el si il vad cum se joaca singurel in funduletz, parca nu imi vine sa cred.

Cecilia cum mai este Cristi? Mai are bubitele? Poate la el este doar o iritatie.

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Mario e plin tot de bubite...il duc azi la doctor sa mi se comfirme diagnosticul. La cum arata poate sa fie rubeola (pojarel) sau pojar. Asa ca ne pregatim de drum

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

betty - lui greuceanu si sa-i treaca repede...

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Neata!
Urmy Brevi b light e cel mai usor carut existent pepiata la ora actuala cred ca 4,4oo kg, insa are doar 2 pozitii, deci daca bb vrea sa doarma tb sa o faca in fund, unii, pot, insa Cris vrea sa doarma numai intins, asa ca am optat Pt CHicco C.T. 0,4 Evolution cu 5 trepte. Are 5,600 kg dar e ok!
Bettymulta sanatate lui Mario. Sa se faca repede bine.

Fetelor V-ati confruntat cu mucisori timp de o saptamana? Nu stiu ce sa fac sa-i treaca. II dau Nurofen, curatam nasul cu Mar plus, desfundam cu aspiratorul, dar degeaba, aaa si inainte de culcare punem VIbrocil! Iar in camera ii pun si Karvol! Voi ce ati mai facut pentru mucisori!

andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

andreea - la noi au trecut cu aerosoli si cu colargol in nasuc.
pupici si sanatate!

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Buna dimineata si de la noi!

Pinacolada, eu am fost in Tunisia acum vreo 5 ani, in Sousse la un hotel de 4 stele -hotelul, gradina, mancarea,plaja, piscina superok. Orasul cam nasol insa. Statiuni frumoase sunt Port el Kantaoiu si Hammamet. De vizitat: Sahara, Cartagina, Tunis, muzeul Bardo-mozaicuri romane,coloseum de la El jem.Localnicii sunt mai putin civilizati decat turcii, cam trag de tine prin magazine sa cumperi. Noi preferam Grecia ca destinatie estivala, am fost in Thassos-destinatie perfecta pt odihna,liniste, plaje superbe, si f accesibila ca pret, Corfu - deosebita, cu chiparosi, vegetatie foarte frumoasa, orasul Corfu superb-un amalgam de stiluri italian-francez-englez, a fost sub mai multe ocupati, mai este pe insula resedinta lui Sisi-un palat micut frumos dar cu o priveliste si niste gradini nemaipomenite, acolo as fi ramas;Rodos-preferata mea, cluburi distractie, multe fortifiicatii ce pot fi vizitate, capitala insulei in care s-a pastrat orasul vechi - o fortareata superba.Iarasi si Creta merita vazuta, am fost mai demult.
Am poze cu Corfu la semnatura daca vrei sa te uiti.

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Neatza!
Am vazut poze cu frumoasa Miru (pe care o pupa Stefan ), Ebonee cea somnoroasa si Eliza cea ochioasa.

Felicitari Gabitz pentru rasucire. Vroiam sa te intreb ceva de mai demult. I-ai zis odata lui Stefan Stefanitza. Ce-ti veni? De unde? Iti zic eu dupa aia de ce te intreb.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Betty, multa sanatate pentru Mario!

Noi speram sa ajungem azi dupa-amiaza la Kidex.Mai merge cineva?

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns urmychance spune:

quote:
Originally posted by ANDREEA11

Neata!
Urmy Brevi b light e cel mai usor carut existent pepiata la ora actuala cred ca 4,4oo kg, insa are doar 2 pozitii, deci daca bb vrea sa doarma tb sa o faca in fund, unii, pot, insa Cris vrea sa doarma numai intins, asa ca am optat Pt CHicco C.T. 0,4 Evolution cu 5 trepte. Are 5,600 kg dar e ok!
Bettymulta sanatate lui Mario. Sa se faca repede bine.

Fetelor V-ati confruntat cu mucisori timp de o saptamana? Nu stiu ce sa fac sa-i treaca. II dau Nurofen, curatam nasul cu Mar plus, desfundam cu aspiratorul, dar degeaba, aaa si inainte de culcare punem VIbrocil! Iar in camera ii pun si Karvol! Voi ce ati mai facut pentru mucisori!

andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo



andreea, il stiu pe asta, il are chiar la o farmacie de langa noi, dar este mult prea mare pt ce vreau eu. Eu vreau o fatza de carucior, sa fie f usor si sa ma pot deplasa oriunde cu el. Multumesc pt ca mi-ai raspuns.

Mergi la inceput