Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (122)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

de ce nu-mi spuneti ce porcariiiiiiiii am la semnatura
acum chiar avem poze noi

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

vad ca am ramas singura pe aici, asa ca merg langa puiutul meu........noapte buna

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

FETELOR, a folosit careva PIvalone. Suntem a 6 zi de muci, si nu-i mqai trece. Ce sa ii mai fac! Asta seara avea si 37,6 temperatura> II dau nurofen si ii curat nasucul! Insa mucisorii sunt lichizi rau. Face si balonase daca se supara!
Melania Dupa 6 l poti spala tetinele cu detergent insa limpezestele tare bine! Eu mai folosesc sterilizatorul cu aburi, insa in max 2 sapt il donez nasei ca naste!!!!

andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

quote:
Originally posted by cecilia L


Betty imi pare rau ca treceti prin asta, parca sunt prea mici ....uf mititeii........in afara de pete ai mai observat si altceva?????
Eu nu am vazut pete, are niste bubite mici rosii, care sunt fade acum, as zice ca seamana cu cele care au aparut acum cateva luni cand am schimbat detergentul, sunt doar pe piept si pe spate......acum doarme' dar o sa verific maine...oricum l=-am dat cu bepanten....


Papanas si eu ma mai irit uneori de la apa, dar la fata sunt sensibila nu pe corp........ nu stiu ce sa zic...



Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

www.flickr.com/photos/imbracamintecopii " target="_blank">poze noi



scuze nu sunt pete...sunt bubite rosii dar oarecum pale la culoare

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

quote:
Originally posted by betty78

quote:
Originally posted by cecilia L


Betty imi pare rau ca treceti prin asta, parca sunt prea mici ....uf mititeii........in afara de pete ai mai observat si altceva?????
Eu nu am vazut pete, are niste bubite mici rosii, care sunt fade acum, as zice ca seamana cu cele care au aparut acum cateva luni cand am schimbat detergentul, sunt doar pe piept si pe spate......acum doarme' dar o sa verific maine...oricum l=-am dat cu bepanten....


Papanas si eu ma mai irit uneori de la apa, dar la fata sunt sensibila nu pe corp........ nu stiu ce sa zic...



Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

www.flickr.com/photos/imbracamintecopii " target="_blank">poze noi



scuze nu sunt pete...sunt bubite rosii dar oarecum pale la culoare

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario




hai ca m-ai pus pe ganduri acum..........il urmaresc maine. Ai fost la medic, ti-a confirmat????????

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

maine il duc...sunt curioasa daca se confirma diagnosticul

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Am ajuns si eu membru matur

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

noi am fost plecati la bunica mea.abia acum ne-am intors.Cristi doarme dus.profit de ocazie si ma bag si eu langa el.

va pup si va doresc somn usor si multa sanatate bebelusilor bolnaviori.





AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007

cristi

sunt mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Sim, , multumim ca ne-ai pus iepurasul in lista de inceput. Am banuit ca tu ai fost, dar nu eram sigura si am zis sa nu comit vreo greseala si iar sa sara duamna cu gura pe mine.

Danuta, Myral, multumim. de la !

Pinacolada, fost si in Tunisia, dar cam demultisor, prin '97. Ce vrei sa stii? A fost bine, oricum. Si nu a fost cum zice Papanash, adica hotelul a fost super! Iar un loc minunat de vizitat e Croatia, dar musai de mers la Plitvicka Jezera - e raiul pe pamant!

Prisilica mica, esti o frumusete de fetita!

Dany, ce dulce doarme Ebonee!

Multa sanatate bolnaviorilor Mario si Cristi, sa se vindece repede!

Daca tot i-a iesit un dinte, de maine ii dau morcov! M-am hotarat, maine dupa bazin merg si-i cumpar scaun pt. masa si incepem diversificarea cu piure de morcov.

Va urez o noapte buna, eu merg sa ma epilez si apoi ma pun pe terminat teza.

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:



La mai multe lunite pentru sarbatoritii din ultimele zile.

La multi ani mamicilor sarbatorite in ultimele zile.

Greyeras ,la multi ani , sotului.

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput