Miresele anului 2006 (94)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Kitzy musai sa ne anunti pt. marele eveniment. macar sa facem o galerie ceva.
Krelia fain arata tortul. imi ploua in gura.
toate fetele.

noi pe acasa, maine dim. plecam spre Timisoara. de abia asteptam sa ne intalnim cu tati ca ne e dor de el si lui de noi.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Kitzy, am ramas datoare cu un raspuns: da, am primit poza, am vazut-o si pot zice ca tot frumoasa ai ramas, daca nu chiar si mai frumoasa decat erai data trecuta, in poza cu celebrii papucei de casa
Am "vazut-o" putin si pe Diana... Abia asteptam sa o cunoastem...


Gio... voi sunteti fara Clau la Alba??? O saptamana intreaga??? Wow!!! Drum bun spre casa!

La noi e o vreme de tot... Ploua, vant tare, frig, ceata....
Mama insista sa ma duc maine pana la ea. Mie nu-mi vine sa ies nici pana la magazinul de la colt... Mai vad maine ce-oi face. Un lucru e sigur: dimineata nu plec nicaieri. Vreau sa dorm linistita...

Sotul mi-a ajuns la destinatie. Peste tot vremea e la fel de urata, din pacate. Asa ca nu mai regret ca nu m-am dus.
Insa acolo unde sunt cazati, e fain de tot, un hotel de 3 stele (cica e 1.4 mil camera dubla... e de retinut pentru concediu!), conditii ca lumea...

Mai vin pe noapte aici!

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

da Botic suntem fara Clau la alba. el are treaba, nu ca noi. e bine pana are, asa ca noi sa ne putem face de cap.
a fost fain aici, si daca sunt cu marco nu mi-e asa dor. M-am mai aerisit si eu, ca s-au ocupat altii de pitic.
de maine insa, imi reintru in drepturi.
vad ca pe aici e tare liniste...
Noi am venit acasa, sorella face bagaje, mai stam putin si noi si pe urma mergem la socrella sa dormim.
maine dim. in jur de 9 plecam, sunt curioasa cand ajungem.
si sambata faina sa aveti.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Hello, lume!
Nu va aratati azi la ochisori, niciuna dintre voi?


www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Botic, eu....eu.....

din banat!!!
am ajuns cu bine la 13.30. marco a dormit o ora pe drum,iar acasa cand am ajuns a mancat ciorbitza pusa de mama. sorella a plecat si ea, doamne ajuta sa ajunga cu biune.
Marco nu mai vrea sa doarma, asa ca urla dupa tat-su' prin casa. e tot dupa el, se vede ca i-a lipsit o sapt.
in Timisoara e urat, a si ploauat, asa ca nu stim ce vom face azi. probabil prin casa, nu am chef de iesit, parca sunt asa de obosita.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Bine ca ati ajuns in regula, Gio...
Ca la ce vreme e prin tara. Au anuntat ploi aproape peste tot...
La noi vazusem niste raze de soare si am crezut ca se indreapta...
Da' de unde? A inceput si mai tare... si ploua, si ploua...
Eu imi fac acum niste peste , pap, fac baita si ma relaxez iar...

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Botic relaxare placuta.
Eu nu am iesit, doar Clau cu marco pana in mall si acasa.
Nici nu stiu daca mai ploua, dar e frigut.

am pus poze:
http://good-times.webshots.com/album/562665408OQtWcm?start=36
si
http://good-times.webshots.com/album/562999704txWLbi
sunt si de dATA TRECUTA CAND AM FOST IN aLBA- dupa masina.
si o seara placuta sa aveti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'Neata!
Nu veniti la o cafeluta? Sau poate la un ceai de menta?
Haideti ca azi fac cinste pentru sarbatoritii mei ...
Spor la treburi si sa aveti o saptamana usoara!

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza la fete! A trecut si weekend-ul... Nu l-am prea simtit, daca sotzul a fost de serviciu si a avut si niste cursuri, deci a venit tarziu acasa, si duminica am papat singurica... Daca mai punem si vremea de 2 bani... Bine ca a iesit soarele acum si se anunta ca se mai incalzeste. Musai un pic de vreme buna, ca mi-am propus sa-mi termin curatenia pana de Florii si daca e tot vreme urata n-am nici un chef.
Gio ti-am vazut pozicile, harnic rau Marcolino .

Ma apuc de rapoarte. Va las o si un ceai. Sa incepeti cu bine saptamana!


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Botic mersi de .
Aly da, e vreme buna, in V cica vor mai fi ploi. sa speram ca nu tin mult.
da a fost harnic piticul meu, i-a facut la mama curat prin tot apartamanetul.
spor la munca.

Noi bine, am dus copil la gradi, nu a plans, dar eu m-am invatat cu el, si parca imi lipseste. Imi reintru eu repede in program.
azi musai sa fac ceva sarmalute si oua umplute. am primit ordin de la sot, ca ii e pofta.
as mai vrea sa fac si , sa vedem daca si cum apuc.
va si o sapt. buna sa aveti.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput