Miresele anului 2006 (94)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata!

va urez o saptamana frumoasa (ca a plouat destul...si am fost cam fara chef!)...sper sa apuc sa mai intru pana vineri!

Gio...super pozele!...ca de obicei!

Aly, eu mi-am program sa fac curatenie peste doua saptamani in wee...cat timp ploua asa parca nu ma lasa sufletul sa spal geamurile...si de fapt nici timp nu am pana atunci!

Kityz...sa nu faci vre-o surpriza cat lipsesc eu...ma intorc in 10


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Gio gata rapoartele, am fost tare vrednica azi. Si eu sper sa nu mai ploua, desi astia la meteo spun ca iar ploua miercuri si joi.

Onutz nici mie nu-mi vine sa ma apuc de curatenie pe vreme rea, dar tot as vrea sa pot sa termin cu ea pana de Florii, in saptamana mare sa imi ramana doar prajiturile si un pic de curatenie (aspirat, sters praf, nu mai mult). Si asa acum m-a anuntat sotzul din dotare ca la sfarsitul lunii, inainte de Pasti pleaca la Bucuresti la ceva training. Cred ca o sa ma lamuresc nitzel mai bine cand ajung acasa sa vorbesc cu el face-to-face, ca la telefon nu mai stia nici in ce luna suntem .


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

tocmai am aflat ca mi-a murit colegul din Timisoara
sunt socata!!! l-am vazut acum o luna...offf ce iti e viata asta!!!

dupa ce s-a distrat la viata lui tocmai se insurase de 2 ani, si-a facut casa...are o fetita de 1 an...si azi dimineata a facut stop cardiac la 46 de ani

nu mai sunt buna de nimic


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Oana imi pare rau de vestile triste . Dumnezeu sa-l odihneasca. Din pacate tot mai multi oameni tineri au probleme cu inima... stresul asta, bata-l vina.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

da Aly..nasollll...ma gandesc ca azi esti si maine nu!...nu stii niciodata cum si cand e sfarsitul!

Acum ne organizam sa mergem la inmormantare joi...nici nu stiu cum sa fac...eu o sa fiu la Harlau joi dimineata...imi e cam imposibil sa ajung din pacate...si daca mai bifez si Timisoara saptamana asta...cred ca nu mai imi revin o luna

doamne nu imi vine sa cred...oricum acum strangem niste bani sa ii dam sotiei care nu lucreaza fiind in concediu de ingrijire a copilului

vezi trebuie sa pretuim fiecare zi...nu sa ne facem griji din astea stupide legate de curatenia de Paste, fara de care oricum putem trai foarte fericiti!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Asa-i, mai Onutz ce putem face. Numai sa incercam sa profitam mai mult de viata.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana , mai cu ce veste ai inceput sapt. D-zeu sa-l odihneasca in pace!! Doamne ce ti-e si viata asta. a ramas un pui mic fara tatic.
Aly chiar ca ai fost harnicuta, ai terminat repede cu raportarile.
Kitzy pe unde esti? sper ca nu la spital.

eu am pus sarmalele la foc, ouale umplute sunt gata si acum mananc o salata de fructe in fatza compului.
astept sa se termine hainele din masina sa le intind.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

V-am pupat fetelor
am o sedinta dupa care plec spre Bucuresti!

Sa fiti cuminti (Kitzy mai ales tu)


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aici is! Inca n-am nascut
Voi sunteti mortale... pe cuvant! Ieri dimineata am primit un msg de la o prietena si cum aveam treaba, nu i-am raspuns atunci si dupa-aia am uitat si ma suna disperata dupa-masa: ai nascut? esti la spital?!
Ok, trece asta, azi-dimineata am fost la mama si am ajuns un pic mai tarziu ca de obicei si repede, ingrijorata: am crezut ca ti s-a intamplat ceva!!
Vin acasa, intru pe mess, 2 fete: tu, am crezut ca esti la spital de n-ai intrat pe mess!
Intru pe forum, dau de voi
Incepe nebunia deja? Ca eu sunt asa de relaxata.....

Azi mama si matusa mi-au spus ca dupa cum mi-a coborat burta, nu mai apuc sa stau 2 saptamani , dar pana vine Oana acasa, sigur nu nasc, asa ca o sa ma prinda pe aici cu burta inca

37+ cu Diana

AMR 3 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Kitzy ma bucur ca esti bine, incepe balamucul, lasa ca vezi tu. ti s-a lasat burta?
Oana drum bun si sa te intorci cu bine.

va , o zi buna sa aveti. plec dupa pitic.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput