Miresele anului 2006 (94)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

ma bag si eu ca musca ...onutz, ce mai conteaza daca il cunoaste....la cum arata hotelul..go for it ...cel putin din poze, arata marfa rau..si la 120 lei un single....ce n-as da eu sa fie hoteluri de genul asta si la pretul asta si prin alte orase ...ca n-as mai fi cautat ca nebuna, la nevoie.....

apropos, aici vrei sa te cazezi?


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Krelia nu se stie niciodata! La cat e de incapatanata face ce vrea, nu vezi? Nicicum n-o pot intoarce, n-asculta de nimeni, asa ca daca ea vrea sa vina pe 10, fii sigura ca o sa vina
Ma fetelor, atata-s de calma in privinta nasterii, de eu ma speriu!
Ce s-o fii intamplat cu mine?

37+ cu Diana

AMR 3 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Nu m-am exprimat bine...ma gandeam ca Ralu stie cat e de la Tirgu Frumos pana la Hirlau...ca ma gandesc ca Iasul ar fi prea departe sa ma cazez acolo!

la am o rezervare la Crown Platza...dar ma duc sa stau la fratelo ca altfel nu ma vad cu el deloc daca ajung noapte si a doua zi plec direct spre casa

iti dai seama ca data trecuta cand am fost nu am ajuns nici la cumnata-mea


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Krelia nu se stie niciodata! La cat e de incapatanata face ce vrea, nu vezi? Nicicum n-o pot intoarce, n-asculta de nimeni, asa ca daca ea vrea sa vina pe 10, fii sigura ca o sa vina
Ma fetelor, atata-s de calma in privinta nasterii, de eu ma speriu!
Ce s-o fii intamplat cu mine?

37+ cu Diana

AMR 3 saptamani!!!




foarte bine daca esti calma...acum numai agitatie nu iti lipsea!

Azi da io am alta problema...noi cum aflam cand vine Diana...i-ai lasat la Alin user-ul si parola sa ne anunte si pe noi


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Ooooo, Alin nu intra nici sa-l pici cu ceara.
Lasati-mi careva nr de telefon pe PM. Oricum cand se declanseaza ceva, va anunt, dar de la spital o sa dau mesaj la care-mi lasa nr.

37+ cu Diana

AMR 3 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

eu, pe fuga... ma pregatesc de plecare la munca...
'Neata!
Kitzy, trimis PM cu nr meu...


Oana, personal nu-l stiu pe hotel , dar stiu ca exista si din ce am vazut in pozele alea de pe site-ul trimis de tine, arata chiar bine...
Si 1.2 mil/camera, cred ca e mai mult decat bine, pentru ca in Iasi au niste preturi....
Ca idee, pot sa-ti zic ca pentru a ajunge din Iasi la Harlau, trebuie sa te duci intai in Tg Frumos (acolo unde e hotelul asta) si de acolo sa mergi spre Harlau. Deci daca pleci din Tg la Harlau, e mai aproape.



www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

merci Ralu...nu pretul e problema, ca plateste firma...eu ma gandeam la distanta...ca parca as prefera sa dorm decat sa ma trezesc dimineata devreme si sa ma pun pe drum

daca ma intrebi pe mine...eu as fi stat in Iasi


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

si daca ma intrebi pe mine... si daca as fi avut posibilitate, te luam la mine, fii sigura de asta... Dar asa... ...

Din Iasi pana la Targu Frumos, sunt vreo 40 de km cred... Aveam eu o adresa de pe net unde-ti calcula distantele si-ti zicea exact traseu, am incercat, da' vad ca nu merge acum, nu stiu ce are. Mai incerc diseara...
Deci Iasi-Tg Frumos, vreo 40-45km, adica vreo jumate de ora cu masina. De acolo la Harlau, cred ca mai putin... Am fost o singura data la Harlau. Cand ma duceam spre Pascani si din Targu, unde se bifurca drumurile, in loc sa plecam cum trebuie, am luat-o aiurea si am trecut de Cotnari si ne-am trezit in Harlau... Ne-am zis: totusi, parca nu treceam prin Cotnari cu masina spre Pascani ... Dar se ajunge in mai putin de jumate de ora din Targu Frumos.
Per ansamblu, sa zicem cam o ora Iasi-Harlau. Cam jumate de ora Targu-Harlau...
Am scris o multime si nici nu stiu daca ai inteles ceva

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Merci mult Ralu ...stii tu, intentia conteaza!
...cazarea pt mine nu e o problema, treaba asta cu rezervarea o face in mod normal asistenta dar eu vroiam sa vad unde am sa stau.

am inteles din ce mi-ai explicat tu...merci mult, pana la urma tot mai bine e in Tg-Frumos.


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Merci Ralu!
O sa anunt prin tine toate noutatile

37+ cu Diana

AMR 3 saptamani!!!

Mergi la inceput