Miresele anului 2006 (94)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana

[navy][font=Comic Sans MS]off Botic am vazut ca ai scris ieri seara si pe cand sa deschid subiectul mi se bloca de fiecare data



a mers ingrozitor aseara...
eu pana la urma am lasat-o balta, ca ma enervasem destul... M-am chinuit mult si bine pana sa trimit cate un mesaj... Initial credeam ca e de la calc. meu, da' am vazut ca si alte fete se plangeau, deci era de la forum.

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by kitzy

Onutzule eu ii tot zic la Alin ca apuc si data de 20, el e foarte sceptic in privinta asta



intre 16 si 20, sa fie clar! Da' mai sigur... 16.

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana
in 9 plec la Harlau....ma intorc in 10



la... Harlau??? Am citit bine??? Aici, aproape de mine????

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by krelia
...apoi m-am dus la supermarket si am mai lasat si acolo vreo niscaiva banuti....si daca ma uit in punga, nu am luat cine stie ce mare lucru...in fine...sa trecem peste..


bun venit in Club! Si noi am fost in seara asta. Sa mai zic cat am lasat pe acolo??? Sigur vi se face rau: aproape 3 mil (o mini-aprovizionare pt ziua sotului cu ce va duce la serviciu, ca singura nu am cum sa ma descurc si el fiind plecat...) Si deja trebuie sa vad de unde mai caut maine niste banuti, ca mai am de luat duminica niste chestii.

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by krelia
... poate reusesc sa ma si vopsesc, ca de cand tot ma tin si nu apuc....[\;i]



da, da... si eu ca si tine!
de pe la inceputul lui decembrie... inca mai am vopseaua... pusa bine, la pastrare...

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by ooana

ce-mi pare rau e ca uite merg in Bucuresti, Iasi si Cluj...si nu ma intalnesc cu nici una din voi



e clar... e Harlaul de la mine...
Nu te arunci si pana aici jumate de ora? Macar din mers sa te ochesc si eu...
Daca nu poti si nu poti, atunci sa stii ca vad cum fac eu si poate ma arunc, totusi, in iunie, pana la Mures... Chit ca mai platesc niste motorina in plus...

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Cafeluta si ceiut pentru dimineata...
Si ma retrag in patut la somnic...
Noapte buna!

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Neata!
Ralu merci de ceai.
Ai primit poza ca nu mi-ai mai spus, sau am ratat eu cand ai zis?

37+ cu Diana

AMR 3 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

neata fetele!
botic, mersic de cofi...acum ma delectez cu un activia cu musli si piersici (poate chiar o avea efect, ca in reclama )
M-am vopsit ieri, e drept ca era nuantator...insa....il tineam cred ca tot de prin decembrie..si ca atare, nu a prins uniform, doar mi-a dat asa o tenta castanie...am mai schimbat coloru'...eu la vopsea am renuntat de vreo 3 ani aproape, dar ma bate gandul sa imi mai fac niste suvite albe..platinatul ala, argintiu ...ca da tare bine cu acest castaniu ....ma mai gandesc...
asa ca, ai grija cu vopseaua sa nu fi expirat si sa nu mai prinda..sa, mai rau, sa te alegi cu vreo alergie....
hai ca azi cred ca ma apropii si eu de performanta ta cu 3 mil..ca am de dat vreo 2 intr-un loc, vreo 5 sute in alt loc, cu lea 7 sute pe care le-am dat deja...te-am luat ...si am ramas cu aer proaspat de primavara in portofel ....noroc ca se apropie lichidarea....

bai, apropos de datele astea...je am uitat cand am pus pariul...parca era 16, nu? botic, ajuta-ma, ca tu ai memorie buna ....cumva, vrea diana sa ne rastoarne pariurile si sa vina pana in data de 15? te pomenesti ca ne face surpriza si ne viziteaza pe 10, asa..ca sa fie data comuna cu nota pe care o sa i-o dea dl dr ...ce zici kitzy?

Gio, hai ca ti-am facut si 2 poze la ultima felie...care, gata, nu mai e..a fost papata de dimineata

oricum, tiramisu lu' onutz...arata bestial


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata!

ce bine ca e vineri

Ralu am o intrebare...cunosti cumva hotelul asta http://www.hotelcoroanaiasi.ro/contact.php

din cate am inteles in Hirlau nu exista hoteluri...si ca sa ma cazez in Iasi e cam departe


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput