Piticlontzi de iulie-august 2004 (250)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Roberta,daaaa...urarea era adresata lui Dana(am facut confuzie numai de nume)....dar daca tu nu-ti mai doresti...nu-ti mai urez, iti dau o floareMa bucur ca lucrurile au mers bine cu mama ta.

Roxana, nu stiu daca am voie sa zic nume si preturi....daca-mi dai tu liber io zic....o sa pun si poze cu locul respectiv

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Tu crezi ca greutatea mea e o bucurie? Azi m-am cantarit: 44 kile, in crestere. Sper sa iau mai mult de 11 kile in greutate pana in octombrie....

Dana si Victor Mihai (10.07.2004)1, 2, 3, 4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Felicia nu e nici o problema, doar da canu e a ta si nu vrei sa iti faci reclama
Danuleeeeee hai ca tin pumnii sa pui mai mult de 11. tot asa liniste e la voi? pe aici zici ca e duminica dimineata, trafic ioc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

La mine in Piata Operei e un trafic de zi de Craciun, cand toata lumea mananca sarmai si piftii, asa cum mi-as dori sa fie in fiecare zi, da' ma astept ca dupa ora 2 sa fie putiu si sirene, cica incep bilateralele la Cotroceni si de pe la 2 se inchide accesul in piata.
Mey, tu te prinsesi de ce vrau io sa ma ingras?

Dana si Victor Mihai (10.07.2004)1, 2, 3, 4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

http://www.romania-hotels.co.uk/id/121RH-Vila_Alisa_Pension-Bran.ro.php

aici se vede si interiorul vilei...si locul de joaca, care ne-a salvat dealtfel :)

130lei camera....am fost in multe camere de hotel, pensiuni in ultimii 6 ani(drumurile de.-ro.)dar ca aici nu mi-a placut niciuna....mobila si accesoriile sunt de bun gust, iti e drag sa stai in camera...vila nu e la strada, e liniste,au terasa rustica afara,e la doar 500m de castelul Bran...de fapt se vede si in poze(vad ca pozele sunt vechiute pt. ca interorul e putin diferit acum-in bine)

Adema, sanatate lui Codrut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

lasa, bree, ca ie circulatie pe la noi de te doare mintea;))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

quote:
Originally posted by carmenp

lasa, bree, ca ie circulatie pe la noi de te doare mintea;))

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3


....ia,ia,mai ales in zona garii..ca sa nu mai zic in cate minute cobori copoul...mai ghini mergi pe jos!
Dana,felicitari,sa ai o sarcina usoara si un bb sanatos!!!...si uite asa ramanem in minoritatea mica de tot cele cu un singur plod....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Pako, baga si pozili cu copiii !
Roller, la cat mai multe kg, analize perfecte si ecografii faine ! Pupam burtica !

Btw ... Leeloo, unde esti ?

Alice

De BlueAngel mai stiti ceva ?

De Corianai ?

Vrabiuta ... DanaSpeel ... Mitzuuu ... Andreea de Pupi ...
scot la toata trupa imediat.




Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Danule da maaaaah! nu-s chiar asa chioara..... da iti scrisei si pe mail da' vad ca te cenzureaza NATO de nu il primisi.
Felicia arata ff misto vila aia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Bre, daca imi scrisesi pe adresa de la servici cred ca l-a oprit Bush, ca la tine e bruiaju acu Pe alea personale abia in we le cetesc


Dana si Victor Mihai (10.07.2004)1, 2, 3, 4

Mergi la inceput