Piticlontzi de iulie-august 2004 (250)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pako spune:

am gasit sit-ul lor....m-a tras tati de maneca cum ca nu am dat ce trebuia....

http://www.alisaturism.ro/content/html/galerie_foto.htm

noi mergem la piata si s-o luam pe Andreea de la bunica

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papadie spune:

Roller sarcina usoara si la cat mai multe kile. ca bine te mai inteleg :)) (io masor 46 imbracata)
Daria multe pupe si oki de vultur iti urez. ma pregatesc si de okelari ca nu se mai poate.
PAKO zic un hallo si-o pupatura ca nu te-am vazut de mult.


ce mai face Coriana?!
_
duminika am fo la zoo. o frumusata. va pun pose mai tarziu:D Catrina e tunsa ca soldatu american. nr 1 deoarece a cerut insistent sa fie tunsa "scult, scult si lotund ca tata, ca Shofia si ca Unas" (Unas e fracsu lu amorezu de la gradi....mai nou cu acest Unas se tine de mana si se "larevedereste" de 10 ori cand pleaka de la gradi).

ma-ntorc ca acust ocupata fuarte tare cu summitul. e ca un film de pe hbo comedy:))



papadie, zen-sei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

Salutare!
Roxa merci de intrebare, trecut migrena...dar sint f racita...nu am dormit azi noapte...git...sinusuri..tot tacimul:) Ei..l-a vazut Pat pe Bush??
Felicia nici eu nu stiu ce fel de biopsie a fost aia..cine stie ce tehnica noua..Pt ca vorbesti de Bran,ai cititi ce se face la Cimpulung?? Eu sint tare fericita...asa vom putea sta in vacante la Rucar si ne putem distra la Cimpulung..
Danule felicitatiuni! Am avut o banuiala...
Liliana..felicitari pt talentata!
Sanatate copilasilor bolnaviori..
Daria de Simona am toto scris, poate nu ai vazut tu.. De Dana (Ema)..ocupata cu invatatul ,copii si multi musafiri..in citeva zile are ex de condus..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Multumim pentru aprecieri fetele. Si mie imi place cum ii sta tunsa, cica e Mirabela. Pana acum era maria (din Maria Mirabela).

Daria tinem pumnii sa iasa bune operatia.

Dana...wow ce veste buna, un fratior sau o surioara pentru Victoras.

Ioana, lasa ca are destule talente fata ta, si e o dulce si jumatate. Si hai ce mai stai...vino la americani...dar nu te astepta la vacante...decat daca esti "la stat", dar acolo se intra greu, dar si cand se intra...

Of Felicia...si mamei tale sanatate multa. Si nu dispera, ca traiesc o multime de femei cu boala asta. Eu am soacra, care e deja operata de 15 la un san.


Robi refacere rapida mamei tale. Era sa-ti spun si eu felicitari...cand am citit postarea feliciei...dar apoi mi-am dat seama ca voia sa spuna Dana. Si da ai dreptate, parintii devin mai sensibili la batranete.

Olivia sanatate multa. Mey dar tu chiar nu poti nici o iarna fara complicatii?

Si eu sunt un pic bolanda...adica ma doare de trei saptamani o masea de minte si nu reusesc sa merg sa o dau afara. Dar tot ii face u de cap zilele astea, sper.

Pupam tot poporul, mamicutele eroine cu doi copilasi mai ales. Ca banuiesc ca le e destul de greu.

Liliana
Poze- martie 2008
Poze 1
Poze 2
Poze 3
Poze 4

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!
Oliv tot sinuzita? mama ei de viata..... nu e posibil asa. nu cumva o fi vreun streptococ rebel de fapt? Pat l-a vazut pe Bush in masina, ma rog, cat se putea vedea. si pe Base. biscuiti nu a apucat sa ii dea .
Felicia e intr-adevar ff frumoasa vila aceea. o sa o am in vedere.
Dana chiar sa nu fi ajuns mail-ul.....? verific ca ma nerfeaza. era pe adresa de job, da....
Ema pupici daca apuci sa ne vezi...si tinem pumnii bine de tot pentru condus!
Adema cum mai e Codrut?
Robi mama ta se simte ok? o externeaza sambata sau o mai tine peste week end?
Gabi are liber zilele astea Daria... de aia cred ca nu scrie.
ma duc la munci.... bleacks. o zi frumoasa sa aveti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata !
Rox, ti am dat pemeu, scuze k apelez iar la tine pt informatii despre medicamente, sunt dispe
Kim, multi pupici la tine sa treaca sinuzita. La mine a functionat de minune, la vremea aia, inhalatia naturista facuta de 2 x pe zi. Asa scapasem de punctie. Insa de durere dormeam cu perna electrica pe frunte.
Roberta, cum e mama ta ???
Adema, Codrut e mai bine ?
Mitzura, intra si da ne vesti bune de la voi !!!
Papadie, tu cum esti, fetele si au revenit ?
Cristalina, liniste si pace pe la voi, da ? De nu ne scrii ... :-)
Polux, nu gasesti timp de stomatolog ??? Ioi ...
Aliceeeeeeeeeeeeeeeee ?





Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

Neatza la fete!! V-am speriat,asa-i?


Va multumesc din suflet pentru urari!!Si voi sa fiti sanatoase si fericite,iar copilasii sa fie sanatosi si norocosi!!!...sunteti niste dragute si niste dragalase ca de obicei...si io...m-am dat la fund.Daca Picasso a avut blue period...io am avut doar ...bad period...sau mai bine zis...un fel de 'cristal period'...mai putin vomitaturile.Si daca nu e prea tarziu,dau si eu un cioc de rachiu...cum zicea un clasic in viata...ca nu-s zgarci'
Deci in ultimul timp am avut parte de o pneumonie la fata...viroze la baiat...agitatiuni multiple la job,totusi finalizate cu o promovare...analize proaste in famelie...io cu anemie si dureri de spate...musafiri,umblaturi si oboseala la maxim
Am uneori momente,cand ii apuca pe toti cate ceva...incat ma uit cu parere de rau la prezervative...ca in reclama.Rares are el fitze...nu prea multe...nu e copil rau,dar nah...se mai alinta.In schimb cea mare...nu gasesc pereti destui sa ma dau cu capul. E Gica Contra la toate...pubertate,adolescenta,ce-o fi...dar io ies la pensie.Deci bucurati-va de varsta asta la maxim...va zic io ca e parfum pe langa ce va veni (io v-am incurajat acum)
Rares vorbeste non-stop...si cand mananca are ceva de comentat...dar ma consoleaza ca e un iubaret si ma pupa singurel...si se lipeste de mine ca timbrul de scrisoare.Nu mai spun ca orice se face doar cu mami: la pipi cu mami (ce onoare!!!), la mancare cu mami,la culcat cu mami,la imbracat cu mami...hmmm...oare cand va merge la discoteca ma mai ia?...n-ar fi rau...
Si cum e leu -paraleu...si laudele sunt la mare pret....el decreteaza: "Sunt un mare geniu!!" ...ce sa mai zic?Sau cand vede ca e certat,ma intreaba repede: "Iti pace de mine?"....ca sa-i faci declaratii.
Deci io cu cat imbatranesc,o iau razna.Cheltui bani pe papuci si haine...si acum am o boala pe pantofi roshii...si desigur si posheta.Maine-poimaine sunt bunica...dupa cum zicea acelasi clasic,cu voce ciripitoare...si pe mine ma apuca sindromul 'Motanul incaltat'
Netul merge ca naiba...a venit Bush cu franghia si l-a sugrumat de tot...sunt curioasa daca pot trimite mesajul.Daca reusesc...revin la fileu
Va pup cu tzoc si sa avem o zi buna si linistita!!!

Nora

Comorile Norei Noutati 2007 www.dropshots.com/Nora" target="_blank">Filmulete 2006

-------------------------
Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

hai ca mai aveai oleak si tz-ajungea fata la majorat pin` sa dai tu de beut;)) da` esti de iertat la cite belele ai avut. si stii ce, mai baga o bere in lada aia, sa hie pentru promovare

quote:
Originally posted by Nora

Neatza la fete!! V-am speriat,asa-i?


Va multumesc din suflet pentru urari!!Si voi sa fiti sanatoase si fericite,iar copilasii sa fie sanatosi si norocosi!!!...sunteti niste dragute si niste dragalase ca de obicei...si io...m-am dat la fund.Daca Picasso a avut blue period...io am avut doar ...bad period...sau mai bine zis...un fel de 'cristal period'...mai putin vomitaturile.Si daca nu e prea tarziu,dau si eu un cioc de rachiu...cum zicea un clasic in viata...ca nu-s zgarci'
Deci in ultimul timp am avut parte de o pneumonie la fata...viroze la baiat...agitatiuni multiple la job,totusi finalizate cu o promovare...analize proaste in famelie...io cu anemie si dureri de spate...musafiri,umblaturi si oboseala la maxim
Am uneori momente,cand ii apuca pe toti cate ceva...incat ma uit cu parere de rau la prezervative...ca in reclama.Rares are el fitze...nu prea multe...nu e copil rau,dar nah...se mai alinta.In schimb cea mare...nu gasesc pereti destui sa ma dau cu capul. E Gica Contra la toate...pubertate,adolescenta,ce-o fi...dar io ies la pensie.Deci bucurati-va de varsta asta la maxim...va zic io ca e parfum pe langa ce va veni (io v-am incurajat acum)
Rares vorbeste non-stop...si cand mananca are ceva de comentat...dar ma consoleaza ca e un iubaret si ma pupa singurel...si se lipeste de mine ca timbrul de scrisoare.Nu mai spun ca orice se face doar cu mami: la pipi cu mami (ce onoare!!!), la mancare cu mami,la culcat cu mami,la imbracat cu mami...hmmm...oare cand va merge la discoteca ma mai ia?...n-ar fi rau...
Si cum e leu -paraleu...si laudele sunt la mare pret....el decreteaza: "Sunt un mare geniu!!" ...ce sa mai zic?Sau cand vede ca e certat,ma intreaba repede: "Iti pace de mine?"....ca sa-i faci declaratii.
Deci io cu cat imbatranesc,o iau razna.Cheltui bani pe papuci si haine...si acum am o boala pe pantofi roshii...si desigur si posheta.Maine-poimaine sunt bunica...dupa cum zicea acelasi clasic,cu voce ciripitoare...si pe mine ma apuca sindromul 'Motanul incaltat'
Netul merge ca naiba...a venit Bush cu franghia si l-a sugrumat de tot...sunt curioasa daca pot trimite mesajul.Daca reusesc...revin la fileu
Va pup cu tzoc si sa avem o zi buna si linistita!!!

Nora

Comorile Norei Noutati 2007 www.dropshots.com/Nora" target="_blank">Filmulete 2006

-------------------------
Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

am intrat sa va salut....sunt singura cu bb....fara Andreea , fara bona...Liviu munceste la niste pantofi pe hol, ii aliniaza.Mi-a stricat planul pe ziua de azi bona...vroiam sa fac 2 torturi krant(unul pt. ziua lu' tati, celalalt pt. ziua lu' nasu')....sa vedem cum ma descurc....

Roxana, n-o sa regretati daca va duceti vreodata...nu e departe de cheile gradistei care si acolo e nemaipomenit, acolo puteti face si trasee pe munte...

Polux,durerea de masea de minte e pacatoasa...si nu trece decat daca scoti maseaua(in cele mai multe cazuri)...du-te fuguta la dr., nu te mai chinui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nora__ spune:

quote:
Originally posted by carmenp

hai ca mai aveai oleak si tz-ajungea fata la majorat pin` sa dai tu de beut;)) da` esti de iertat la cite belele ai avut. si stii ce, mai baga o bere in lada aia, sa hie pentru promovare

tzucurei de tzucurei 1, 2, 3




Dau bre,dau...si un campari pe langa berea bonus...ca poate nu ma blestemi sa nu mai am timp de nimic pana ajunge fata la majorat
Si cu musafiri in doo randuri...seara picam in nas...deci am ajuns a treia zi dupa scripturi sa dau de beut...dar poate ma iarta fetele,ca dau dublu acum...
Daca bag si un tort si o placinta cu iaurt...capat iertarea pacatelor?

Nora

Comorile Norei Noutati 2007 www.dropshots.com/Nora" target="_blank">Filmulete 2006

-------------------------
Viata nu se masoara in momentele de respiro pe care le avem,ci in momentele care iti taie rasuflarea!


Mergi la inceput