Piticlontzi de iulie-august 2004 (250)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Am intat repede repede sa pun niste poze, si apoi incerc sa citesc ceva...dar am o durere de masea de minte de 2 saptamani care ma tine treaza noapte de noapte, si deci peste zi sunt zombi.
Si colac peste pupaza m-a luat si o durere de gat...asa ca nu stiu cum voi vorbi maine, ca azi am rezolvat cu un test.


Poze- martie 2008

Liliana

Poze noi

Poze 2

Poze cu maimutica mea

Poze 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

ce se vede in cartea aia e colorat de ea? foarte artistic...

quote:
Originally posted by polux

Am intat repede repede sa pun niste poze, si apoi incerc sa citesc ceva...dar am o durere de masea de minte de 2 saptamani care ma tine treaza noapte de noapte, si deci peste zi sunt zombi.
Si colac peste pupaza m-a luat si o durere de gat...asa ca nu stiu cum voi vorbi maine, ca azi am rezolvat cu un test.


Poze- martie 2008

Liliana

Poze noi

Poze 2

Poze cu maimutica mea

Poze 1



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata!
Robi cum e mama ta? sper ca totul s-a desfasurat bine.
Daria ai programat deja operatia?
Liliana Adela este o scumpa si imi place extrem de mult cum ii sta cu parul tuns asa! si are niste ochi, sa o mananci!
Oliv cum te simti? a mai trecut migrena?
eu cu ocazia vizitei lui Bush am ajuns super matinal la munca, inainte de 8.... o sa fie funny azi e totul varza prin oras. sa vedem cand oi putea sa plec
o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns polux spune:

Da Carmen e colorat de ea....are carti intregi colorate foarte artistic. Nu depaseste marginea...bineinteles daca nu se grabeste sa termine si sa le dea peste ochi. A si carte aceea e colorata demult, acum am evoluat. Pot sa pun unele desene de spui ca sunt desenate de oameni mari.....dar e drept ca stau langa ea cat deseneaza, daca plec ...parca ar scrie matza.
Noi facem multe, dar numai si numai pentru ca sincer stau de ea...desi ma simt uneori asa vinovata ca nu stau mai mult de ea...ca invata asa de repede. Si ce ma incanta ce-l mai mult e ca nu incurca limbile...deocamdata.
Numai sotul ma enerveaza ca streseaza copilu...auzi si voi la el...sa puna copilu la trei ani sa faca liniute ca la clasa intai...nu e normal la minte. Noroc ca i-am ascuns caietele.

Gata fug ca ma cheama mandra, sa-mi spuna o poveste.


Liliana
Poze noi Poze 2 Poze cu maimutica mea Poze 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

poi si io am stat linga ea d`aia facu acoperisu` maro si nu albastru;)) pupam fata desteapta, bravo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza,neatza....
Liliana este foarte frumoasa Adelutza si mi se pare ca a crescut asa de mult...seamana foarte bine cu tine,pupacim printesa frumoasa si desteapta!!!...meii io m-am resemnat ca la scris si pictat nu o sa se descurce ghini,da' are o scuza este stangace..dar face un cerc mai rotund cu stanga decat io cu dreapta
Robi cum se simte mama ta?Refacere rapida
Dana bine ai revenit pe la noi,hai treci la povestit ca doar sunteti in minivacanta acu'
Roxi,da Bush vine pe litoral azi???Io-s pe langa rau de tot,ca nu ma uit la stiri..
Daria rezolva-ti problemele repede..ca trebuie sa vezi bine ca sa tragi cu pusca dupa pretendentii lu' Giulik
Vivia adik tu crezi ca mie nu mi-ar conveni mai mult la bugetarii americani decat la ai nostrii??
hai pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roller025 spune:

Neatza!

Multumesc de reprimire :))

Sa raspund catorva intrebari:
Roxa: stiu ca scuza nu tine, dar eu tot incerc :))
Daria: poze cu galma nu mai avem de la craciun si atunci s-au facut la serbarea de mos. Din 2 motive: ca aparatul nostru foto a decedat de nervi probabil, pentru ca Vic "poza" tot ce putea si pentru ca eu ajunga acasa la ore foarte neplacute in noapte, cand vorbesc 5 minute cu copilu si apoi il culc (mama nesanatoasa, dar asta e...)
Olivia: actiunea bb2 este in desfasurare. Adeca io mi's in 11 saptamani si astept sa nasc undeva in jumatatea lui octombrie.
Ieri am fost prima data la eco si bb pare ok. Avand in vedere antecedentele am recoltat si dublu test si luni merg la doc sa imi confirme ca n-am motive de pitici pe creier.
Ce e frumos e ca Vicu are mare grija de bb. Nu intelege de ce nu poate sa-l vada si de ce nu imi explodeaza mie burta daca bb creste acolo :))
Cam asta din zona zero (lucrez langa Cotroceni si e foarte funny... e o liniste pe strazi...)

Dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

buna dimineata

Polux, vazut frumusetea de fata...ii sta foooarte bine cu parul scurt.Pupici!
Daria,tinem pumnii pentru ochisori...te opereaza dr. din Ungaria?Am vazut-o pe Giulik...e o frumusete de fata.
Roberta,e bine mama ta?

Cu mamicu' meu...a terminat primul tratament cu citostatice, urmeaza urmatorul la jumatatea lunii.Nu vrea sa poarte batic, o sa-si cumpere peruca.Nu prea sunt sigura cu biopsia(Roxana, Olivia)...eu stiam ca la biopsie iti taie tesut apoi il analizeaza(asa mi-a facut mie pentru col)....ea mi-a zis ca i-a tras lichid din san cu seringa apoi a doua zi a diagnosticata cu tumoare maligna...asta sa fi fost biopsia in cazul ei?

noi avem muci...a inceput Andreea iar la 2 zile Liviu....sper sa fie doar atat...ne tratam cu vibrocil...si sirop de brad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

danule, sa fie intr-un ceas bun! n-are cum sa nu fie ghinii

quote:
Originally posted by roller025

Neatza!
Adeca io mi's in 11 saptamani si astept sa nasc undeva in jumatatea lui octombrie.
Ieri am fost prima data la eco si bb pare ok.
Dana




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Neatza!

Nu pot sa nu intru si sa-i urez Danei o sarcina fara probleme si un bebe sanatos! Chiar ma intrabam ce mai faceti!

Liliana, vazut poze cu Adela, o frumusete de fetita

Daria, sper sa treci repede peste operatie si sa refaci 100%. Roberta multa sanatate mamei tale! Felicia multa sanatate si mamei tale! In astfel de cazuri cred ca starea de spirit conteaza foarte mult!

Mergi la inceput