Piticlontzi de iulie-august 2004 (250)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neata!
dupa ce ca ieri ne dadeau o raza de speranta ca va fi frumos macar de vineri incolo.... aiurea. toata saptamana ploaie, ploaie, ploaie. bleacks.
Felicia ce frumos, la Bran.... asteptam detalii despre vila si locatie si mai ales poze!!
Oliv liberi iar? super, bravo.
Anca Patrick bea cam 400ml de lapte pe zi. azi de exemplu nu a baut de dimineata pentru ca de abia l-am trezit la 7.20. nu bea mai mult niciodata.
ma apuc de treaba cica....am un cheeef..... de groaza.
o zi frumoasa tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

ploo, ploo, ploo, ploooooo, vreme dee betieeeeee
edit, ui` cine da de beut
la multi ani cu sanatate, andreea!
sa`tz traiasca frumusetea de fata, noro, sa aibe noroc cu caru`

ntzzz, ai fata mare, brei, acush te face bunica;))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza,neatza,ploua,ploua,ploua...asa ca sa bem..Nooriiiciciicoooo treci si da de beut...LA MULTI ANI,DOMNISOARA ANDREEA DE NORICICA!!!SA-TI TRAIASCA, SA CREASCA MARE SI FRUMOASA,NOROCOASA SI...CUMINTE!!!
Daria te asteptam cu vesti bune!!!!
Anca a mea bea fix o canitza de lapte cu un varf de linguritza de nesquick...pentru muschi:))....meiii ce-mi vine sa emigrez si io,iar ie sarbatoare in ameriq..
Felicia va asteptam cu poze de la Bran,este o zona super mie imi place tare mult,dar io una mai astept sa creasca iarba ca sa mergem si noi in plimbari...
Am de-a treaba azi...da incep cu un capuccino de trezire...pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Neata!
Am facut o ora pina la birou, masina cred ca o s-o parchez in casa, pe balcon, ca se pare ca oriunde o las mi-o ridica politia si mi-o muta, urasc summitul asta si pe cei care l-au propus... si as putea continua asa vreo ora sau mai bine...

La multi ani - Andreea de Nora! Nora, pe unde umbli??

Anca - Stefan nu mai bea lapte deloc - si asta de vreo 2-3 luni deja...dar maninca iaurt simplu si la citeva zile si brinza...probabil ca nu e indeajuns, dar nu prea am ce sa-i fac...

Noi de azi raminem singurei - tati pleaca la Atena si ma lasa pe mine cu summitul pe cap...noroc ca nu mai vin la servici pina la sfirsitul saptaminii si stau acasa!

Gabriela 32+ cu AMR 8 sapt...
si Stefan David (8 Iulie 2004)Poze

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Neata,

Azi mi-e o mare lene!
Carmen, multumesc pentru dedicatie ...Cum era cu betia aia, ca as bea o tuica fiarta sa-mi revin...:))))
Gabi, vba urez sa treaca saptamana usor.
Daria, Maria are alte scheme in cap.."mami, vreau si eu sa vomit putin in chiuveta" Imi vine sa ma urc pe pereti.
Si ieri si azi dimineata dupa lapte. N-a vomitat, dar s-a chinuit ceva...

Ieri cand s-au trezit dupa masa le-a apucat plansul...juma' de ora de jeleala, voiau sa stea amandoua la mine in brate si se impingeau una pe alta...imi venea sa le dau cap in cap...:))))
Toata saptamana o sa fie asa, pen' ca avem un nene din nemtia venit sa instaleze microscopul asa ca John sta pe langa el.

Ioana, la Ieshi nu poci sa vin ca e iunie e luna lui John
O luna plec eu, o luna John...:)

O zi frumoasa sa avem!


Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

printesa de Noricik !
Nora, treci si da de baut, k e nevoie
Ioana, merci pt gandul bun . Din pacate, vestile sunt de kko. Urmatoarea vizita cu toate investigatiile pe 27 mai. Ata ete, merem mai departe.
Cristal,
Leeloo, pupici la voi



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roberta04 spune:

Hello!

LA MULTI ANI, ANDREEA! NORICA, sa iti traiasca domnisoara!

Fetele, eu am inima cat un purice, pe mama mea o opereaza astazi de cataracta la un ochi, stiu ca operatia este usoara dar mama este un pacient cu probleme...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

bafta, sa fie si pentru ea o operatie simpla!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Roberta, sanatate multa. Sa vii cu vesti, sunt direct interesata ! Pumnii stransi pt reusita operatiei !



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

la multi ani Andreea de Nora!! sa ti se indeplineasca toate dorintele!!
Robi stai linistita, am si eu o pacienta cu probleme operata de glaucom+cataracta pe 15 ianuarie, evoluatia post-operatorie este ok.
Daria da'tu ce interes ai la cataracta???? nu imi da emotii.

Mergi la inceput