Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (78)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

LA MULTI ANI CU SANATATE SI NOROC ANA MARIA SI CEZARA ELENA.

Apa am folosit Borsec sau Bucovina,pt lapte doar incalzita
Lapte Nan Junior pana la 18 luni.
Pate ficat gasca sau rata inca nu; imi par prea grase...dar eu oricum merg la relanti cu multe alimente noi;cand voi dadeati biscuiti si pufuleti eu faceam pe mine de frica sa nu se innece baiatu...dar acu papa si de astea si singurel musca din ele ca si din portocale......luna viitoare vreua sa-i dau para zemoasa sa muste singur din ea sa vad daca am succes.

Am trebi multe si am fost cu 3 copii(nepoatele si fimiu) toata dimineata (de la 9-12) si sunt epuizata...asa ca sting focul la mancarica si ma intind langa victor care doarme de la 12.
Apropo.FELICITARI MAMICILOR CU 2-3 COPII.Acum am vazut si eu ce inseamna singura acasa cu 3 terori...am inventat jocuri,am desenat,am cantat si ne-am pupat iar ei nu aveau nimic in schimb eu sunt varza.
Pup.
O zi buna tutror.


Marta mama lui Victor Mihai 12.03
Varsta lui Victor
Victor Mihai

Asa s-a nascut Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

Sunt suparata

Avem stare febrila si febra in continuu....sub 37.5 nu scade si am ajuns si la 38.6.....am dat nurofen la 6 ore, sup cu novocalmin noaptea si tot degeaba....maraiala in continuuu...nu mai vrea nici sa ii schimb pempersul....de mancare nu mai vorbesc de 2 zile decat lapte si ala foarte putin...cand ne laudam ca am inceput sa mancam.....acum am fost putin afara ca a fost f frumos si sa vedem poate mananca acum......a mai avut cineva reactii la ROR incepand din a treia zi....oare cat mai tin????

Karra super subiectul dar io nu sunt in stare sa scriu altceva decat sa citesc...poate cand isi revine matza

Va pup si revin

La multi ani sarbatoritilor zilei,..sa fiti sanatosi si cumitei

Raisa luna a doisprezecea

Raisa luna a zecea

Diana Mamica fericita de RAISA-MARIA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

quote:
Originally posted by ghibuadina

KARRA tu ziceai ca-i dai milumil junior, e acelasi lucru cu milumil 3 sau a mai aparut o alta varianta, ca sunt amatoare!!!!

ADINA cu ALEXIA-23.02.2007-www.pampers.ro/ro_RO/baita/gallery_view.php?page=1&id=10243&from=search&keyword=alexia" target="_blank">VOTATI ALEXIA


a aparut juinor de al 1-3 ni..e la gust exact c a laptele de vaca si se dizolva super usor....

uite asa arata

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Martie 2008


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.dumex.com.my/members/tickers/98439/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

Sunt suparata

Avem stare febrila si febra in continuu....sub 37.5 nu scade si am ajuns si la 38.6.....am dat nurofen la 6 ore, sup cu novocalmin noaptea si tot degeaba....maraiala in continuuu...nu mai vrea nici sa ii schimb pempersul....de mancare nu mai vorbesc de 2 zile decat lapte si ala foarte putin...cand ne laudam ca am inceput sa mancam.....acum am fost putin afara ca a fost f frumos si sa vedem poate mananca acum......a mai avut cineva reactii la ROR incepand din a treia zi....oare cat mai tin????

Karra super subiectul dar io nu sunt in stare sa scriu altceva decat sa citesc...poate cand isi revine matza

Va pup si revin

La multi ani sarbatoritilor zilei,..sa fiti sanatosi si cumitei

Raisa luna a doisprezecea

Raisa luna a zecea

Diana Mamica fericita de RAISA-MARIA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

Pt cine vrea produse nemtesti...lapte praf si cereale...si borcanele...si budinci.....uite aici un site...eu de aici am comandat ..iar preturile sunt mai mici decat pe site-ul worldkids - de ex...cu 3 ron la cutie.....

Mi se pare ok...fata de ce am vaz in Austria nu depasesc preturie cu 1 euro.... avand invedere ca sunt nemtesti...cine e interesat.....site produse bebei

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Martie 2008


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.dumex.com.my/members/tickers/98439/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biky spune:

Raisa- si Caterina de 2 zile, de cand i-am facut vaccinul, nu mananca decat lapte, are putina febra, scaunele mai moi.... nu stiu daca sigur e de la vaccin, dar observ ca si voi patiti cam acelasi lucru...

Stefanya- nu am facut eu tortul, caci nu mai am timpul si rabdarea de altadata, dar m-am inspirat de www.culinar.ro/forum/continut-pagina/13279/TORTURILE-NOASTRE/pagina/120/" target="_blank">aici

Martutza- ai dat de greu? ce zici si de un copil de 13 ani in plina criza de pubertate?

Ghimbuadina- nici eu nu am auzit de milumil junior.... cred ca e vorba de milumil 3.

Andra(20.11.1995) si Caterina(22.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biky spune:

Karra- nu vazusem mesajul tau referitor la milumil junior....La noi inca nu a aparut prin magazine sau farmacii. Am vazut ca pretul e de 29 lei / cutia de 600 gr. Tu ai gasit, ai cumparat? Asta este pretul real, adica mai ieftin decat Milumilul 3?

Andra(20.11.1995) si Caterina(22.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

Multi ani fericiti traiasca sarbatoritii si sarbatoritele pe care n-am apucat sa ii felicit! Sa aveti zile senine si sa aveti parte de multa sanatate! Sa fiti fericiti!

Multumim pentru urari!

Inca n-am facut petrecerea, dar avem cateva poze noi aici si aici .

Va pupam si va dorim tot ce e mai bun pe lume!


Ela si Thea, darul meu de la Dumnezeu - 26 martie 2007

Poze Thea-Ioana
Thea-Ioana slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

quote:
Originally posted by biky

Karra- nu vazusem mesajul tau referitor la milumil junior....La noi inca nu a aparut prin magazine sau farmacii. Am vazut ca pretul e de 29 lei / cutia de 600 gr. Tu ai gasit, ai cumparat? Asta este pretul real, adica mai ieftin decat Milumilul 3?

Andra(20.11.1995) si Caterina(22.03.2007)


costa 33 ron in Real si 33-34 in farmaciile SensiBlu.

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Martie 2008


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.dumex.com.my/members/tickers/98439/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI!
ANA MARIA
CEZARA ELENA
SA CRESTETI MARI, SA FITI SANATOASE SI SA VA DEA DUMNEZEU TOT CE ESTE MAI BUN!
SA VA BUCURATI PARINTII IN FIECARE ZI.

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput