Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (33)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns valik79 spune:




La multe lunite pentru Sabina Elena de mami Ana Nicoleta pentru cele 4 luni implinite azi

pentru Andrada Catalina de mami Nelone si la cat mai multe lunite

pentru Maria de uberax sa va faceti mari si fericite si sa aduceti numai bucurii si impliniri parintilor vostrii

Vali,BB Andrei(16.12.2007) si Mihaela(20.07.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Mai fetelor, cred ca barbate-meu o sa zica ca m-am imbolnavit cand ajunge acasa: am facut mancare (e a doua oara de cand am nascut): salata de vinete, friptura la cuptor in sos, piure. Am spalat rufe, le-am intins. Ce mai.... Sunt nevasta ideala .
Nu am reusit sa pun pozele de la bgotez. Se pare ca am probleme cu tehnologia asta. O sa-l rog pe sot ca de obicei sa ma ajute in aceasta problema. Matei doarme in carut in bucatarie. Am reusit sa fac treaba pentru ca langa carut i-am pus un scaun de care am legat o punga. E innebunit de tot ce fosneste. S-a jucat cu ea pana a adormit . Oricum in 10-15 minute se va trezi.

Roxxy si Matei sufletelul meu drag (29.11.2007)

SUNT CEA MAI FERICITA MAMICA DIN LUMEA ASTA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

quote:
Originally posted by Roxxy80

Mai fetelor, cred ca barbate-meu o sa zica ca m-am imbolnavit cand ajunge acasa: am facut mancare (e a doua oara de cand am nascut): salata de vinete, friptura la cuptor in sos, piure. Am spalat rufe, le-am intins. Ce mai.... Sunt nevasta ideala .
Nu am reusit sa pun pozele de la bgotez. Se pare ca am probleme cu tehnologia asta. O sa-l rog pe sot ca de obicei sa ma ajute in aceasta problema. Matei doarme in carut in bucatarie. Am reusit sa fac treaba pentru ca langa carut i-am pus un scaun de care am legat o punga. E innebunit de tot ce fosneste. S-a jucat cu ea pana a adormit . Oricum in 10-15 minute se va trezi.

Roxxy si Matei sufletelul meu drag (29.11.2007)

SUNT CEA MAI FERICITA MAMICA DIN LUMEA ASTA!!!!!



Alexia a primit o albinutza cu aripile fosnitoare si se joaca cu ea o gramada. Sau ii place o zornaitoare de-aia clasica, care face un zgomot ingrozitor, de ma dor urechile de la ea...

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


www.earthhour.org/user/dBsp" target="_blank">Earth Hour 2008
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

quote:
Amy26, scuze de confuzieeeeeeee!

stai linistita,nu-i nimik...faza tare e ca ...la un moment dat eu ma intrebam in sinea mea dc nu cumva am propus si eu o intalnire...v-am mai zis eu ca o iau razna

ref.la produsele Humana de pe site,preturile mi se par extraordinar de bune(mici)...eu am cumparat cutia de 800gr.cu 70ron
voi comanda si eu zilele astea de la ei


AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Telena, Valik, sunteti in listuta. Daca mai e cineva netrecut va rugam sa ne scuzati si sa ne trimiteti PM cu datele la Nov-Dec2007 (pe prima pagina).

Alina si Maria - 3 NOV 2007
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SufletDInger spune:

La multi ani Elena Sabina, Ana Nicoleta si Lorena. sa cresteti mari, sanatoase si voioase.
Roxxy80, cand ai reusit sa faci atata mancare? eu nu pot sa fac nimic cand sunt doar cu bebe, uneori nici sa mananc nu ajung. mananc cand merg afara cu el fibrobaruri...poate mai scade burta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

quote:
salata de vinete, friptura la cuptor in sos, piure


..vreau si eusa pap asa ceva...tot dau tarcoale frigiderului...ma imbie una bucata pulpa de pui...dar ma abtin...si rontai in continuare punga covrigei


AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

quote:
rontai in continuare punga covrigei


acum mi-am dat seama ce-am scris

vroiam sa zic ca rontai covrigeii nu punga



AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

Am uitat sa va zic ce am patit!
Am fost sambata in IKEA si am mai cumparat niste prosoape SAXAN colorate, ca astea colorate i le pun fetei pe masuta de infasat. Si am cumparat unul albastru frumos frumos. Si pentru ca celelalte culori nu au iesit la spalat deloc, l-am bagat si pe asta cu hainutele fetei la masinaaaaaaa. Si ghiciti va rog ce s-a intamplat
Da, ati ghicit, am vopsit aproape toate hainutele Alexiei cu albastru. Adica: alea albe acum sunt bleu (un bleu frumos, dar totusi), alea roz sunt acum mov si hainutele galbene sunt acum verzi. Si mor de ciuda, ca erau toate hainutele pe care le poarta mai des ca imi plac mieeeeeee!

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


www.earthhour.org/user/dBsp" target="_blank">Earth Hour 2008
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Pai de ce te abtii? Sincer, tu arati foarte bine. Du-te si mananca linistita pulpa de pui.


quote:
Originally posted by Amy26

quote:
salata de vinete, friptura la cuptor in sos, piure


..vreau si eusa pap asa ceva...tot dau tarcoale frigiderului...ma imbie una bucata pulpa de pui...dar ma abtin...si rontai in continuare punga covrigei


AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)



Roxxy si Matei sufletelul meu drag (29.11.2007)

SUNT CEA MAI FERICITA MAMICA DIN LUMEA ASTA!!!!!

Mergi la inceput