Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (33)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

quote:
trec printr-o perioada mai dificila si sunt cam incordata,poate si asta se rasfrange asupra ei; din pacate nu e ceva ce pot controla...

--------------------------------------------------------------------------------



imi pare rau,stiu cum e...eu tocmai am depasit o astfel de per.(oare);



AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Al meu inca nu si-a descoperit ciucurelul si piciorusele. De abia astept momentul . Sunt curioasa cum o sa reactioneze. Acum l-am pus in patut inconjurat de jucarii. Nu mai stie la care sa se uite. Bineinteles ca sta pe burtica. E tragedie cu statul pe spate, iese un adevarat scandal. Este adevarat ca eu l-am tot pus pe burtica d ela o luna. Imi spusese pediatra atunci ca la 2 ore dupa ce mananca sa-l pun pe burta ca sa mai scoata gazele. Iar baiatul s-a obisnuit asa.

Roxxy si Matei sufletelul meu drag (29.11.2007)

SUNT CEA MAI FERICITA MAMICA DIN LUMEA ASTA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

Roxxy,eu tot astept poze cu Matei de la botez


AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Fetelor, eu m-am obisnuit sa ies zilnic afara si innebunesc cand ma gandesc ca tb sa stau in casa din cazuza vremii. De cand le-am cunoscut pe mamicile din parc (suntem o mica gasca), trece timpul asa de repede. E singura modalitate in care ma mai relaxez si eu, desi deja m-am saturat de parculetul ala. Cred ca pana cand face Matei un an (atunci ma intorc la munca), o sa stiu fiecare pietricica din el.

Roxxy si Matei sufletelul meu drag (29.11.2007)

SUNT CEA MAI FERICITA MAMICA DIN LUMEA ASTA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Ai mare dreptate. Eram sigura ca le-am pus. Doamne, ce uituca mai sunt. O sa pun si poze cu mine si cu ceilalti pici. Hai ca ma apuc de treaba.


quote:
Originally posted by Amy26

Roxxy,eu tot astept poze cu Matei de la botez


AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)



Roxxy si Matei sufletelul meu drag (29.11.2007)

SUNT CEA MAI FERICITA MAMICA DIN LUMEA ASTA!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Buna dimineata!
Mihuta si eu sunt cam in aceeasi situatie de vreo 3 zile. Plange in somn noaptea si-si papa manutele. Ii dau sa manance, dar mult mai mult decat alte nopti in care dupa 2-3 gurite se satura si adormea. Eu ma gandesc la un puseu de crestere. Maria sigur se satura, cateodata mai trebuie sa folosesc si pompa pt ca am sanii plini.
Stef, stai linistita, copiii mai vomita. Daca pana acum nu ti s-a intamplat esti o norocoasa.
Roxxy, felicitari pentru acrobatii!

Alina si Maria - 3 NOV 2007
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

Amy26, scuze de confuzieeeeeeee!
Dar ideea tot buna e, asta de intalneala!
Dar eu nu cred ca pot sa-l conving pe sotul meu sa vina la asa o intalnire...el e putin..retras, ca sa nu spun antisocial..

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


www.earthhour.org/user/dBsp" target="_blank">Earth Hour 2008
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

hahaha aralia..cam asa si sotul meu..de vreo 3 ori m/am intalnit cu mamicile din cj..dar el nu e cu asa ceva..auzi..numa femei acolo..



mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aralia spune:

Mihuta, spuneai de fata ta ca incearca sa te muste de umar cand o iei in brate: asa face si Alexia, plus ca incearca sa ne muste de maini cand ne prinde. Si am lasat-o odata sa ma apuce si m-a muscat destul de tare..nici ea nu are gingia inflamata. Noi spunem ca e o micuta canibala..

Aralia de Piu Mic Alexia Diana
5 Nov. 2007


www.earthhour.org/user/dBsp" target="_blank">Earth Hour 2008
www.youtube.com/watch?v=fHuyBOXikpM" target="_blank">Alexia in centrul de activitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns creem spune:

Neata, fetele! Eu vreau sa-mi fac un ceai, dar n-am apa rece! O merge si cu calda, daca o fierb bine?
Am vazut ca multi bebei sunt cam agitati zilele astea. N-o fi si din cauza luni, ca e in perioada de crestere, pe 21 va fi luna plina. Eu nu simt ceva deosebit, dar sotul meu e mult mai agitat si mai activ zilele astea. Poate ii afecteaza si pe ei.
Fata mea se trezeste de vreo doua zile pe la 4.30-5 si dupa ce suge putin se joaca, chiuie pana pe la 6. Apoi doarme pana la 8.30.
Acum e pe burtica si se chinuie sa ajunga la o papusa...ce mai geme saracuta!

...
Am fost sa o intorc pe spate si sa-i dau jucaria ca incepuse sa planga, deja!

Pupicei la bebei!

Ecaterina o mamica fericita de MARIA SOFIA (7.11.2007)

Mergi la inceput