Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (114)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Am intrat special sa urez din tot sufletul cuiva minunat, care are un loc special in inima mea:
Carpatina, la multi ani sanatosi si fericiti!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Sim, imi pare tare rau ca trebuie sa treci prin durerile chinuitoare de masea. Offf. M-a impresionat tare prichindelul Stefan cum cauta el tzitzi si nu a primit. Dragul de el. Nu te mai necaji singura, o sa treaca. Important este sa rezolvi problema cu maseluta ca s anu mai fii suparata si s ate simta si Stefan. mamica!

Am vazut poze foarte frumoase de la intalnire! Care mai de care mai frumos, numai unul si unul, papanash si dulcetzica. de mamici ce sa mai spun, avem numai mamici tinere si frumoase! Sa va traiasca prichindeii si s ane traiti! Frumoase prietenii a mai legat DC-ul!

Bag seama ca schimbul 3 a dezertat! Chiar asa? V-a dat gata o intalneala? Hmmmmm.
Maria, iesi de acolo din coltisor si nu mai plange. Alex e baiat mare si o sa se descurce singur in Franta. O sa vezi ca se va intoarce cu bine.mamica tristuta!
Diwana



Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by adimercedes

quote:
Originally posted by NanaMotoc

Aniast !

Hello, diaspora! Adimercedes, devylla, unde umblati? Va dau lipsa la schimbul 3. Pai se poate?

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!



Nana, eu sunt aici. Insa imi merge compu' ca pixu', pardon de expresie :P Abia am ajuns la zi si am vazut ca fluturasul tau a papat cum trebuie si ca isi tine capsorul si sta pe burtica. Ce bucurie!!!! La cat mai multe realizari!!! Trebuie sa ai incredere in el, se recupereaza si isi va ajunge colegii de scutece din urma, ai sa vezi!

Tie cum iti mai e piciorul????




"The pessimist may be right in the long run, but the optimist has a better time during the trip."

Lisa

Povestea obtinerii sarcinii



Trebuie!Are mami un fluturash tare ambitios!
Piciorul meu incepe sa se vindece, dar ptr ca ies zilnic fie la spital ptr gym fie afara sa il plimb pe Andrei, zilnic se mai sparge din coaja care se prinde si sangereaza. Sper sa treaca in curand treaba asta, ca unghia mi-a zis dr ca se va reface cam intr-un an.
Pupici.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by gabitz78

am citit numai vesti bune...nana - si la mai mare!felicitari fluturasului pentru papica si pentru capusor.

gabi, mamica de stefan(13.07.2003) si eliza(28.10.2007)http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/



Multumim.
Pupam Elizuca mica si dulce, sa se faca bine.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Myral, Devyla, Greyeras, Gabriela

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by Marunzika

Nana am citit cu mare bucurie ca fluturasul a baut 600ml laptic! SUPER ca face progrese! Noi chiar daca nu scriem in fiecare zi ne rugam mereu pt Andreiutzu si sper ca rugile sa fie auzite iar tu, Nana sa ne dai cat mai curand vestea ca buburelul e perfect sanatos si nu mai are nici cea mai mica problemuta de sanatate. Chiar, au venit restul rezultatelor de la Boston? Daca ai scris deja imi cer scuze, dar mai sunt inca la cap 113 cu cititul.


www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007




Multumim din suflet.
Deocamdata nu am mai primit nimic nou. AU fost o serie care au venit si care au iesit normale, dar mai sunt unele la care nu am primit inca rezultat. Poate dupa Pasti, ca acum e Pastele la islandezi si nu se lucreaza de joi pana martea vitoare. Poate va primi dr noastra mail de la Boston.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by rodicamaries

Nana, ma bucur enorm pentru vestile bune, si mai mult ma bucur ca esti mai linistita
[



Rodica de Darius Filip 19 sept 2007




]pup]Multumesc mult!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by Celia


Nana, multumim de vestile bune despre Andrei . Sa aiba pofta . Ma bucur ca rezultatele incep sa apara si ca reuseste buburelul sa va aduca zambetul. Sunteti minunati.


mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi





Multumim mult ptr cuvintele frumoase!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Intrucat vad ca numai eu orbecai pe aici, ma bag la somn si revin maine.
Pupici si somn usor!

P.S. Carpatinule, te asteptam maine cu o feliuta de tort! Sa fie de post ptr mine, da?

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihailescu teodora spune:

Duamna mea draga,Carpatina
Sa fii fericita,sa te bucuri din plin de trandafirasul tau si sa ne incanti in continuare cu umorul tau sarcastic!
Carma

Teodora ,cea mai fericitade Mihnea Andrei(17.10.2007)
Mihnea
www.flickr.com/photos/21367727@N02/" target="_blank">Papanashul meu iubit

Mergi la inceput