Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (113)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by Sabina

http://community.webshots.com/album/562799839whdkWy

pianista lu mama:)

a fost extre,, extrem de emotionata si contienta de tot ce afacut acolo, astfel incat la sfarsit a sarit la mine in brate si a plans nustiucat



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo
Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.




Fara cuvinte!
-ici multi pentru micuta pianista foarte talentata! Trebuie sa fii tare mandra, Sabinule! Ai si de ce, cu siguranta!
Felicitari!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)

Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

neatza.
cu parere de rau, noi nu aparem maine. eliza e la fel, nici nu s-a imbunatatit situatia, nici nu s-a inrautatit.azi vine dr s-o vada.dar in schimb, am luat-o eu!sunt varza, cu sinuzita mea...
sabina - felicitari sofiei.un mare de la noi!
hai sa mai mai "laud" si eu nitel...
eliza a descoperit ca e funny sa inainteze pe spate. face podul si se impinge in picioare. asa ca pusul pampersului deja a devenit un test de indemanare si rapiditate!
va pup ca nu mai pot sta...
distractie placuta maine si sa va ganditi si la noi....


http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:


Irina.c si verobonda

Sa fiti sanatoase, fericite si tot ce va doriti sa vi se implineasca!

La multi ani si ptr papanasii si dulcetelele care azi isi aniverseaza lunite! Sa cresteti mari si frumosi!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

[red]Betty [/red ],Mario este superb ca intotdeauna...are cateva poze de reclama pur si simplu..stiu ca toti bebicii sunt frumosi si dragalasi dar Mario are multi fani la Iasi indeosebi printre cunostintele mele cu fetite.N-am rezistat si le-am aratat odata uite un bebelus de reclama, de revista si au fost de acord cu mine


Melania, mami de Tudorica fara frica (05.10.2007)
http://community.webshots.com/user/melaniatud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Despre noi: Andrei parca incepe sa isi revina, in sensul ca de 2 zile maninca ceva mai bine, adica aproape 600ml laptic,altceva nu vrea sub nici o forma, iar lapticul tot cu lingurita, dar sunt mai mult decat multumita. Eu in continuare imi fac datoria si ii ofer zilnic la masa de la 10 fructe si la masa urmatoare legume. Poate in cele din urma cedeaza si incepe sa pape. Sper sa inceapa lucrurile sa intre in "normal".
Cam atat despre noi, ma apuc sa citesc din urma ca am 3 capitole de recuperat.

P.S. AM vazut multi bebelusi frumosi si scumpi. -ici ptr toti!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Nana, ma bucur pentru vestile bune, cu pasi mici va faceti mari.

Am vazut un baiat elegant, pentru Mario care a facut 7 luni, nu pot sa cred, nici nu mi-am dat seama ca am inceput sa sarbatorim copilasii de 7 luni.
Betty pune retetele de papa bun, parca as manca si eu..........sau le-ai pus deja???????? ma uit acum.



Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

punct ochit punct lovit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Cecilico, actorul cel frumos si pe mami ptr vorbele frumoase!

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Sabina, brrrr...ca m-am emotionat toata...Doamne, ce trebuie sa fi fost in sufletul tau de mama! Felicitari pt asa copiii frumosi si talentati!

Nana, bravo pt vestile bune! Doman ajuta sa fie tot mai bine! Eu zic ca asa va fi!

Betty, ce scump e Mario!


Acum despre noi, mare veste-mare, dupa ce de cateva saptamani Sara zice ma-ma, dar doar cand e suparata si ma striga, ieri a zis TA-Ta! Nu va zic ce bucurie pe tati, a sunat pe toata lumea si nu-si mai incapea in piele de bucurie.
Altfel, noi tot nu ne laudam cu dintisori, doar cu dureri si maraiala.

Sa va intreb ceva, de cateva zile tuseste de cateva ori pe zi, nu pare a fi o tuse adevarata, poate se ineaca cu saliva, mai nou face continuu balonase. Suspectez chiar ca se prosteste sa atraga atentia, Se poate? Starea ei generala e buna, nu am dus-o la doctor, credeti ca ar trebui?

AA, si inca ceva, Sabina ca tu ziceai de folia ed aluminiu, are ceva? ai aflat? ca eu tare folosesc...

Daca vreti sa ne mai vedeti si pe noi, aici suntem:

http://www.flickr.com/photos/11609906@N08/?saved=1

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Scuze, asta e albumul, acela era unul vechi:


http://www.flickr.com/photos/14057076@N07/?saved=1

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Buna dimineata!Mai intai notele sa nu uit.do mi sol fa mi do mi sol fa mido mi sol fa mi sol fa mi re resol mi do re mi sol mi do re misol mi do re mi fa mi re do dotara mea are lanuri manoasedealuri inalte pline de floriapele limpezi si racoroasecerul albastru fara de noritara mea are oameni de frunteialti ca brazii harnici barbatiholde pe sesuri codrii la munteah, eu sunt mandru de tara meaReviiiiiin.....Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput