Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (113)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

quote:
Originally posted by greyeras

Gaza mea doarme, am vorbit la telefon, m-am plimbat prin camera, am facut galagie si mimic. Mi-e frica ca iar nu doarme bine la noapte.
Imi zice si mie cineva de fructe date seara? Fac rau la bebei?

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)




Greyeras, nu i-am dat seara niciodata fructe.nu stiu daca fac vreun rau, insa este ft posibil sa o fi durut burtica de ele.
eu ii dau intotdeauna dupa fructe cateva pic de espumisan.
prima oara dupa masa de fructe a plans de nu8 mai stia de el.de a doua zi i-am luat espumisan si nu am mai avut treaba.






AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007


http://community.webshots.com/user/afibebe?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

quote:
Originally posted by sim_stoian

Am vorbit cu Sabina, a facut rezervare la Riviera pentru ora 13 pt ca atunci deschid. Ramane sa ne intalnim in mijlocul parcului la 12.30, numai bine ne adunam si noi pana la 1.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list



Vin si eu

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns afibebe spune:

Cristi a adormit.
profit si eu de somnul lui, asa ca somn usor tuturor.




AFIBEBE mamica fericita de Cristian Nicolae 22.08.2007


http://community.webshots.com/user/afibebe?vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Cristi pe Ebonne cu cercelusi frumosi.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

punct ochit punct lovit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Afibebe, somn usor!Vroiam sa te intreb daca in zilele cand ii dai calciu ii dai si fierul, eu parca nu i le-as da pe toate odata, ma gandesc sa le asimileze mai bine. Noua ne-a zis sa-i dam fier zi de zi pana la un an, oare nu ar trebui totusi si o pauza? Asa ma enerveaza pediatra asta dupa ce 6 luni nu ne-a dat nimic acum ni le da pe toate fier calciu si polivital. Si micuta mea nu mai deschide gurita la nimic nici vigantolul nu mai pot sa il dau, ma chinui o oraMyral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Buna seara. Traiesc, am revenit de la munte, totul bine. Nu prea am timp sa citesc din urma, trebuie sa culc fata. Daca nu revin, mai palavragim maine.

Noapte buna!

Si_bv, imi pare tare rau ca nu ne-am vazut.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

SIM daca te mai intereseaza notele de la cantecul ala Tara mea, (m-am trezit cam tarziu stiu) le are cea mare in cartea de muzica. Mai sunt si alte cantecele simpatice gen albinita mea, vioara, melcul suparat, chiar si colinde am vazut. Daca vrei spune-mi.Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

Roxana bine ai venit! Nu ai prea mult de citit din urma ca a fost cam liniste pe aici. Si ti-am simtit lipsaMyral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Am vazut pe Cristi de Afibebe.

Multumim de aprecieri, sunt tare mandra de baiatul meu.


A ajuns si tati acasa....a cazut lemn langa fisu'''.......dar inainte sa adoarma Cristi i-a facut o demonstratie abilitatile lui.bun si mai bun

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

punct ochit punct lovit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

sarbatoritilor de zilele acestea


Vazut si pentru fete frumoase: Ebonee c cercei si Miru de Prisi si Miru de Danuta. Sper ca nu am scapat pe cineva.

Gema, doamne ajuta sa fie bine tatal tau.

Multa sanatate mamicilor si bebelusilor bolnaviori!

Bernix, sa auzim de bine, da?

La intalneala VIN!

Cumatra, pe unde ai umblat, te-ai distrat prin cluburi fara mine sau ba? Felicitari pentru kilele date jos.

In final ca sa nu va las asa fara povestiri, mi-am luat prezenta la curs dar nu prea am stat ca era super plicticos. Sambata am beneficiat de o veritabila zi de iarna in POiana cu ninsoare la greu, iar azi de o primavara montana superba. Cam asta.

Acum chiar la nani cu mine. Noapte buna!





Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput