Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (111)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Sim, la Riviera au locuri de parcare, intri cu masina in parc pe la intrarea de pe bd. Basarabiei-Muncii. Ptem sa stam si afara, depinde cum va fi vremea.

Uitati aici link cu Riviera:

http://www.restaurantriviera.ro/

Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Buna fetelor! Am tare mult de recuperat din urma....am mai citit pe ici pe colo dar n-am avut timp sa scriu nik.....
Gaza mea ma termina, nu pot sa plec deloc de langa ea ca incepe sa planga....nu pot sa fac nimic.acum i-am dat sa pape supa si astranutat cu mancarea in gura si mi-a facut numai mizerie.is cu nervii la pamant.nici nu mai stiu de cand nu m-am mai relaxat si eu putin; sotul e plecat toata ziua, ajunge seara acasa pe la 21 si e rupt de oboseala...azi ma suna si-mi zice ca si samb si dum are treaba la servici.
imi cer scuze ca m-am plans dar trebuia sa ma descarc cumva ca nimeni nu ma crede...toata lumea isi inchipuie ca daca stau acasa sunt relaxata si nu mai pot de bine....abia astept sa incep serviciul. nu vreau sa credeti ca nu imi iubesc copilul dar cateodata nu mai rezist...acum plange iar.tre sa plec la ea...

daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
http://community.webshots.com/user/danyelle005?vhost=community&vhost=community

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

Offf, mamica obosita. Stiu cum e. Dar incearca ca atunci cand doarme copilu' sa te bagi si tu in pat ca sa recuperezi din somnic. Poate usor usor iti mai revii. Mai cheama o prietena la tine, mai stati de vorba, deconecteaza-te. Stiu cum e, crede-ma. Mult noroc si succes si..mai ales... sanatate multa!

emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Am aparut si noi de pe afara, a fost foarte frumos, am fost in parculet la copii iar fata mea a fost super incantata de niste baietei care jucau fotbal, tipa la ei si dadea din maini. Mai nou nu o mai pot lasa nesupravegheata in patul mare pt ca o gasesc aproape jos. A mea nici gand sa mearga dea busilea, ea a descoperit ca poate face cumpana si se impinge cu piciorusele in pat si inainteaza pe spate. E foarte incantata.
Oricum e mai bine cu kkutul, maine dimineata terminam cu antibioticul, azi chiar nu a facut nimic toata ziua.
Daniela te inteleg perfect, stiu cum e si ma plangeam pe aici de acelasi lucru, noroc ca mai sta sotul acasa cu noi, macar stiu ca e acasa si mai vb si eu cu el.
Si noi, si noi la intalneala. Din cate stiu e frumos la Riviera, eu lucrez pe langa si stiu ca se mai duceau si ne luau mancare de acolo, pizza e buna. Cand e intallnirea?

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

quote:
Originally posted by papanash

quote:
Originally posted by bernix
vorbind de Amsterdam, propun sa incepem cu berea.




Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi






eu am tot intrebat pe-aici de amsterdam, sa inteleg ca ai amintiri frumoase ? vara miros naspa canalele ? ca am luat cazare la un hotel pe malul unuia, am precizat ca nu vreau cu fata la canal, de frica mirosului. altceva, in afara de bere ?


Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007)



Vezi ca stie Rox mai multe. In vara in care am fost io (2006) n-am simtit nici un canal.

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Multumim de vizionare, faraoana sefa (sau ar trebui sa spun fefa, cum zice nepota-miu )!

Sim, si eu am gandit ca si Gabitza, ca te-ai pregatit pentru diseara de la Jolidon!

Mey citrica mica, ce-mi faci tu mie aici? Pai m-a pus necuratul sa intru pe linkul de la resteorant si sa citesc meniul! Si sa va spun ca m-am decis si ce sa comand!

Hai ca m-am ranjit destul. Va las.

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bernix spune:

Vreau si io la intalneala, mai ales ca am ratat-o pe cea din februarie. Riviera pare OK: si parc si locuri de parcare si manca buna. Si ziua imi convine.

Bernix si Degetica (Ana Elena - 27.08.2007)

www.flickr.com/photos/22336005@N05/" target="_blank">Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Am vazut ca e marti intalnirea, ati hotarat ora?
Venim si noi, abia asteptam sa va cunoastem.

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Am vazut poza draguta cu un tatic la datorie, la schimbat pempers.
Al meu cand am venit cu fata de la maternitate seara a facut primul kkut, el entuziasmat cica lasa-ma pe mine sa o schimb. L-am lasat si cand a desfacut scutecul i s-a facut rau, s-a dus in cealalta parte a camerei si si-a pus mana la nas si a inchis ochii. Am murit de ras.

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Abia am ajuns acasa, socializare buna, zi relativ ok, mici iritari, una peste alta e bine. Astept sa descarc filmul de pe caseta, nu as prea vrea cu bona misunand pe langa mine. Chiar sunt curioasa, am inteles ca Andrei a plans rau acum dupa-amiaza dupa masa, si as vrea sa stiu ce s-a intamplat. Oricum nu e fraiera bona, ea chatuieste pe mess cu fie-sa din Suedia si stie cum e cu webcam.

Acum sa vad care e treaba pe aici.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput