Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (111)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Rox, de-abia astept sa vizionezi caseta de azi. Parca ar fi a mea, asa astept !

Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

quote:
Originally posted by Lia_B

Devylla, da de ce treb sa-ti iei alta culoare acu? Ca mai au roz!

Da eu vreau sa-i pun un pen drive de 16 sau 32GB pe care sa instalez tot ce-mi treb. Si cica sunt indestructibile pt ca n-au nimic mecanic.

Lia si Runa Miruna 21-08-2007
Runa



pai daca le incurcati ? misto laptopuri, da' ce inseamna ieftin ? cate bulioane ?

Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

quote:
Originally posted by danuta36

Papanash,sa stii ca am cautat ieri si am gasit in doua farmacii(City si Sensiblu) biscuiti fara gluten,de la nestle,dar sunt de la 8 luni...noua ne-a recomandat pediatra 'biscuitii cei mai simpli',dar nu i-am dat de nici un fel,inca..

Si fata mea a papat ieri prima oara piure de legume,si vad ca i-a placut...dupa ce vreo 4 zile papase doar zeama chioara.Acum doarme,asa ca plec la curatat de leguminoase



Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007)
poze



asa si eu. Iar sfatul farmacistelor, ca sa-i dau biscuiti normali, populari, nu-l agreez. mai bine fara. Si al meu mananca legume pasate, dar nu-i place dovlecelul. Mai incercam saptamana viitoare cu altele, deocamdata eu sunt multumita de linguritele pe care le papa acum cu morcov,orez,pastarnac si mar ras.

Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia_B spune:

Papanash, vreo 11.

Lia si Runa Miruna 21-08-2007
Runa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Tanti Luy, te astept pe mess!!!! Hihihihihi!!! Vreau sa ma duc sa scot pozilica si ma gandeam sa le fac si bunicutelor cate una. Numai ca nu stiu sa schimb matusa cu bunica...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Aha-aha... Aha-aha-aha... Vreau si eu la intalneala. Aha...
Riviera asta pe unde este? E aia de care zice mama lui Cristian? Imi trimite si mie careva cumva un PM?


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veroboroda spune:

Salutare la fete!Eu dimineata nu mai reusesc sa intru ii pregatesc papica printesei, papam, iesim afar si tot asa.
Betty, ma bucur tare mult ca Mario e bine
Bernix, Degetica ta parca ar fi fii'mea, nu degeaba le cheama Elena pe amamdoua si sunt nascute la cateva zile diferenta. Si ea vorbeste cu mancarea in gura si scuipa peste tot. E tare nostima.
DAbina, Sofia e tare dragalasa si nostima. Cum era aia:"unde prefrati afara sau inauntru?"..m-am stricat de ras.
Ma cheama datoria, s-a trezit printesa si trebuie sa o hranesc , revin dupa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Ne-am intors si noi de afara, am fost la plimbare si daca tot ne-am invartit pe langa bloc, am dat iama intr-un magazin Jolidon . Mi-am facut si aprovizionarea pt diseara - vreau sa fac o stiuca la cuptor cu legume.

Am uitat sa va spun. Ieri i-am pus si carnitza la piure si a ras tooooot. Se pare ca seamana cu taica-su (carnivor adica ).

Gabitz, din partea mea ne putem vedea si in alta parte, Riviera fusese propusa mai demult si de aceea am zis de ea. Eu astept propuneri, atat timp cat mancarea e buna si gasesc un loc de parcare e OK.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitz78 spune:

sim - chioara de mine nu le vede, dar le potriveste...citisem ca ai fost la jolidon si ti-ai facut aprovizionarea pentru diseara.chiar vroiam sa te intreb ce ti-ai luat!hihihi....intelesesem altceva!
eu nu le am cu carciumile...dar ziceam si eu asa...trebuie sa fie cineva si gica contra nu?eu vin unde ziceti voi....sper doar sa-i treaca mucii elizei pana atunci!
pupici dulci tuturor.

http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Gabitz, . Nu-i pentru diseara ce mi-am luat, desi...cine stie .

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput