Strumfi de iulie-august 2007 (66)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ruxulic spune:

quote:
Originally posted by Vivela

quote:
Originally posted by cafera

Vivela, nu in mancare sta sursa energiei si esenta vietii. Ce zici, mai incerci? Hi, hi!

Mamica de printese



Intrebarea mea era cu "".
"Esenta vietii"...hmmm...ce cuvinte mari zici tu acolo!

Eu sunt cam plouata , cu tot soarele de afara. Deja imi facusem planuri sa incep munca la 1 aprilie, eram entuziasmata (chiar daca stiu ca de a doua zi de munca imi va parea rau ca nu mai stau cu David). Ramasese sa vina maica-mea sa stea cu el, dar aseara m-a anuntat ca nu se mai poate, si nu se stie pentru cat timp .
Parca nu mi-ar fi fost acum asa greu daca nu imi faceam vise aiurea, daca nu m-as fi mobilizat psihic ca imi reiau activitatea.
Evident, am abandonat si cautarea unei bone (oricum, slabe sanse sa gasesc pe cineva pe gustul meu de carcotasha) si m-am decis, in scurt, ca eu NU POT sa-l las cu o persoana straina . Deci trebuie sa aman inceperea activitatii cu o perioada cuprinsa intre o luna si 5-6 luni, cand voi reusi sa-l inscriu pe David la o cresa.

Nu pot sa va spun cati nervi am, imi vine sa plang de ciuda .







www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52049" target="_blank">JURNAL DE STRUMF

“Toata lumea stie ca anumite lucruri sunt irealizabile, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza.” (A. Einstein)






Incearca sa intervievezi cateva bone...nu stii de unde sare iepurele. Cu Tudor al meu tyrebuia sa stea soacra-mea care este la pensie. Cu o saptamana inainte de a incepe munca m-a sunat socrela sa ma anunte ca ea s-a gandit mai bine si nu e in stare sa se ocupe de un bebelus. Am cazut in galeata cu nervi atunci si dupa ce am bocit zdravan, in aceasi zi am gasit o bona de nota 20, chiar la mine in bloc. Totul dintr-o intamplare. Deci, nu dispera ca toate au o rezolvare.

ruxandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana2007 spune:

quote:
Originally posted by Vivela

Ce liniste!


Va propun o tema: de ce e copilul vostru special? adica ce are el si nu au ceilalti? (asta in afara de faptul ca e al vostru si asta il face f special).

De ex., al meu are limba asa , ca o inimioara. . Eu n-am mai vazut la nimeni.









www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52049" target="_blank">JURNAL DE STRUMF

“Toata lumea stie ca anumite lucruri sunt irealizabile, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza.” (A. Einstein)






Mie nu-mi place tema asta, poate ne dai alta
E cam si cum am intreba pe fiecare, de ce te simti special ? Pentru ca esti tu si nu altcineva ?


Diana mami lui Victor Christian, 24 Iulie 2007

Poze

Work as much as you need money, love like you've never been hurt, danse like no one is watching !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

asa...prin urmare, deni, vivela, karli, ralucapio (ele mi-au scris pe mess). imi pare rau de andraZ care pleaca maine din bucuresti, dar ne revensam noi .

daca mai sunt amatoare...sa spuna.



comorile mele: anya ioana (19.10.05) si arina ilinca (20.06.07)
arina s-a nascut...a doua oara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

quote:
Originally posted by Anya20

daca mai sunt amatoare...sa spuna.






p.s. stii bancul cu amatoarea?

Simo mami de Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea c spune:

Buna!
Venim si noi, Andreeac si Claucia cu puiutii din dotare. O sun si pe Housepocket, poate vine si ea.

Andreea si Radu Stefan (12.07.2007)

nunta noastra 2 iulie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

quote:
Originally posted by Simo78

quote:
Originally posted by Anya20

daca mai sunt amatoare...sa spuna.






p.s. stii bancul cu amatoarea?

Simo mami de Matei



pai ai timp sa vii daca pleci acum .

si daca iti zic ca nu stiu bancul cu amatoarea...e de bine sau de rau???

comorile mele: anya ioana (19.10.05) si arina ilinca (20.06.07)
arina s-a nascut...a doua oara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anya20 spune:

quote:
Originally posted by andreea c

Buna!
Venim si noi, Andreeac si Claucia cu puiutii din dotare. O sun si pe Housepocket, poate vine si ea.

Andreea si Radu Stefan (12.07.2007)

nunta noastra 2 iulie 2005




f bine. va asteptam.

comorile mele: anya ioana (19.10.05) si arina ilinca (20.06.07)
arina s-a nascut...a doua oara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamiha spune:

Bine ai venit Robymary....si eu sunt tot din Craiova.
Asteptam poze cu voi.
Am si eu o mica problema: Evei de 2 zile i-au iesit niste brobonite pe obrazul drept decat si dr zice sa nu ii dau cu nimic ca poate s-a iritat de la ceva dar eu nu as lasa-o asa.Cu ce as putea sa ii dau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

quote:
Originally posted by Anya20

pai ai timp sa vii daca pleci acum .

si daca iti zic ca nu stiu bancul cu amatoarea...e de bine sau de rau???




pai eu cred ca-s profesionista de vin la bucuresti sa ma plimb cu voi prin parc

p.s. bancul in particuler

Simo mami de Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diane_dun spune:

Lia, imi pare tare rau ca Una e asa bolnavioara, insanatosire grabnica! Ai incredere ca o sa fie bine. Iti doresc multa putere sa ai grija de micuta si de la mine multe sa-ti mai ridice moralul.

ddanagh

robymary, bine ai venit!

As veni si eu maine la intalnire, dar trebuie sa plec din Bucuresti.

Mami de Dani

Mergi la inceput