Strumfi de iulie-august 2007 (66)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

uitati aici de radeti....

ca tot e weekend, remember? its for fun!

iaca aishilea: ascultati limbajul ......... :))))))))))



karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

am promis aseara poze de la intalnirea din Parcul IOR: click aici



karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vivela spune:

Neata. Daaa, si noua ne-a placut in parc.
Daca va intrebati cine a fost ultima venita la intalnire, iaca eu am fost. Dar a fost intarziere motivata, lui fomila al meu i s-a facut foame si a trebuit sa ma opresc sa-i dau sa pape. Asa ca am ochit un loc unde iarba era mai verde si mai grasa , am pus paturica, si am sprijinit un copac in timp ce il dadeam lui D sa manance. Deci pranz la iarba verde autentic.

Chiar ma gandeam ca nu mai dau de fete, ca se plimba prin parc si la cat de mare e IOR-ul, era ca si cum as fi cautat acul in carul cu fan. Dar fetele au fost cuminti si au stat la locul de intalnire si asa am reusit sa dau de ele.

Ce sa zic, copilasii care mai de care mai frumos, iar mamicile de asemenea . Mi-a facut mare placere sa le/va cunosc pe toate si chiar as vrea sa repetam experienta cat mai curand.
Si lui David i-a placut: a fost f cuminte, nici nu ma asteptam eu la asa ceva, iar dupa ce ne-am despartit, ca sa recupereze, a inceput sa urle pana am ajuns acasa. Eu cred ca mai vroia in parc, cu atatea fete frumoase in jur.

Uitati aici www.trilulilu.ro/barneybear/cbea7e671c939f" target="_blank">un film cu strumfi







www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52049" target="_blank">JURNAL DE STRUMF

“Toata lumea stie ca anumite lucruri sunt irealizabile, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza.” (A. Einstein)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fianna spune:

Si de la mine
[url=http://www.flickr.com/photos/14295400@N03]pozele[/url] din parc.

M-am bucurat mult sa vad atata strumfarie, toti veseli si frumosi, cu mamici si tatici pe masura!

fianna cu www.flickr.com/photos/14295400@N03/sets/72157603680539275/" target="_blank">printisorul Matei
(01.08.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fianna spune:

nu mi-a iesit....



fianna cu www.flickr.com/photos/14295400@N03/sets/72157603680539275/" target="_blank">printisorul Matei
(01.08.07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

pune ghilimele inainte de http si dupa N03

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jadi spune:

Gata am vazut toate pozele! Eu acum m-am trezit de ieri, vorba vine...

Si mie mi-a placut in parc desi marturisesc ca eram cam buimaca de racita. Azi se pare ca sunt mai bine dar vantul de ieri ma bulversase destul de mult. Mi-au placut toate mamicile si toti bebelusii desi m-am abtinut sa ma uit cu atentie la ei sa nu le dau cine stie ce.

Copilul meu a adormit pe drum spre masina si in masina si acasa am stat doar 5 minute ca am plecat la ziua unei colege. Asa ca ne-am intors aseara acasa tarziu si peste noapte am tot alaptat asa ca dimineata eram un pic buimaca norocul meu a fost ca dupa trezirea de la 3 s-a mai trezit la 8.30.

Acum cred ca plecam iar pe undeva, nu stiu unde dar in casa ne plictisim. Chiar ma bate gandul sa mergem la un restaurant ceva...
A, si sa nu uit, copilul meu a capat o nara mucioasa dar nu stiu daca e de la vantul de ieri sau daca a luat ceva de la mine.

Deni & Vlad & Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaiub spune:

am vazut si eu pozele ... frumos in parc

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karligutza spune:

quote:
Originally posted by ioanaiub

am vazut si eu pozele ... frumos in parc

noi suntem aici cu poze noi si filmulete
Mamica de www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52259" target="_blank">David Iulian (07.01.2005) si www.babababies.com/view/viewt2.cfm?SITEID=52271" target="_blank"> Mara Teodora (12.07.2007)





da, chiar asa, frumos in parc...
niste mamici, niste bebelusi, dar parcu' parca totusi era mai frumos!
ah, nu vreau sa fiu rea, dar comentariul asta asa simpatic m-a dus cu gandul in gluma la aprecierea parcului si doar atat; suna fain oricum! te pupam ioanaiub ; eu chiar am glumit, stiu ca tu ai facut referire la ansamblu........ iar eu cu putin chef de glume, mi-am gasit de glumit cu tine!



karligutza
sunt mamica Adelutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefania_97 spune:

quote:
Originally posted by fianna

Si de la mine
[url=http://www.flickr.com/photos/14295400@N03]pozele[/url] din parc.

M-am bucurat mult sa vad atata strumfarie, toti veseli si frumosi, cu mamici si tatici pe masura!

fianna cu www.flickr.com/photos/14295400@N03/sets/72157603680539275/" target="_blank">printisorul Matei
(01.08.07)




Fianna ai un strumf foarte frumos. Ce frumos papa.
Am vazut pozele de la inot. Vroiam sa te intreb daca va duceti la o piscina publica si de la cate luni ati inceput. Si eu vreau sa ma duc dar imi este frica de boli de piele, etc.

stefania mamica Catarinei din 25 aug 2007
http://salexandre.wordpress.com/
http://www.flickr.com/photos/balexandre/

Mergi la inceput