Miresele anului 2006 (93)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Numa curatenie n-am mai facut ca m-am asezat confortabil la calculator si apoi m-a luat o lene cat o zi de postasa ca numa lauda a fost de mine.
Gio am uitat sa-ti zic felicitari pt masina!!!!!!
Ralu si eu am vazut filmul Juno, mie mi-a placut, a fost asa un film cuminte pt o seara linistita.

34+ cu Diana

AMR 6 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

dragut filmul, insa eu imi inchipuiam 2 finaluri, diferite de ce s-a intamplat in film...
-- ori Juno ramanea cu sotul Vanessei si pastra bebe-ul
-- ori Juno nu mai dadea bebe-ul si ramanea cu prietenul ei... adica toti 3...

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

dragut filmul, insa eu imi inchipuiam 2 finaluri, diferite de ce s-a intamplat in film...
-- ori Juno ramanea cu sotul Vanessei si pastra bebe-ul
-- ori Juno nu mai dadea bebe-ul si ramanea cu prietenul ei... adica toti 3...

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu



Da, nici eu nu mi-am imaginat ca o sa se termine asa, cand am vazut ca sunt ceva scantei intre ea si sotzul Vanessei, m-am gandit ca pastreaza bb si ramane cu el, apoi am crezut ca ramane cu bb si cu prietenul ei, finishul n-a fost tocmai pe placul meu, speram sa pastreze copilul.

34+ cu Diana

AMR 6 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Fetelor , bine ca voi va mai uitati la un film , la ceva ca eu , am mancat nishte ciorbica pe la 14 si apoi am picat ca o mamaliga....m-a luat somnul si m-am trezit acum :)

Noutati , ceva ?

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

noi am fost afara si in Mall. marco a mancat ceva azi, ma bucur ....i-am dat prima doza de oscillo, sper sa ramana numai cu tusea asta si cu secretiile nazale.
Kitzy bine ai facut ca nu te-ai bagat la curatenie.
Ral poti sa vii sa o vezi cand vrei, de sapt. viitoare, va fi in Tm. Numai sa te vad la fatza, ca esti scumpa tare.
mama cata mancarica ai facut azi. harnicuta, bravo tie.
Fluturas numai o ciorbitza ai mancat azi? sotul tau unde e? in Bucuresti? ai venit singura la ai tai si esti rasfatata acum?

ma dduc si eu la tv, pe maine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Gio, ala e meniul pe care il intentionam...
Pana la urma am facut doar fripturica aia cu legume si clatite.... o multime.... si am mancat pana mi s-a facut rau... Da' am baut si bere iar... Cred ca devin o alcoolica in curand...

Asa as veni, Gio. Mie tare mi-a placut in zona voastra. Numai ca... intre timp, relatiile s-au distrus de tot... nu credeam. E ceva ce imi depaseste puterea de intelegere... Si acum chiar regret ca nu am reusit sa-mi rapesc din timpul meu, atunci, si 1-2 ore sa ma vad cu tine. Iti spun asta cu mana pe inima. Dar ce sa mai fac acum? E destul de tarziu pentru regrete, cred... Sper, insa, ca mai devreme sau mai tarziu, tot ne-om vedea noi undeva, candva...

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Neatza fetele !
Gio , eu sunt la Slatina la mamik mea si ma rasfat si eu un piculetz...Adi e la serviciu , lucreaza si azi , asta e...In bransha lui nu exista weekend liber , are o gramada de evenimente in perioada asat (an electoral) si au de facut sonorizari , inchirieri de echipamente audio-video ...

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Ral imi pare rau...ai ratat sansa de a ne cunoaste live .
Flu-flu am inteles...in ce domeniu lucrati voi? tu ai un program mai lejer decat al sotului?

Noi am fost de dim. pe-afara, la porumbei. doar la ora 14 am reusit sa-l culc pe pitic.
acum cred ca merg sa iau niste praji de la cofetarie, era mare coada cand am trecut pe acolo, in drum spre casa.

pe mai tarziu, duminica placuta sa aveti .

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

quote:
Originally posted by Giova


Ral imi pare rau...ai ratat sansa de a ne cunoaste live .



vreau sa cred ca am ratat-o doar pe moment...
si ca intr-o buna zi, totusi, ne vom vedea undeva, cumva...

Eu am iar o zi de aia ciudata. M-am trezit la 11, m-am dus la munca, am tras tare, pe la 4 am terminat, ne-am plimbat putin, mi-a cumparat sotul niste floricele si am venit acasa ca incepuse sa ma doara capul.
Acasa am mancat inghetata in timp ce ne uitam la finalul meciului Rapidului.
Am facut salata de vinete si ouale alea umplute despre care vorbeam ieri. Am papat, n-am mai baut bere...
Si acum asteptam sa inceapa meciul Stelei. Si ma doare creierasul de nu ma vad...
A... si mi-am mai copiat si vreo 4 episoade din Grey's, sa le vad in noaptea asta.

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Neatza fetele ! Cafelutza va asteapta !
Gio , eu lucrez la firma mamei. Ma impart intre Slatina si Bucuresti , ca nah, mama la Slationa , iubi la Bucuresti !
Asta e !

Butterfly1

Mergi la inceput