*Clopotei de Ianuarie - Februarie 2008 (6)*

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gattasalvaje spune:

Miri , intrucat si eu sunt in ultimul timp o mama crizata de neluarea in greutate a fie-mii si de faptul ca mi se pare ca nu furnizez suficient lapte...please , zi-mi si mie unde gasesc curba aia de care vorbeai mai devreme. M-am uitat pe contul comun , dar nu gasesc nimik de genu'.

Ieri am incercat sa-i dau formula , Humana 1 ...insa fara succes , se stramba fie-mea de parca ii dadeam kk. Deshteapta lu' mama , stie ca tzitzi este cel mai bun pt ea. Cred ca ma inseala pe mine pompa , s-o fi stricat ca nu pot sa scot mai nimik cu ea , insa cred ca laptic este , pt ca pitika nu da niciun semn ca nu s-ar satura.

Gattasalvaje - mamica Sarei ( 22 Decembrie 2007 )

Sara Eliza - cel mai frumos cadou de Craciun POZE

Povestea nasterii

Lucrushoarele Sarei vacanta 2007 Bebelina din burtica Cununia civila Nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gattasalvaje spune:


Nu schimba nimeni capitolul ?

Gattasalvaje - mamica Sarei ( 22 Decembrie 2007 )

Sara Eliza - cel mai frumos cadou de Craciun POZE

Povestea nasterii

Lucrushoarele Sarei vacanta 2007 Bebelina din burtica Cununia civila Nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zuzele2008 spune:

Un nou capitol va asteapta AICI.
(Gina M)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaatudor spune:

Alina, de dimineata tot ma gandesc, sa iti spun sau nu parerea mea...oricum ar fi ea sa stii ca numai tu poti decide..poate peste cateva zile nu vei mai fi atat de suparata si ti se va parea departe suspiciunea..pe moment lucrurile par mai rele decat sunt si noi, femeile, avem tendinta sa exageram dramatismul situatiei.
Intai de toate eu zic sa te calmezi si sa lasi un pic timpul sa lucreze....poate semnele p[revestitoare au fost numai inchipuire...sper sa fi fost asa...
am citit si la topicul celalalt..nu vreau sa comentez..vreau doar sa iti spun ca ma bucur ca ati trecut cu bine perioada aia..asta dovedeste ca sunteti o familie, va iubiti...
si eu cred ca barbatii nu se schimba (nici femeile de altfel)...dar am un exemplu de casnicie care nu a fost ok de la inceput dar care, la 26 de ani de la inceputurile ei..este perfecta...parintii mei..in tineretile lor erau groaznici unul cu celalalt..diverse motive, nu conteaza ii faceau sa isi piarda cumpetele si sa se jigneasca...si asta de fata cu copii..mai mult cu mine pt ca deja cand a venit fratele meu erau rodati...incepusera sa nu se mai certe...acum sunt la fel..si cand zic asta chiar vb serios./..cu diferentele de rigoare...dar au acelesi apucaturi..vor fi doi mosulici tare simpatici..sper..:D
pentru mine a fost groaznica perioada certurilor lor, m-a marcat destulo de mult...si sincer..acum recunosc in apucaturile mele ceva din mama mea...si nu imi place..dar e adevarat ca cei mici vor copia ceva din comopratmentul parintilor...asa ca ..aveti grija..si mai ales ..acum ca ai o fetita..incearca sa ii oferi cel mai bun exemplu ca femeie...pentru a putea sa ii oferi un viiotr bun...orice vei face si vei spune de acum in colo va servi ca exemplu fiicei tale...daca vei tolera comportamenete nelalocul lor, daca te vei lasa inselata./..totul ea va prelua ca fiind firesc.
orice decizie vei lua..te rog gandeste-te la fata ta...

te pup si iti doresc numai bine...


Poze cu ingerasul

Ingerasul creste

Mergi la inceput