Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (108)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Sim, ce ti-a spus dr? chiar m-a pus pe ganduri, cum sa aiba e-colii l-a 6 luni, ma gandesc....doar daca l-a luat din spital.....sau cum apare asta, chiar nu stiu, ce stiu e ca uneori nu are simtome....

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

eu chiar vb singura???????

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Seara buna!

bebeilor sarbatoriti azi!

Rodica faine pozele de la sky..
Bee multa sanatate puilor!
Alehiam vad ca ai sarbatorit deja cifra rotunda,felicitari!
Papanash am vazut pe Andrei plimbaretul,ce precoce e!
Sim sanatate lui Stefan!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Papansh, pai mie cursul nu imi era vital, nu merg cu serviciul. E util insa, mai complicat sa explic pentru ce. Si m-am tot codit daca merita sa il fac la Brasov sau sa nu il mai fac deloc si am decis ca, daca il combin si cu ceva placere, ma duc pana acolo. Si nu numai ca merg cu sotul, ci cred ca vin si cumnatii mei.

Ana, pai ne-ai bagat in sperieti, credeam ca a racit de la MIruna. Andrei a tinut-o 2 zile cu 38.5 dupa vaccin.

Yaia, buna revizia, ne bucuram de vestile bune. Cand se va rasuci singurel pe burtica va sta cu placere.

Aoleuuu, ce urlete. Ma duc, Andrei e tare suparat azi.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Ramonarosca, imi pare rau ca aveti asa probleme, probabil in timp se rezolva.

Papanash, si eu abia asteptam sa vad ce si cum, cred ca o sa rog pe cumnatul meu sa imi dea camera lor. Cat despre revista, deocamdata au modificat site-ul vechi si urmeaza si diversifice aici subiectele ca se adresau altui target. Si chiar de ieri e in noul look.

Sim, si Andrei a avut un Ecoli la prima urocultura, dar slab, si apoi a disparut de la sine. Dupa care nu am mai reusit sa ii recoltam steril sau sa nu se piarda rezultatele.Ce antibiotic i-a dat? Zinnat?

Myral, nici al meu nu mai vrea nimic. Chiar sunt exasperata, si acum face la fel, nici nu stiu ce sa ma mai fac cu el. Cum nu fac ce vrea el protesteaza vehement.






Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Fetelor,spuneti-mi va rog,care e denumirea pastilelor pt. oprirea lactatiei!M-a intrebat o amica,dar eu nu mai stiu cum se numeau,daca n-am folosit..

Miruna mea de cateva zile si-a descoperit picioarele si le tot duce la gura,are ocupatie,nu gluma...In rest e tare vesela si cuminte,gingiile n-o mai supara,nici vorba de aparut dintii!Azi a papat prima oara supica,vreo 20 ml de zeama,facuta din morcov si albitura.Cu cerealele nu ma mai strofoc,probabil e si destul de grasuta,daca a zis pediatra sa nu-i dau...oricum alea ce i le luasem nu i-au placut,le-am facut cadou unui papanas



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Ce-ati facut fetelor, ati intrat in greva de nu a mai scris nimeni de la ora 20.45???????????



Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Noapte buna

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

quote:
Originally posted by danuta36

Fetelor,spuneti-mi va rog,care e denumirea pastilelor pt. oprirea lactatiei!M-a intrebat o amica,dar eu nu mai stiu cum se numeau,daca n-am folosit..




Dana,mami de Miruna Andreea(01.10.2007)
poze



bromcriptina le zice, are multe reactii naspa, din fericire n-am avut nevoie dar m-am informat in caz ca

Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Buna seara si de la noi!

Iertata ne fie absenta, dar am ramas pe nepusa masa fara computer, deci...si fara net. O sa vad ce reusesc sa citesc din urma. Sper ca toata lumea e bine. Noua ne-a revenit pofta de mancare, dar inca nu suntem iepurila.


Pup. Somn usor!

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput