Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (105)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

quote:
Originally posted by Marunzika

Diwana, ce vorbaret e Rares al tau, dar si ce frumos e! Ce frizura!

www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007




Asa l-am scos din burta . O fi stat tot timpul cu capul in jos. Crede-ma ca am incercat sa-i cobor parul, si nu vrea nici in ruptul capului. Bine, pe mine ma distreaza cum ii sta, dar am incercat sa i-l netezesc de distractie, si n-am reusit. Singura data can i-a stat a fost in perioada naparlirii, si ma gandeam ca de acuma o sa-i creasca normal, insa.....

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

auzi diwano, zi odata ca vreai sa dorm



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Asa, cu Sabina aveam de impartit ceva Te consider responsabila ca mi-ai aratat minunatia aia de scaun si mi-ai facut pofta. Ieri numa' asta am facut, mi-am facut toate variantele M-am tot gandit ce poza as putea pune si eu, poate, poate. Dar n-am nicio sansa . Asa ca numai tu esti vinovata ca mi-ai facut pofta cu scaunul si mi-ai adus aminte ca nu am talent la fotografiat.



Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

daca te consoleaza cu ceva, crede-ma ca nici eu n-am nicio sansa, sunt sute de fotografii superbe in concurs

, noapte buna



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Noapte buna Sabina, si nu se stie niciodata. Iti tin pumnii. Si da, intr-adevar sunt unele poze superbe de-a dreptul.

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

quote:
Originally posted by diwana

Povestasul:

http://good-times.webshots.com/video/3063697090103138206ElaLTC?vhost=good-times

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)



Diwana, Doamne ce scumpic e Rares de-ti vine sa-l "papi"...

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Merci Celia

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Rox ce bona dusa.Saraca mama,cred ca e terminata.
Imi aminteste ca imi povestea mama,cand eram bebel,a gasit o bona tanara.In prima zi,inainte sa plece catre munca,mama i-a explicat ce si cum si ma schimba,a rugat-o sa ii de-a o bluza din sertar,la care tanara bona i-ar fi spus ceva de genul:"Dar nu poti sa iti iei si singura?"...a dat-o afara in clipa imediat urmatoare.
Daca o lasa mama cine stie ce mai pateam.


Jurnal de mogalneata-click login,user:septoct2007@yahoo.com ,parola o stiti.
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. si Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Lavinia , scumpica foc dulceata Miruna.
Papanash, multumim de link-poveste.


mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Lavinia, ce scumpica e! N-ai zice deloc ca e slabuta. Si cum zambeste ea mai tot timpul. E o frumoasa!

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput