Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (26)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns g24hit spune:

nu e nimeni?
ca eu deja am terminat cafeaua
asa ca ma pot apuca de treaba ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufulet74 spune:

Buna dimineata !!!
Am intrat sa va pupacim, sper ca sunteti bine ca nu am apucat sa citesc din urma
Noi suntem bine, au venit bunicii din NL si ne pregatim de botez pe duminica, sa ne tineti pumnii ca avem emotii!
Si va doresc sa aveti parte de un 8 Martie minunat si sa va bucurati de el, va dati seama ca e primul 8 Martie ca si mamici??


------------------------
Flory de Joshua Raphael (14.11.2007)

God brought you in our life

Homepage: www.lijfering.tk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana vio spune:

Mai fetelor, ce harnice sunteti! Nici nu mai stiu la ce capitol am scris ultima data!!
Va pupacesc pe toate si scriu in graba ca am impresia ca Alexandrei i se va face foame la 10.00 si am o gramada de calcat!!
Am vazut ca intrebati de branzica preparata in casa. Eu zic sa nu va stresati, sora mea a ascultat cu atentie sfaturile doctoritei cum sa prepare branza si s-a dus si a cumparat! Si Iulia are 3ani si este foarte sanatoasa si isteata!
Cat priveste diversificarea voi nu incepeti totusi cam repede? Eu mi-am propus sa incep dupa ce face Alexandra 4luni. Si am citit in cartea lui Capraru si mi-am facut asa o idee ca pana la sfarsitul lunii a5a sa ajunga sa manance cam de toate, adica ce le este permis bbeilor.
Eu am un scaun, nu stiu cum sa-i spun, cred ca apare intr-o poza si acolo o tin pe Alex in timpul zilei si tot acolo ii dau Vigantolul ai Espumisanul cu lingurita. Cand incepem diversificarea tot acolo va sta. Avem scaun de masa, dar ptr cand va sta bine in fundulet.
Va pup pe toate, plec la treaba!!

http://www.flickr.com/photos/23740155@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

neata

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata
Am intrat sa va pupacim si s va spun ca i-am dat supliment de Nan,m-am simtit f vinovata dar nu se mai satura....
Citesc si revin

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze


povestea nasterii

www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

mai..copiii vostri se imping asa in varful capului?
nu stiu cum sa explic, sta pe spate..si isi ridica capul in sensul ca impinge din el, deci nu sa se ridice in fund si s euita asa peste cap..si impinge si din picioare..deci..nu e de lasat cu capul spre o margine de pat

aa..sa nu va zic ca ieri dim. l-am gasit in chiloti.....isi daduse jos nadragii si sosetele..noroc ca il acopar cu sac de dormit..

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

quote:
Originally posted by Victo

mai..copiii vostri se imping asa in varful capului?
nu stiu cum sa explic, sta pe spate..si isi ridica capul in sensul ca impinge din el, deci nu sa se ridice in fund si s euita asa peste cap..si impinge si din picioare..deci..nu e de lasat cu capul spre o margine de pat

aa..sa nu va zic ca ieri dim. l-am gasit in chiloti.....isi daduse jos nadragii si sosetele..noroc ca il acopar cu sac de dormit..

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)



victo si noi am patit ambele faze...

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

neata..multumi de cafea Eni

pufu..bine ai revenit in vizita pe la noi..te intelegem...

la cavaler Joshuaaveti grija de voi..si va zic eu ca n-aveti de ce sa aveti emotii.. o sa fie totul bine si frumos... daca vrei ... tin si pumnii dar ai sa vezi ca-s inutili

..off mai anca..te inteleg si eu m-as simti la fel..dar daca ar fi absolut necesar..ce sa faci.. pupam fetele

va doresc o zi buna!

Stefania X2 mami si... junioara " una mamma a tempo pieno...la pił bella cosa"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g24hit spune:

azi e frumos la noi asa ca o sa iesim afara

BB am vazut filmuletele-frumoasa si harnicuta bebelina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

mama baraie vecinu de sus cu bormasina..da vad ca asta micu doarme si asa..dupa ce mi+a urlat in cap vreo 2+3 minute

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput