PIERSICUTZE de iulie - august 2006 (80)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

quote:
Originally posted by Bysko

Nu prea mai am timp sa scriu, ca ma iau cu altele tot timpul, iar week-end-ul il petrec cu printesa mea. Asa ca va urez acum, cu intarziere si cu scuzele de rigoare : LA MULTI ANI! de 8 martie

Mersi pentru parola Norocuta, dar inca nu am apucat sa o folosesc

Mada, Arianna e superba in rochita de la botez

Pana la urma i-am comandat Busrei calutul balansoar Chicco de la Quelle. Sper sa vina cat mai repede.

Si niste poze din week-end: www.totsites.com/tot/busra




Vai, Bysco, e o scumpete Busra, imi vine s-o pap toata!

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele


www.onetruemedia.com/my_shared?z=238f71e8c47eddba54dbe4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete (Avem si filme noi!)

Poze de la Viena

www.piersicute2006.blogspot.com/" target="_blank"> Piersicute de 2006

Sa ajutam o mamica exceptionala si o printesa superba - Ramona si Teo

"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

quote:
Originally posted by andreea25

pupici .cu intarziere va urez si eu LA multi ani si o primavara frumoasa !
am inceput servu si n am timp de nimik.inca nu n am acomodat cu noul program dar sper sa mi revin repede.
am pus si eu niste poze ca sa nu ne uitati
va pupic pe toate

Andreea & Ariana

www.flickr.com/photos/9544071@N07/2324448023/" target="_blank"> poze Ari





Andreea, mersi pentru urari si de poze, ce sa mai zic, e o scumpete Ari!

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele


www.onetruemedia.com/my_shared?z=238f71e8c47eddba54dbe4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete (Avem si filme noi!)

Poze de la Viena

www.piersicute2006.blogspot.com/" target="_blank"> Piersicute de 2006

Sa ajutam o mamica exceptionala si o printesa superba - Ramona si Teo

"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

quote:
Originally posted by Tweety7

Pentru fetele carora le era dor de Clara, uitati www.onetruemedia.com/shared?p=53dd142ae19609b4974ece&skin_id=406&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">aici un slideshow.

Andreea a adorabila Ariana.


Don't cry, for if you cry your tears might prevent you from seeing some beautiful things ahead of you!



Super montajul cu printesa Clara, mai ales in halatul sexi de baie!

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele


www.onetruemedia.com/my_shared?z=238f71e8c47eddba54dbe4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete (Avem si filme noi!)

Poze de la Viena

www.piersicute2006.blogspot.com/" target="_blank"> Piersicute de 2006

Sa ajutam o mamica exceptionala si o printesa superba - Ramona si Teo

"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns map spune:

Salutic la piersicute,

uraaa gata am terminat. Azi trebuie sa dam o ca sa udam masina noua Am stat pe la inmatricularecam mult dar nenea care trebuiea a venit la timp, a adus tot ce trebuia, eu am stat la rand si sotul a incheiat contractul cu nenea asa ca acum avem masina. Asa ca am scapat fara sa fac scandal Robert se cam plictisise pe acolo ca am stat mai bine de doua ore. Apoi asa a mai plans dupa tati . Mi-a parut asa rau sa-l vad cum plange dar nu avem cum sa caram scaunul de masina dupa noi asa ca noi am revenit cu metroul. Mereu isi amintea si plangea pe metrou dupa tata.

Gina saru'mana de urari! Multumesc lui Dumnezeu ca s-aterminat ca si sotul era tare stersat cat mai dureaza.

andreeafelicitari ca ati scapat de suzi. La noi este asa de greu dar maine incerc si eu sa nu i-ai mai dau la pranz. Cand va fi sotul plecat in tara am sa incerc sa i-o scot si nopatea desi prevad ce scandaluri vom avea

Monica 22+ si Robertel (17.08.2006) care face numai nazbatii

Craciun si Rev

Duminica la munte, Toamna la munte, Mallorca, 1 an, poze mai noi, Süd Tirol, O vacanta minunata, Prima mea drumetie



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doniro spune:

Salutare tuturor! Mai aparem si noi. Multumim de complimente ref botez.
Azi mergem la vaccinul de 2 luni; am emotii, ca la Daria nu au fost efecte de nici un fel si nu prea stiu ce sa fac in caz ca reactioneaza rau Victor... Sa speram ca va fi ok.
Noi suntem bine, crestem, deja Victor e f prezent, rade cu gurita pana la urechi cand i se vorbeste, e un mancacios si jumatate, Daria il iubeste la nebunie, mereu il pupa, il mangaie etc.
Pupam toata livada! Revin cu vesti de la doctor.

Roxana, mami de Ioana Daria (3 jul 2006) si Victor Mihai (8 ian 2008)

POZE

www.dropshots.com/doniro" target="_blank">FILMULETE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

quote:
Originally posted by map

Salutic la piersicute,

uraaa gata am terminat. Azi trebuie sa dam o ca sa udam masina noua Am stat pe la inmatricularecam mult dar nenea care trebuiea a venit la timp, a adus tot ce trebuia, eu am stat la rand si sotul a incheiat contractul cu nenea asa ca acum avem masina. Asa ca am scapat fara sa fac scandal Robert se cam plictisise pe acolo ca am stat mai bine de doua ore. Apoi asa a mai plans dupa tati . Mi-a parut asa rau sa-l vad cum plange dar nu avem cum sa caram scaunul de masina dupa noi asa ca noi am revenit cu metroul. Mereu isi amintea si plangea pe metrou dupa tata.

Gina saru'mana de urari! Multumesc lui Dumnezeu ca s-aterminat ca si sotul era tare stersat cat mai dureaza.

andreeafelicitari ca ati scapat de suzi. La noi este asa de greu dar maine incerc si eu sa nu i-ai mai dau la pranz. Cand va fi sotul plecat in tara am sa incerc sa i-o scot si nopatea desi prevad ce scandaluri vom avea

Monica 22+ si Robertel (17.08.2006) care face numai nazbatii

Craciun si Rev

Duminica la munte, Toamna la munte, Mallorca, 1 an, poze mai noi, Süd Tirol, O vacanta minunata, Prima mea drumetie







Moni, ce ma bucur ca s-a rezolvat cu masina! Acum s-o udati!

Iar cu suzi, lui Razvan i-a scos-o la cresa de tot, la pranz doarme fara ea, dar acasa, e mai greu, nu vrea fara ea, mai ales noaptea, e dezastru! O luam si noi treptat! Succes!

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele


www.onetruemedia.com/my_shared?z=238f71e8c47eddba54dbe4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete (Avem si filme noi!)

Poze de la Viena

www.piersicute2006.blogspot.com/" target="_blank"> Piersicute de 2006

Sa ajutam o mamica exceptionala si o printesa superba - Ramona si Teo

"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gina_butnaru spune:

quote:
Originally posted by doniro

Salutare tuturor! Mai aparem si noi. Multumim de complimente ref botez.
Azi mergem la vaccinul de 2 luni; am emotii, ca la Daria nu au fost efecte de nici un fel si nu prea stiu ce sa fac in caz ca reactioneaza rau Victor... Sa speram ca va fi ok.
Noi suntem bine, crestem, deja Victor e f prezent, rade cu gurita pana la urechi cand i se vorbeste, e un mancacios si jumatate, Daria il iubeste la nebunie, mereu il pupa, il mangaie etc.
Pupam toata livada! Revin cu vesti de la doctor.

Roxana, mami de Ioana Daria (3 jul 2006) si Victor Mihai (8 ian 2008)

POZE

www.dropshots.com/doniro" target="_blank">FILMULETE





Vai, ce ma bucur ca va merge super! Va tin pumnii la vaccinul lui Victoras sa nu aveti probleme! Si multi pupici la familia fericita!

Mama lui Razvan-Andrei

Ticker


www.flickr.com/photos/21444943@N07" target="_blank">Poze Razvan, mami si altele


www.onetruemedia.com/my_shared?z=238f71e8c47eddba54dbe4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete (Avem si filme noi!)

Poze de la Viena

www.piersicute2006.blogspot.com/" target="_blank"> Piersicute de 2006

Sa ajutam o mamica exceptionala si o printesa superba - Ramona si Teo

"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babee spune:

Salutam livada.Apuc sa citesc tot ce scrieti, dar nu reusesc sa scriu.Ba nu stiu ce, ba intervine ceva....Acum ar fi trebuit sa nani dar maraia Luca asa ca l-am pus in balansoar si am fugit cu el sa nu-i trezeasca si pe ceilalti.

Astazi am fost si am vazut o gradi noua, Rebecca a fost incantata tare si a plans cand a trebuit sa plecam, in principiu pot incepe amandoi de la 1 Aprilie dar sa le spun la scorpii intai .Nu imi amintesc daca in contract scria ca trebuie sa anunt cu hat inainte sau nuSa il caut sa n-am surprize.Multe schimbari vor fi anul asta, si copil, si gradi noua, si casa noua...destule

Mada ce seamana Ari cu Flo..bucatica rupta.Va sta bine cu 2 fetiteIntrebare:de ce i-a facut Flo baita finutei?

Map sa va duca masinuta numai pe drumuri bune

Vreau si eu reteta cu renuntatul la suzi ca Rebecca e disperata.La Phillip a fost usor, la ea...

Vazut si Busra mica si frumoasa,mor dupa obrajorii ei pufosi

De cine-mi mai amintesc...ca is cam uituca si am memorie selectiva uneori

Revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bysko spune:

Ms pentru aprecieri Gina si Gabriela

Monica sa folositi masina sanatosi, fara evenimente rutiere neplacute si cat mai multi km!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MissJJ spune:

Tweety, Bysko am vazut pozele cu piersicutzele f faine pozele.
Tweety aia e mobila de la ikea? Daca da cum va impacati cu ea?
Gabriela multumim de complimente stiu toata lumea ma intreaba daca eu eram in concediu cand am conceput fata ca nu seamana cu mine. Pai la biserica eu am fost cu fata in bratze si etc si el cu lumanarea si a doua zi la baitza el s-a ocupat de finutza oricum cat Ari a fost bebe tot el a fost responsabil cu baitza acuma ii mai fac si eu dar e mai usor el sa ii faca baie si eu sa fac papa si cand termina si pune fata la somn merge si el la dush si cand vine jos masa e pusa si putem papa. Ne-am impartit si noi responsabilitatile in asa fel incat sa reusim sa facem de toate.
Andreea felicitari pt reusita cu suzi.
Monica sa stapaniti sanatosi masina, vai abia astept sa reusim si noi sa ne luam masina odata.
Roxana ma bucur ca sunteti bine si ca Daria il iubeste pe bebe Victor.
Multumim tuturor pt complimntele legate de poze.
Cam atata am retinut din ce s-a scris daca am omis pe cineva imi cer scuze da si eu cu memoria stau tare prost.
Ieri si azi nu m-am simtit excelent creca de la vreme tensiunea ca am fost cam ametita.

----------------------------------------------------
Mada si Arianna Raisa (21.08.2006)
Bebe 2

Mergi la inceput