Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (104)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

quote:
Originally posted by Roxana_G

Greyeras, este o combinatie de 7.1 si 7.11 de la Wella cred. Insa identic nu are cum sa iasa, ca alegerea culorilor a fost facuta sa neutralizeze rosul. Salonul se cheama Trendy, e pe Dorobanti, si am fost la Mihai.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze





Stii cum e vrabia malai viseaza, pai eu nu m-am mai vopsit de cand am ramas gravida si nu ma vopsesc cand alaptez, am eu un fix. In pozele de la botez sunt nevopsita si totusi toata lumea ma intreaba cu ce m-am vopsit. Dar mi-e dor de zilele cand ma rasfatam si eu. Mersi pt informatii oricum, cum imi fug pasarele din cap fug la coafor.

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Metoda Sabina = ser fiziologic in nas, pus cu seringa de 5 ml. De obicei ii pun cate una in fiecare nara si arunca singur mucii afara. Daca are mai multi muci, pun mai mult. Cand era mai mic foloseam Marimerul pt ca imi era teama ca nu stie sa inghita mucii sau sa ii arunce afara, dar acum e absolut ok.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Ma duc sa ii fac baie, revin.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

buna fetelor! fetelor nu stiu cum faceti voi dar eu abia apuc sa deschid calculatorul.
gazuta mea e cam mofturoasa, vrea sa stau numai langa ea.
eu citesc pe sarite ce scrieti voi, ca nu prea am timp. sa stiti ca si eu am 27 de ani si am un singur bebiq dar nu ma consider deloc baba, cred ca sunt chiar f. tanara si in foarea varstei....
am citit si povestea cu bona....ingrozitor, chiar ma gandesc ce ma fac cand incep iar serviciul. voi ce ziceti de cresa?


daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

si eu am folosit Sterimar, e f. bun; acum folosesc si eu ser fiziologic, cate 2-3 picaturi si apoi ii scot mucusorii.


daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

melaniatud eu am nascut la Cuza Voda cu dr. Aursulesei.

daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Rox arata foarte bine parul tau , sa-ti fie de bine , sper ca acum esti impacata cu tine

despre bona...am ramas masca, cat de nebuna treb sa fie sa bata un bebe si sa tipe la el, Doamne fereste, acum parca ,ma bucur mai tare ca soacra aproape...

fac eu capitol nou

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiciDe2007 spune:

Poftiti aici la cap 105

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Da, sunt impacata cu mine. Prisi

Danyelle05, mie mi se par cam mici de cresa. Cresa e un lung sir de boli, crede-ma ca stiu ce inseamna, ca am dat fata la gradi la un an jumate.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Greyeras – e f bun. Foloseste-l cu incredere. Cat mai mult Sterimar si utilizeaza “batista bebelusului”, stii de aparatul asta?…evita picaturile cat poti

Mergi la inceput