Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (104)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Roxana - o sfatuiesc pe prietena ta sa nu se consume ea si sa faca o reclamatie la Politie si sa intre tare in bona...a scapat doar data afara? Dar cu agresiunea asupra copilului cum ramane? Daca sunt lasate in pace mai chinuie si alt copil, nu tb sa scape nepedepsita...

Vai da ce furioasa sunt, Doamne ce nebuna!!!!


Poze cu iubitul meu copilas
http://community.webshots.com/user/melaniatud

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Nana, uite multi ca sa-ti incarci bateriile, ai trecut prin clipe mai grele, o sa treci si peste asta, tu esti o luptatoare, ai sa vezi ca o sa fie bine si uite pentru Andreiutul zambaret.

Sim, ma bucur ca Stefan este mai bine, e posibil totusi sa fie de la dinti febra.....zic si eu.

Nu mai stiu ce si cui voiam sa raspund, zau parca sunt capiata....uit de la mana pan' la gura...hihi, neuronul meu doarme(recupereaza somnul meu lipsa)...asa ca scuze.....

Noi paa acum nu avem nici o reactie de la vaccin, sper sa ramana asa.

Noi o sa mergem la nani, papat Cristi castronul de cereale la pe 7, acum ii povesteste de zor lui tati.....nu-i fac baita in seara asta.

Aniast ma bucur ca Vladi a papat piureutul, trebuie sa iau exemplul vostru,Cristi nu vrea sa pape piureul si nici supica....parca l-as otravi.

Roxana, urata poveste, cred ca o bateam pe tanti aia, cum adica sa lovesti un copil ??????zau o reclamam( nu stiu unde) sa nu poata sa mai faca si cu alti copii la fel.



Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Chestia este ca ei nu au imagini. Doar sunetul. O nebuna femeia aia...

Nebuna sunt si eu, in continuare am impresia ca Andrei e apatic.

Si_bv, ceva peste 2 milioane.



Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aeperju spune:

quote:
Originally posted by Erina
[

Emma, multumim. Abia asteptam vremea buna!!! Noi am iesit chiar si astazi in cautarea cadourilor de 8 Martie.


www.flickr.com/photos/23256333@N02/sets/" target="_blank">Poze Daria ianuarie-februarie
www.flickr.com/photos/26805627@N00/sets/" target="_blank">Poze Daria
www.dumex.com.my/members/tickers/98308/ticker2.png" target="_blank">Virsta mea




Cu ce ati iesit? Cu caruciorul?E frig tare afara?

Emma

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

Emma, am iesit cu caruciurul. Si ieri si astazi. Nu na fost foarte frig. Daria a dormit tot drumul, s-a trezit numai in Petrodava cind alegeam niste biju-uri si m-au lasat sa intru in fata la casa.

Miine daca e cel putin la fel de frumos ca astazi ies iar. In week-end iesim cu tati.

Roxana, infiorator. Cred ca eram in stare sa o bat. Daca nu o poate denunta prietena ta ar trebui macar sa previna pe toata lumea.




www.flickr.com/photos/23256333@N02/sets/" target="_blank">Poze Daria ianuarie-februarie
www.flickr.com/photos/26805627@N00/sets/" target="_blank">Poze Daria
www.dumex.com.my/members/tickers/98308/ticker2.png" target="_blank">Virsta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Rodicutoooo, uitasem sa iti scriu. Vad ca Darius a intrat in clubul bebelusilor cazatori. sa treaca. Lasa-l pe tati, sigur se simte fff vinovat. Sanatate multa. Poate intri mai des sa ne scrii si ne mai arati poze, da?

Rox, ma trec fiori pe sira spinarii, sotul s-a enervat si el de-a binelea. Si asa el nu agreeaza ideea bonelor de nici o culoare, de acum nici atat. Culoarea e f frumoasa, bine ca iti place.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Cecilia, 39 cu 7 e mult prea mult pentru dinti.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

quote:
Originally posted by Roxana_G

http://good-times.webshots.com/photo/2593774550100533949xBLKIE

Iaca aicea sunt. In poza pare mai castaniu decat este in realitate, pentru ca e lumina artificiala cam slaba. Am rugat-o pe Alex sa ma pozeze si nu prea a iesit nimic clar, asa ca m-am pozat singura cum am putut.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze





ROXANA ITI STA SUPER..... VREAU SI EU...........

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Rox ufff horror...imi tremura mana pe tastatura....eu una ii spargeam capul cu riscul sa ma reclame ea la Politie....spalam cu ea pe jos....sarmanul copil

In rest iti vine super culoarea

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veroboroda spune:

Celia,pupici de la noi. Asa imi creste inima cand mai vad pe aici cate o moldoveanca de a mea, mama, mama..
Rox arati super! Iar ceea ce ai povestit de cretina aia de bona, ma infioara. Cred ca muream cu ea de gat. Ce imbecila de femeie.....asta trebuie reclamata neaparat. Si-i mai dadea si o caruta de bani ca sa-i maltrateze copilul. Doamne, nu pot sa imi inchipui ca exista astfel de oameni. In ce lume traim fetelor?
Iubita mea a dormit o jumatate de ora si acum a inceput sa tipe si sa vorbeasca.. doar e fresh fata... ce e la gura ei....
Aoleu, ce tipete trage...
Pupici
Mami de bebe Bianca Elena(29.08.2007)

Mergi la inceput