Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (104)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ANDREEA11 spune:

Adimercedes ce lapte e la parmalat? chiar nu-mi vine acum in minte/


andreea

http://community.webshots.com/user/andreeagogo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinus_25 spune:

Pup Nana si Andrei-buburel. Uite ca am raspuns la apel, si in deschidere trimit iute 2 DOZE de OPTIMISM (a doua e de la Teo) pt mamica necajita si pt baietel-mofturel (stiu ce o sa zici... ca ar fi bine sa fie mofturi) Mamico, ai un suflet mare, esti de neclintit pt copilul tau, cu rabdare si perseverenta Dumnezeu isi va intoarce fata si catre voi.
Si mai spun doar ca la vara, in august vom schimba impresii despre baietii nostri care vor rontzai, cu multa placere, cubulete de pepene si castravete, cum si mamici cu burtici au facut-o anul trecut.

Alinus de Iulius Teodor (10.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by NanaMotoc
Daca as putea sa dau timpul inapoi, nu i-as cere lui dumnezeu decat sa ne daruiasca un copil sanatos si nimic mai mult.



Haide Nana.. capul sus.. stiu ca e greu, dar nu te lasa coplesita... off draga de tine...

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinus_25 spune:

Iar pt mamici, tatici, dulcetzele si papanashi,
urari (intarziate)cu SANATATE, VOIOSHIE, SIMPATIE, TOLERANTA SI INTZELEPCIUNE,si La multi ani! si La mai multe Primaveri!







Alinus de Iulius Teodor (10.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinus_25 spune:

Plec cu fimiu la un detartraj. Va pup pe toti si pe toate de dragi ce-mi sunteti.





Alinus de Iulius Teodor (10.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Multumim de aprecieri, deci trebuie s insistam ca sa ne luati in seama, daca datele tehnice nu va plac e bine ca va place iubitelul meu, care azi dupa vaccin si-a adus aminte cum se fac intoarcerile dupa ce ieri mai avea putin si o lua de-a busilea.
Tot ieri, baiatul meu m-a pupat si m-a mangaiat pe fata pt prima data(sa nu radeti am plans), am uitat si de durerea de masea, am uitat de tot.

Veroboroda, daca e dat Cristi??????? nu prea mai stiu, eu cred ca da, trebuie sa o intrebam pe printesa Ebonne, daca-l mai vrea, era cam suparata pe el ca s-a vazut cu Lara in parc......Lara e ca o surioara pt el, momentan...mai tarziu nu se stie.

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by alinus_25

Plec cu fimiu la un detartraj.


Deja are tartru????

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

Mai ca sa vezi ieri eram suparata ca nu facuse fata kkut deloc si azi a facut de 5 ori pana acum. Na belea si face cam moale, o fi cazul de vreun smecta sau sa incerc cu ceai de menta?

Mamica de Ana-Adelina (24.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

La multi ani Miruna, Eliza, Raisa Maria, Rares, Gheorghe, Stefan, Vlad Constantin, Ana Iasmine!!!!

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Greyeras, ti-ai modificat semnatura? Ce a papat ieri si azi Aduta ta?

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput