LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (75)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magdutah spune:

mai intai incep cu restantele ! mii de scuzeeeeeeeeee si :

LA MULTI ANIIIII !!!!! pentru un anisor de 1 Martie

Luca

Tudor Stefan

Sophia Antonia

Simon


Sa cresteti mari si sanatosi si sa bucurati parintii !!!

un anisor de 2 Martie
Tudor Daniel

un anisor de 3 Martie

Andrei si Mihai

Briana Elisabeta

Multa, multa sanatate tuturor !!! O viata plina de bucurii si impliniri ... si tot ce isi doresc parintii pentru voi sa se implineasca !



Magda Matei 9.04.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdutah spune:

La multi ani si sarbatoritilor de astazi !!!

Timeea

Altheea Roxana

Dylan

Ruxandra Andreea

Sa aveti parte numai de bucurii in viata voastra !!!

Magda Matei 9.04.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ane2200 spune:

La multi ani Timeea, Altheea Roxana, Dylan, Ruxandra Andreea . Sa cresteti mari, sanatosi si voiosi!

Ane & Raul - 17 martie 2007
www.onetruemedia.com/my_shared?z=1cb90b71924d712907dbca&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> filmulet Raul

www.helpsonia.com/" target="_blank">Ajutati-o pe Sonia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

Multumim pt urari la toata lumea care s-a gandit la noi si va pupam pt asta;

anul trecut pe la ora asta era domnisoara gata nascuta mai precis cu zece min in urma , am tot incercat sa -mi aduc aminte acele clipe, si uite ca a trecut deja un an greu, usor nu mai conteaza important e ca au ramas amintiri placute ;

am avut o zi destul de grea cu multa agitatie dar acum s-au linistit apele ; Timeea doarme iar eu am vrut sa fiu putin si alaturi de voi , prietenele mele; petrecerea a inceput la ora cinci dupa amiaza dar partea proasta a fost ca Timi s-a trezit atat de suparata si nu puteam sa-i fac nicicum pe plac, de lucru asta imi era teama ca nu-i va placea agitatia ; au fost doar zece pers ( familia si nasii) dar pt ea a fost mult prea mult ; imi plangea in brate ceea ce nu a mai facut demult sau deloc chiar , poate a durut-o ceva nu stiu , pana la urma s-a linistit dupa o doza de nurofen; s-a bucurat de toate jucariile primite din tava a ales prima data o bratara de aur , apoi pixul si in cele din urma cheile de la masina; a fost destul de nehotarata apus mana pe mai multe dar astea trei le-a luat in mana;

faza cea mai tare a fost ca am uitat sa-i pun lumanare pe tort, deci eu cred ca am fost mai agitata decat ea , si asta dupa ce toata saptamana am exersat cum trebuie sa sufle si aproape ii iesea; asta e nu avem ce sa mai facem

descar acum si niste poze sa vad daca am ce alege pt ca nu mai reusesc sa-i fac o poza ok , in toate se misca nu mai are stare deloc;

si LA MULTI ANI SI LA : ALTHEEA, RUXANDRA SI DYLAN!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amma23 spune:

La multi ani, Timeea! Sa fii fericita, sanatoasa si foooarte iubita!
La multi ani, Altheea, Dylan si Ruxandra! Sa fiti sanatosi si iubiti!


Ama si Lucas 12 Martie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

POZE TIMEEA 1 AN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rianna_stef spune:

Buna seara!
In primul rand vreau sa urez si eu LA MULTI ANI! tuturor celor care si-au serbat ziua de un anisor...mai bine mai tarziu decat niciodata....sa va bucurati de copilasii vostrii si sa va mandriti cu ei.
Eu v-am zis ca intru mai rar ca ..asta e...abia ma misc...si trebuie sa fac pe cat posibil sa stau cat mai mult in pat,pentru ca burta creste,si se intinde si operatia,si a inceput sa ma doara destul de tare cand ma incordez...asa ca evit sa fac efort;am noroc ca pe Daria nu am invatat-o in brate,doar mama ce o mai alinta si stau mereu cu gura pe ea;va multumesc ca m-ati inteles si sunt convinsa ca o sa ma intelegeti si de acum incolo;
Am vazut ca vreti poze cu burtoiul dar sincera sa fiu evit sa fac poze;am intrat intr-o stare de usoara depresie,pentru ca m-am ingrasat foarte tare,sunt plina de vergeturi...vreau sa va zic ca de multe ori evit sa ma uit si in oglinda...eu nu prea ies in oras,ca stau la casa,asa ca de multe ori nici nu ma mai aranjez;ultima data cand m-am cantarit aveam 90 kg,de atunci nu m-am mai cantarit....ma rog...ideea este ca arat si ma simt naspa tare si cu asta am incheiat ca nu vreau sa va amarasc.
Lasand astea la o parte,vreau sa va zic ca am fost la control,si totul este bine cu exceptia operatiei,dupa cum v-am zis,sunt in saptamana 29,dar baietelul arata de 31;s-a hotarat si taticul in sfarsit la un nume...asa ca deocamdata il va chema Stefan.
Daria e o scumpete,pe zi ce trece invata din ce in ce mai multe lucruri;s-ar plimba nonstop daca mama ar fi in puteri,are cinci dintisori si unul da sa sparga;nu prea se omoara cu mancarea si am inceput sa-i dau Picovit;la 10 luni jumate avea 9.200kg,e bine fata de cum am nascut-o.
Despre ou...eu ii dau de vreo luna ou intreg;prima data sub forma de omleta,pentru ca fiert nu vroia de nici o culoare;am inceput cu o bucatica ,doua,am vazut ca nu are nimic si i-am dat;ii dau si acum ca ii place foarte mult ,mai ales ochiuri.
Despre strungareata...si Daria are una mare si doua lopatelein mijloc...ca eu ii zic si lopatica...nu stiu daca asa va fi si dantura definitiva dar deocamdata nu ma agit.
Hai ca m-am intins prea mult...promit sa mai revin...si nu in ultimul rand va doresc o primavara frumoasa.

Rianna_stef (25+)si Daria Georgiana(13 aprilie 2007)
poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amma23 spune:

Am vazut torturi care mai de care, superbe , de-ti lasa gura apa.
Da alta-i intrebarea mea, cele care ati facut chef acasa....ce ati facut de mancare? Ca io nici aici nu stiu ce sa fac?

Ama si Lucas 12 Martie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Kmi, frumos tortul Timeei! Si ea e o papusica! Imi pare rau ca nu sa simtit asa bine de ziua ei, dar de la varsta asta nu au amintiri, o sa vada pozele si o sa vada ca a avut o zi frumoasa. Raul se uita des la poze, mai ales de la zilele de nastere- de la un an ii fac de fiecare data tort de frisca si capsuni, de aceea vreau sa-i fac ceva deosebit si Giuliei, ceva care sa ramana un obicei pt ziua ei.

Eu bantui pe aici, ca sunt picata in butoiul cu melancolie.. As bea un vin fiert cu cineva, dar e pustiu pe aici!

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Kitty eu vin cu zaharu' si scortisoara?

Amma eu te-as consilia pe probleme de meniu insa daca imi spui la ce te-ai gandit,vrei sa pui masa sau faci bufet suedez?!Cand ii asezi la masa e mai putina munca insa mai mare aglomeratzia in cazul cand o faci intr-o sufragerie de bloc,daca faci bufet suedez e mai multa migala insa ai spatiu d miscare mai mare,deci tu alegi.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput