LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (75)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

quote:
Originally posted by elyanne

Intrebare... ca am uitat ca o desteapta ce sunt... dar sa nu ziceti baetilor... ca osa-i pacalesc...
De unde pot sa iau mulaje din alea de maini, picioare... in afara de bebelusul tau... Magazin ceva... fetele din bucuresti..
Vroiam sa fac treaba asta fix la un an... dar ramolita ... las' ca nu mai stiu ei, o zi in plus, una in minus



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica




Eliana, la noi sunt in mag PREMAMAN......cred ca e si la Buc undeva pe dorobanti....sunt mai ieftine ca pe bebelusultau

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 12


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.dumex.com.my/members/tickers/98439/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

TIMEEA, ALTHEEA ROXANA, DYLAN SI RUXANDRA ANDREEA



Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 12


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.dumex.com.my/members/tickers/98439/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zadi spune:

paxela- torturile "spectaculoase" au fost facute de un prieten al nasilor nostrii. Tipul e artist si face torturi deosebite pentru evenimente. Am vazut poze cu torturile realizate de el: sigle de firma, telefoane, cutie de conserva cu peste, masinii sport, torturi de nunta in forma de flori si multe chestii super sofisticate. Blaturile si cremele sunt realizate de cofetari si sunt super bune, el e cel care concepe si realizeaza tortul.
O voi intreba pe nasa daca nu cumva are un site de prezentare si daca poate sa faca torturi la comanda pentru persoane fizice.
Va dau de veste.

Dana-mami de zana si zan
Ingrid (25.12.2004)
Ian (16.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

La multi ani!



Timeea

Altheea Roxana

Dylan

Ruxandra Andreea


Carmen, mami lui Vlad Gabriel - atat de mare
Poze cu puisorul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Krissy spune:

La multi ani pentru sarbatoritii zilei si felicitari mamicilor, care fac asa treaba buna de un an incoace !

Timeea,Altheea Roxana, Dylan, Ruxandra Andreea

Cristina, fericita mamica de www.totsites.com/tot/sophiantonia" target="_blank">Sophia Antonia - 1 martie 2007
Am implinit un anisor!

"Babies are such a nice way to start people." ~Don Herrold

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana_jors spune:

Timeea, Altheea Roxana, Dylan, Ruxandra Andreea

Diana de Alex (23 aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelaaa spune:



Timeea

Altheea Roxana

Dylan

Ruxandra Andreea


Mihaela de DAVID-29 martie 2007

DAVID...cat sunt de maricel...

Poze cu David

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2917ac23b344a0c9f2c340&skin_id=0&source=category&category_id=12&large" target="_blank">Sarcina si continuarea...David (filmulet)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI!
TIMEEA
ALTHEEA ROXANA
DYLAN
RUXANDRA ANDREEA
SA CRESTETI MARI, SANATOSI SI SA ADUCETI CAT MAI MULTE BUCURII SI ZAMBETE PE CHIPUL PARINTILOR VOSTRI.

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loradin spune:

buna seara stup!!!


LA MULTI ANI, TIMEEA!

LA MULTI ANI, ALTEEEA ROXANA!

LA MULTI ANI, DYLAN!

LA MULTI ANI, RUXANDRA ANDREEA!


MULTA ,MULTA SANATATE ,VA DORESC SI TOT BINELE DIN LUME SA VA IASA IN CALE!!!!!








Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

La Multi Aaani, Timeea!!!

La Multi Aaani, Altheea!!!

La Multi Aaani, Ruxandra!!!

La Multi Aaani, Dylan!!!


roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput