LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (75)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

La Multi Ani, Winnicu!!!

La Multi Ani, Teodora!!!


sper, de fapt vad ca v-ati simtit bine azi; io nu m-am simtit mai speciala decat anul trecut sau decat oricand altcandva. Aveam planuri pt azi dar le-a spulberat vantul turbat de azi de la bv si mucii pana la brau ai lui Rares care saracu stranuta si tuseste si caruia ii curge nasul ca la robinet...eeeeh, viata, viata....


Eliana, tinem pumnii sa scoti galma aia si sa nu mai ai batai de cap.

Laura, ceva vesti despre fratior?

ah, si raspuns la o intrebare....ca nu am dispozitie pt toate...
Rares adoarme seara singur, adica pica secerat de laptic, DAAAAAAAAAAAAR la ce bun ca pe la 1 se trezeste si incepe scandalul....nu mai detaliez ce si cum, fetele stiu...concluzia e ca dorm cu el de cateva luni

roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns phili spune:

Buna seara dragele mele,mai intru si eu din cand in cand sa nu ne uitati de noi,noi va citim in continuare dar cu timpul de scris stam f.f.f prost.
vreau sa va urez la toate LA MULTI ANI !!cu sanatate si sa va puteti bucura de puiutii vostri!!!
Vreau sa urez LA MULTI, MULTI ANI!!tuturor copilasilor care au implinit un an si tuturor mamicilor care si-au serbat ziua .Multa multa sanatate,fericire,pace sufleteasca si tot ce va doriti voi!!
si ACUM putin despre noi la 11 luni Bogdan are 11 kg si 82 cm,este scump de ne vine sa-l mancam dar ne si epuizeaza de energie,nu umbla decat tinut de manute(macar una)nu vorbeste decat de ale lui,mananca bine ,are 6 dinti,acum il chinuie maselele.Nu te poti dezlipi de el,trage tot ,rupe tot,imi ocupa 95% din timp,deci nu sunt libera decat cand doarme.Atunci mai lucrez ale mele,fac mancare ,spal,si altele..in concluzie sunt terminata,SI astept si eu ca si Ela sa se termine perioada asta......
In legatura cu rasfatul sotului,ma ajuta in tot ce poate,cand vine de la lucru il plasez pe Bogdan rapid,iar seara pe la 9-9.3 picam rupti impreuna.Azi m-a rasfatat cu un buchet imens de flori si un parfum bestial!
ROXANICI sanatate lui Raresu!!
si tuturor copiilor bolnaviori,va pupam pe toti si la mamici ,cele mai tari mamici si mai bune din lume de pe forumul cu albinute si bondarei LA MULTI ANI!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

Winnie Teodora sa fiti sanatoase, fericite,iubite si pline de noroc
tuturor mamicilor

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amma23 spune:

La multi ani, Winnie, Teodora!
Sa fiti sanatoase si foarte , foooarte iubite de toata lumea.
Rares, pupam nasucul mucos, sa treaca repede raceala.
La multi ani, gagici! Sa fiti iubite, apreciate si sanatoase!
Kitty , ce mi-a placut de voi.Bravooo!

Ama si Lucas 12 Martie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

!
La multi ani Winniecu!
La multi ani Teodora!


La multi ani Mamicilor!



Ela si Thea, darul meu de la Dumnezeu - 26 martie 2007

Poze Thea-Ioana
Thea-Ioana slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:



La multi ani, Winnicu'
Mamicilor, va multumim tuturor!!!



La multi Ani iubita noastra Teodora, sa fi sanatoasa si voioasa, sa ti se intmple numai lucruri bune, sa fi fericita in viata...
Sa nu uiti niciodata ca tu esti viata noasta!!
Un cadou mai frumos nici ca se putea de la Doamne-Doamne!!!

Acum o ora ne-au plecat si noua inviatii.In schimb au venit finii nostri pe la noineinvitati...Io sunt varza de aseara , credeam ca ajung sa chem salvarea...Acum pe seara m-a luat iar cu frig, mama mi-a facut o frectie cu ulei, spirt si otet..., deci...nici la mare nu eram asa de uleioasa
Pot sa ma pun in tigaie la prajit fara probl...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihael@ spune:

La multi ani Winnie si Teodora!

Carmen, imi pare rau pentru tine ca ai sarbatorit asa daramata, multa sanatate!

Roxanici, sanatate lui Rares si tie ganduri bune ...greu cu dormitul asta, stefi doarme in patut pana pe la 1-2 si apoi raman cu ea pe canapea ca sunt prea obosita si ea n-are de gand sa adoarma, iar asa cu mine adoarme mai repede...eu sunt ca tiganu cu cortu, ma culc intr-n pat si ma trezesc in altul!

Mihaela siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1199" target="_blank">Stefania (19 martie 2007)

Poze
Varsta Stefaniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:

Poze cu Teodora printesuca la un an


A, am uitat sa va spun ce-a ales:
parfumelul ei, o forfecuta de unghii, pix, apoi imediat a scris pe carticica si apoi termometrul...Si si-a luat si temp in gurita...

Deci, designer vestimentar, sau dotorita?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurasa spune:

La Multi Ani copilasilor care au implit sau implinesc 1 anisor!
La multi ani mamicilor de 8 Martie!

Noi nu am mai intrat din deja celebra lipsa de timp. Alexandruin ultimele 3 saptamani a fost tare bolnavior. A stat in spital, pefuzii, injectii etc. Apo ajunsi acasa s-a declansat un virus luat cel mai probabbil din spital, asa ca nu voiam decat sa il vad iar pe picioarele lui.
Acum e binisor!. Are 9 kg, 75 cm, vesel, cu chef de mancare si de joaca.
Azi nu il vom serba deoarece e inca in convalescenta si nu i-ar facebine multa lume in jur si mancare care mai de care. O vom lasa pe alta data cand totul va fi ok.
Nu merge inca singur, este slabit ce-i drept(a pierdut 500 g, ceea ce contweaza la el), dar merge tinandu-se cu o manuta de mobila sau de mana noastra. Are 6 dintisori.

Aici niste poze cu el si fratele lui:

Poze cu copiii

Pupici si sanatate multa tuturor!




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

La multi ani, Stefan!!!
La multi ani, Alexandru!!!
La multi ani, Sebastian!!!

Si, ca sa fie si o domnisoara in lista de sarbatoriti, LA MULTI ANI si pentru nepoata mea Alexandra care astazi face incredibila varsta de 15 ani!!!

"People who say they sleep like a baby generally don't have one."
Dana mamica lui Dragoselu' - 20 martie 2007
Cum mi-am petrecut inceputul lumii

Mergi la inceput