LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (75)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana_jors spune:

Salut,

intru si eu scurt sa spun

cu restante pentru Ilinca, Ana, Iulia, Carmen!

Si pentru ziua de azi, pentru toate mamicile,

Si pentru Winnie, si pentru Teodora!



Diana de Alex (23 aprilie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi ani Maria Cristina,La multi ani Teodora Ioana,sa fiti sanatoase fericite,sa aveti viata plina de iubire si de bucurii!




Pentru ca sunteti cele care insenineaza zilele barbatilor - desi ei se plang dar numai pentru ca asa s-au obisnuit - pentru ca sunteti cele care numai cand priviti catre copiii vostri, dati lumii mai multa frumusete, pentru ca sunteti cele care gasesc in fiecare zi timp pentru orice problema si orice nevoie a celor dragi, pentru ca, desi va mai plangeti cateodata, o luati de la capat in fiecare zi, mai puternice si mai hotarate, pentru ca sufletul vostru stie ce e iubirea, cum se daruieste si cum se primeste ea... si pentru tot ceea ce reprezentati... pentru voi timpul se opreste putin in loc la fiecare inceput de Primavara, sa va aduca un omagiu...
La multi ani!


Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Bianca am privit si m-am intristat,dar daca ar fi sa aleg intre mine si copiii mei.....e clar care ar fi alegerea.

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzy78 spune:

Neata,



LA MULTI ANI, MARIA CRISTINA!



LA MULTI ANI,TEODORA IOANA!

Petru stupului si mamicile lor un buchet imens de de la bondarul meu drag Nicolas Mihai si nu in ultimul rand un calduros [red][size=2][b]LA MULTI ANI! [red][size=2][b].


Am admirat pozele si filmulete stupului.....si DA....aavem cei mai minunati copii. SA NE TRAIASCA.

Mai jos mesaj de la Nicolas
03-


2+1700000000073.
04*-

Va ,
Suzy78, mami de Nicolas Mihai - 27 februarie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

LA MULTI ANI MARIA CRISTINA!!!LA MULTI ANI TEODORA IOANA!!!MULTA SANATATE, IUBIRE SI FERICRE!!!


LA MULTI ANI MAMICILOR!!! FFF FRUMOS CE A ZIS RALUALEXANDREI!!!

M-am intalnit ieri cu Stefanya e asa frumoasa si slaba,de fapt arata f bine,iar Carl e un dulceee numai rade si isi arata dintisorii si vorbeste pe limba lui ca si cum ar vorbi ceva exact,fff dragut!!!poate pune stefanya niste poze, ca uituca de mine a uitat sa ia aparatul!!!


Poze Razvanelu

varsta nazdravanlui Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena.2006 spune:

]LA MULTI ANI IULIA, MARIA CRISTINA, TEODORA IOANA!!!



LA MULTI ANI MAMICILOR, SA AVETI PARTE DE MULTA DRAGOSTE SI SA VA BUCURATI DE PUII VOSTRII

Adrian bb de Elena M. (10.03.2007)
Atit de mare
PozeI
Filmulete Poze II

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

La multi ani, Winnie!!!
La multi ani, Teodora Ioana!!!

Sa aveti o viata minunata!

La fel, mamicilor, un La Multi Ani din partea noastra!

"People who say they sleep like a baby generally don't have one."
Dana mamica lui Dragoselu' - 20 martie 2007
Cum mi-am petrecut inceputul lumii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauramar spune:

LA MULTI ANI MARIA CRISTINA


TEODORA IOANA



TUTUROR MAMICILOR,SA AVETI PARTE NUMAI DE BUCURII IN VIATA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loradin spune:




LA MULTI ANI MARIA CRISTINA!!!!

LA MULTI ANI TEODORA IOANA!!!!


UREZ TUTUROR MAMICILOR SA FIE SANATOASE SI SA SE BUCURE DE PUII LOR PANA LA ADANCI BATRANETI!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zadi spune:

MARIA CRISTINA

TEODORA IOANA

Sa cresteti mari si sanatoase, sa aveti o viata frumoasa si plina de bucurii si realizari, sa fiti norocoase si fericite !!!

Dana-mami de zana si zan
Ingrid (25.12.2004)
Ian (16.03.2007)

Mergi la inceput