ce cadouri isi doresc barbatii?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

Fetelor sa va mai vand un pont de ultima ora. Am intrebat un baietas dragalas care mi-a zis asa, ca printre alte minuni ale tehnicii barbatii sunt foarte incantati si daca promesc una din urmatoarele chestii:
Unitate combo DVD/Rom+CD/RW (sunt bune Teac sau Phillips) sau
USB Pen Drive MP3 player de 128 Mb.
Nu ma intrebati ce reprezinta ca nu stiu, da cica ii fac fericiti.
Eu deja am cumparat cadoul, nu va pot spune ce e ca poate intra pe forum si stricam surpriza.
Am sa va povestesc pe urma daca i-a placut sau nu.
Va multumesc inca o data si pupiu,
Nadina

"Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bogux spune:

Nadina da ne spui dupa eveniment ce cadou i-ai luat?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

quote:
Originally posted by bogux

Nadina da ne spui dupa eveniment ce cadou i-ai luat?


Da bog, oricum e o chestie tehnica. Si sunt sigura ca va fi o surpriza. :)) Precis se asteapta la niste camasi in culori odioase (dupa parerea lui :)))
De fapt, probabil ca va voi spune cam prin 25 august can ma intorc din concediu (pe care inca nu l-am inceput, nu plec eu fara good bye si pupici)
Nadina

"Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Noi avem si Volvo si tv cu ecran plat. Poate de aia se bucura sotul meu la curele de ceas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

quote:
Originally posted by craciunitza

Noi avem si Volvo si tv cu ecran plat. Poate de aia se bucura sotul meu la curele de ceas


Pai si ne zici asa, sa ne inverzim de invidie !!!.
Rushinica !!!
Anul asta ce koloare ii iei?
Nadina

"Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bogux spune:

Uite la asta nu ma gandisem!
:O)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

La ce nu te-ai gandit Boguxe, la Volvo sau la curea de ceas?
V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaR spune:

Probabil ca a si fost deja ziua sotului tau, dar...
Hai sa iti spun cum a fost de ziua sotului meu, dupa ce a chefuit putin la servici cu baietii a venit acasa - masa cu noi(eu si piciul), parinti, nasi. Pe cand am scapat de ei si am zis Doamne ajuta, am chemat la spartul targului unica vecina cu care ne intelegem, o tanti mai in varsta si deodata a sunat telefonul... O familie de prieteni apropiati... VENIM PE LA VOI!!! Mentionez ca era 10.00 noaptea. Nici nu am inchis bine telefonul ca au strigat de jos inca doua perechi de prieteni vechi de familie, sigur ca i-am chemat sus, si ne-am trezit pe la 12.00 noaptea cu un chef in toata puterea cuvantului cu muzica, dans si glume, ras, voie buna...
Asta a fost cel mai tare cadou... Un party cum nu am mai avut de mult. Copilul a fost cuminte si a dormit toata noaptea in dormitor.
Super nu...
DanaR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

quote:
Originally posted by DanaR

Probabil ca a si fost deja ziua sotului tau, dar...
Hai sa iti spun cum a fost de ziua sotului meu, dupa ce a chefuit putin la servici cu baietii a venit acasa - masa cu noi(eu si piciul), parinti, nasi. Pe cand am scapat de ei si am zis Doamne ajuta, am chemat la spartul targului unica vecina cu care ne intelegem, o tanti mai in varsta si deodata a sunat telefonul... O familie de prieteni apropiati... VENIM PE LA VOI!!! Mentionez ca era 10.00 noaptea. Nici nu am inchis bine telefonul ca au strigat de jos inca doua perechi de prieteni vechi de familie, sigur ca i-am chemat sus, si ne-am trezit pe la 12.00 noaptea cu un chef in toata puterea cuvantului cu muzica, dans si glume, ras, voie buna...
Asta a fost cel mai tare cadou... Un party cum nu am mai avut de mult. Copilul a fost cuminte si a dormit toata noaptea in dormitor.
Super nu...
DanaR


mey frumos, dar noi nu suntem prea cheflii.
La nunta noastra am fost 14 cu tot cu mirele si mireasa.
Apropo de asta povesteam o data unor prieteni cum e nunta la pocaiti. Si ziceam: stau la masa, nu au muzica, nu danseaza... ca la nunta noastra :))

"Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ligia13 spune:

Salutare!
Eu is mai noua p'aci dar promit ca o sa capat vechime.
Ei bine saru-mina pt ideea despre cureaua de ceas. Chiar m-ati scos din incurcatura. Ma gindeam eu ca mai au si altii probleme cu cumparatul cadoului.
Asha ca m-am hotarit. Iau o curea de ceas. Ceas o sa-i cumpar la anul..

Mergi la inceput