ce cadouri isi doresc barbatii?

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Poi shi barbatu' e acelasi lucruin alte culori, da' asta nu inseamna ca ne-am pliktisit de el shi vrem sa-l skimbam......

V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Sau nu?

V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana_B spune:

Nadina, sa-ti zic ce i-am luat io lu' sota-miu dar nu de ziua lui ci de Craciun. I-am luat un cd-player Sony pentru masina (are un fix cu Sony) din ala care canta si mp3-uri si o masina de barbierit electrica Braun Smart Logic, foarte desteapta, se curata singura. Am vrut initial sa ii cumpar un cort Eddie Bauer da' am uitat sa sterg history la explorer si a dat de cautarile mele de acolo si istetul mi-a si zis si mi-a stricat toata surpriza. Dupa aia se mieuna pe langa mine sa ii cumpar cortul, da' isi pierduse farmecul deja.
Oana_B

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

Sotul meu nu-si cumpara nimic, ma refer la haine si accesorii. Eu nu ma pricep la tehnica sa-i cumpar cadou ceva pretentios si parca nici n-as vrea sa fiu victima vreunui vanzator zelos. Nu mai zic de faptul ca lucrurile tehnice sunt grele, ar trebui sa le car de la magazin acasa, nu? Asa ca e perfect, intr-un an curelele si portmoneul se uzeaza suficient incat sa-si doreasca altele noi.Cum ar fi sa-i fac cadou sosete sau cravate? Parca nu merge. Bine, cand va fi batran o sa-i cumpar cate un balansoar in fiecare an ca sa avem ce rupe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bogux spune:

Uite Oana e un exemplu de sotie model la cadouri!
Tot ce incepe cu Sony, Tehnics, Marantz ne place noua berbantilor.
Oana!

Tine-o tot asha!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Luna asta este si ziua sotului meu si habar nu stiu ce o sa ii cumpar...Sotul meu este inebunit dar foarte inebunit dupa ceasuri....dar nu orice fel de ceasuri...ROLEX,ARMANI,TIFFANY...etc....si pe deasupra mai isi doreste enorm de mult un HUMMER si sa fie de culoare SILVER...
Vai de mine ce o sa ma fac eu cu un sot atit de dornic..si nu mai zic de televizor cu ecarn plat,,,,,offfff,,,imi maninc degetele de cite dorinte are sotul meu.....

Elena cu burtica si sotul AL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

N-are gusturi rele sotul tau.... Al meu viseaza Volvo ultimul model, dar eu tot Hummer vreau
V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

quote:
Originally posted by Victoria

N-are gusturi rele sotul tau.... Al meu viseaza Volvo ultimul model, dar eu tot Hummer vreau
V.


Un vot de la mine pentru volvo :)))
Nadina

"Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Shtiu ka Volvo e superbuna masina, da' ultimul model are un prrrretz...
V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

quote:
Originally posted by Victoria

Shtiu ka Volvo e superbuna masina, da' ultimul model are un prrrretz...
V.


Victoria ardeleanca mea, totul are un pret
pupiu,
Nadina

"Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)

Mergi la inceput