ce cadouri isi doresc barbatii?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

quote:
Originally posted by adadia

Nu blonda , Nadira , bruneta , cu parul lung ,picioare lungi si ochii albastrii ,imbracata cat mai sumar , care sa vina sa-l ia
intr-o masina decapotabila rosie si cu doua bilete de vacanta pe tarmurile insorite ale unei mari . Nu asta isi doresc toti barbatii ?

adadia


Mai adadia mai sa cred ca ma cunosti. Poi m-ai descris cu aproximatie. Adica sunt satena, deci aproape bruneta, cu ochii ceva intre verzi si albastrii, sumar pot sa ma imbrac, masina ii visinie si putem sa ne imaginam ca e si decapotabila si taman ce l-am plimbat la mare. Pot considera ca am scapat de cadou??

"Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

quote:
Originally posted by khristin

...maybe a bachelor party? ....ooops, sau nici asta nu e voie?

Cristina


Ce bachellor mey, ca ii om insurat de fo 5 ani si cu copchil?

"Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victoria spune:

Al meu vrea parfumuri, tzoale, si, of course, computer nu-stiu-de-care cu ecran LCD....Chiar atat de previzibili sunt baietzii astia?

V.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Grace spune:

Sotului meu i-ar place tot chestii de-alea tehnice, fieratanii, dar nu pot sa le reproduc caci mi-e peste putinta sa le retin........

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Katink spune:

Ei bine am sa raspund si eu, sper ca nu a fost inca ziua sotului poate iti mai dau si eu idei
Sotul meu mai vrea un calculator, asta dupa ce l-a luat pe primul pe care a dat aproape 6.000E, mai vrea un joc nou (care se joaca tot online) si ieri cand a venit de la munca a zis ca nu i-ar sctrica o placa video noua ca sa se poata juca urmatorul joc....
Ziua lui e abia in ianuarie... dar normal ca lista e pentru anul asta
Succes la cumparaturi,
Katink

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coryna spune:

Subscriu si eu la lista celor carora barbatii isi doresc calculatoare cu ecrane plate, cu carcase care fac o ventilare nu-stiu-cum, telefon mobil ultima generatie. Distractiv este ca eu chiar trebuie sa-mi cumpar telefon, cel vechi nu prea mai merge dupa ce i-am schimbat acumulatorul de vreo 3 ori, asa ca al meu sot a devenit un cautator de tot felul de caracteristici tehinici ale telefoanelor mobile, desi eu sunt genul care cumpara un lucru doar daca imi place sau nu cum arata si mai putin sunt interesata de aspectele practice. Dar avind in vedere ca sunt si ei oameni si ca, poate si lor le place sa-si cumpere tzoale ca si noua, ma gindesc ca ai putea sa incerci si vreo scurta de piele, neshte pantofi mishto, ba chiar o geanta de servici din aia care atunci cind intrebi cit costa te gindesti daca nu cumva mai bine ii iei calculator. Si neaparat sa-i iei o miniatura din aia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bogux spune:

Mei fetelor, ce sa ne facem noi acum daca nu ne impartashiti entuziasmul in ale tehnicii!
POi vroiati sa alergam toat ziua dupa bijuuri, cosmeticale shi parfumuri shi hantze?
Ashea suntem noi barbatii, mai preocupati de altele.
:O))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

mey,merci la toata lumea. Io stiu ca l-ar superincanta, sper sa nu mai fi scris kestia asta o armata pentru WARCRAFT da-i scumpa rau. So, ramanem la tehnice, ma voi orienta si promit sa va spui si ce am luat si cum a reactionat.
Pup all of iu,
Nadina

"Poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru o anume persoana esti intreaga lume"(G.J.G.MArquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns craciunitza spune:

La Multi ANi sotului tau si tie pentru el.
Eu, sotului meu, ii cumpar in fiecare an curea de ceas, curea de pantalon si portmoneu. Deja stie si asteapta bucuros, in fiecare an ii iau alta culoare, alt model, dar de calitate foarte buna.
Pe langa asta, ii cumpar ceva distractiv, care sa-l surprinda.
De exemplu, anul asta i-am facut un tort si am pus pe el lumanari din acelea care nu se sting.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bogux spune:

craciunitza, poi in fiecare an aceleashi lucruri dar in alte culori?
nu crezi ca s-o fi plictisit omu?
de cate portofele are nevoie?
:O))))

Mergi la inceput