Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (96)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Hai Roxule cu pozele alea, ca-mi vine folbalistu' acasa si nexam net dupe...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Annisia, sterge mesajul tau de la capitolul dublat ca sa pot sterge capitolul dupa aia. De aceea nu au reusit fetele.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns papanash spune:

Sabina, de la mine nu ti-o iei, m-am declarat impotriva violentei, si-apoi poate ai dreptate ( vorbeai de cea biologica sau a corasonului ? ).

Eu am intrat sa va zic noapte buna, ca m-asteapta cineva la asternut:

http://www.flickr.com/photos/23756759@N04/2298882498/in/photostream/



Mama de papanash Andreiutz ( 02.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Piciulika naspa cu nevralgia de trigemeni....si eu am si am avut timp de un an dureri fara pauza...imi venea sa ma arunc de la etaj....nu ceda cu nimic...a fost cosmarul vietii mele....Mi-a trecut intr-un tarziu cu fizioterapie..ultrasunete, electrostimulare si laser

Teodora...toti sunteti niste frumosi...sa va bucurati de micul crestin



Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Asaaaa, am reusit si eu sa citesc din urma. Ati avut tastarita azi, nu gluma!

Dupa cum ati vazut, am fost azi in parc, am ajuns acasa pe la 5 si m-am apucat sa fac piureul baiatului. Pt ca ieri s-a cam constipat de la morcov, azi i-am pus mai mult pastarnac si mai putin morcov, dar nu i-a placut deloc. E prima data cand refuza haleu, a fost f vehement, m-a certat, m-a batut. Asa ca piureul a ajuns la gunoi, Stefan m-a tzitzilit in voie ca sa suplineasca piureul si apoi a adormit bine mersi. Surpriza cea mare a fost ca azi l-am vazut pentru prima oara dormind pe burta.
Asa ca maine ma car la piata sa iau niste dovlecei si incerc sa ii pun la fiert morcov, pastarnac si dovlecel, dar sa pasez doar morcovul si dovlecelul. Poate merge asa. Daca nu, incercam si cartoful, le iau in ordine.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Papanash, , nici nu vreau sa imi imaginez fatza tipei aleia.

Cristina (Greyeras), eu l-am facut pe Stefan la 26 ani, asa ca tot pe acolo si eu.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

sarbatoritilor zilei

Luy, extraordinara ca intotdeauna

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by Annisia

Dany, Dany ce bine le spui!!! Te vad smotocind trei fetite durdulii, cu funditze in zulufi si rochite infoiate. Sa dea DD sa iti devina orice gand realitate si toata dragoastea de pe Pamant sa fie in familia ta!!!


Micul Yannis creste mare




multumesc dragutza,si la tine sa se intample exact la fel



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Bikmaria bancul

Bernix vai ce frumoasa este...si ce bine a recuperat in greutate...sa fie santoasa si sa va aduca numai bucurii dulcetica voastra

Luysper ca a scazut febra Mariei

Uraaaaaaaaaaaa am terminat un capitol....dar mai am inca unul si vreo 5-6 pagini

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by Annisia

Uite Dany smotoceala azi in Mall...

http://good-times.webshots.com/photo/2546813120101620375SqyWQP


Deja am trecut la stadiul de Nanis bananis... Cheliuta refletor nu i se mai potriveste, ca am inceput sa avem si noi parutz, mai....


Micul Yannis creste mare




offffffff cat iti e de frumos si ce pielicica finutza si perfecta are,asa ca bebelushii au o piele perfecta?finutza,delicata,iti vine sa ii tzuci toata ziua,sa nu ii mai lasi din bratze niciodata,sa fie legati de tine mereu



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput