Miresele anului 2006 (92)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Aly, am vazut si eu ceva din film...pana la urma...s-a termina in mod real...chiar ma revoltam daca nu le-ar fi aratat la sfarsit ca au supravietuit....despre furnici vorbesc..pentru ca..stiintific vorbind....sunt cele mai vechi vietati de pe pamant..si cele care supravietuiesc oricarui cataclism ...
dar, oricum...scarry.....


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

sunt pe aici prin zona...necajita..irascibila...vai de curu' meu.
Butterfly bine ai revenit pe forum!!! imi pare rau de tatal tau...of...asa e viatza. ma bucur ca ai scris, sper sa o faci mai des de acum incolo.
Oana nici eu nu i-am luat nimic lui Clau, astept sa se revanseze el.
Aly acum s-a innorat la noi.
cum mai esti cu interviurile? am vb. iar cu tipa de la notara, cica are in CM 11 mil., iar in fiecare vineri ii da 4 mil. in mana(la negru). de 8 martie le-a dat 100 euro, le cumpara tipa mancare in fiecare zi, dar cica e de lucru, nu pleaca mai repede deora 18 acasa. oricum castiga bine, si eu as fi stat pt. banii aia. baba cica isi va baga dosarul pt. pensie in mai, si atunci scot postul ei.
Krelia bine ca tu visezi....mie mi-a intarziat cm cu 5 zile, el care venea la 28 zile fix. si acum stau ca pe ghimpi....am folosit noi prezervative, dar sa mor de stiu de ce nu mai vine.....
am inceput si dieta asta...si sunt moarta de foame...de dim. m-am trezit cu durere de cap, aseara m-am culcat flamanda.....nu maI VREAU nimic....
gata...mai bine nu mai scriu..pana nu-mi ies din stare aasta naspa.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Mah , Giova , ia povesteshte-mi shi mie de pici ca mie mi s-a pus pata rau sa fac unul !!!!Da tre sa mai ashtept un pic....

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Pai ce sa-ti spun...e un dulce, un frumos, un smecher, ma iubeste mult, face pipi la wc ca si barbatii, mananca singur, vorbeste mult...ce sa mai...e al meu si e cel mai cel.
Asa....e frumos cu un bebe, iti schimba radical viata- in bine, asa ca rezolva probl. de sanatate cat mai repede si la treaba.
Marco e marisor, am scapat de ce a fost mai greu...ma inteleg tot mai bine cu el...oare nu pot sa devina direct din burtica la 2 anisori???? scapam de colici, dinti si alte cele.

scary movie nu-mi place defel...si nu stiu de ce...mi se pare ca e o tampenie....

astept sa se mai descarce inca 2 cd cu Pilates si il pun pe DVD si la treaba cu mine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

mi-a venit cm

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

quote:
Originally posted by Giova

mi-a venit cm


mie..inca...nu
...cred ca asteapta invitatie oficiala


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by krelia

quote:
Originally posted by Giova

mi-a venit cm


mie..inca...nu
...cred ca asteapta invitatie oficiala


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.



nici mie (si io m-am bazat tot pe prezervative )...asa ca astept!

Fluturas bine ai revenit pe la noi
ieri seara nu m-am uitat la filmul cu furnicile, l-am lasat pe Marius sa vizioneze singur si eu m-am uitat la Prison Break

faina afacere Kreliuz...noi tocmai ce am cumparat cateva de la Bigotti...si am cam dat o caruta de bani

io visez dinotdeauna rar, dar si cand visez, de obicei ori sunt gravida ori am murit ori cineva din familia mea a murit.
Rar sa visez altceva!...

cu cadoul nu ma las...zilele astea trebuie sa rezolv macar o cravata

Aly cheful e misto...suntem cateva sute de persoane si e cu meniu ca la nunta...o parte din bani ii punem noi si o parte sindicatul.


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

onutz..sa stii ca si eu sunt la fel, cu visele...rar visez...sau ma rog...rar imi aduc aminte (caci, se spune ca omul viseaza in fiecare noapte dar nu isi aduce mereu aminte ce)..iar cand visez..am parte numai de oameni in cosciug, dinti stricati cazand, serpi, mirese (da' nu pe mine)....si mai nou, vad...bebei morti si gravide...io......ce naiba o insemna asta....ca am tot citit de dimineata si intr-un loc ba scrie ca inseamna moarte...ba scrie ca inseamna ca te duci cu gandul la copilarie.....ba ca, daca ai visat copil baiat e necaz....ba ca daca e nou-nascut inseamna moarte.......

astept sa se faca 4 sa intru intr-o sedinta....care tb sa inceapa la 3...sper sa nu se prelungeasca mai mult de ora 5 ca azi chiar n-am chef de suplimente...


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Am ajuns si eu acasa, am fost pana la mama si de acolo pana la lucru sa-mi iau ultimele bonuri si de acolo m-am dus sa iau lenjerie pt patut, bineinteles portocalie cu albinutze.
Gio pe mine ma intrebai daca stiu ceva de dr Mihu? Nu stiu nimic de el, imi pare rau ca nu-ti pot da niste lamuriri.
Oana iti pot spune ce contine bagajul, dar de ce ma intrebi? Ai ceva planuri si nu stim noi?
Krelia am auzit si eu ca n-ai voie sa-ti misti capul dupa operatie, aia-i partea mai grea, sa stai ca o statuie, da' a trece si asta, ce-oi face?

33+ cu Diana

AMR 7 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Salutare, fetelor!
1. Ioana, bine ai revenit langa noi!
2. Gio, bine ca ai scapat Si termina cu starea naspa, da?
3. Oana, eu nu stiam de chestia aia cu cadou pt barbati daca e febr cu 29 de zile... Da' mai bine ca nu am stiut, ma prefac in continuare ca nu stiu... Nu de alta, da' banii nu prea sunt...
4. Noi suntem cam nelinistiti, ca nu gasim pt masina ceva si din cauza asta ne tine pe loc cu miscarile urmatoare.
5. Eu-s cu un program full, full, full la munca, nici sa respir nu mai apuc. Nu stiu ce i-a apucat pe toti tocmai acum.
6. Tot eu... cu o durere de spate de nu ma vad. Si care nu prea-mi trece cu pastile. Ba chiar am impresia ca ma doare si mai tare. Asa ca am renuntat la stat la calculator acasa. Macar cateva zile. Prin urmare, seara ma uit la filmele din calculator, da' din pat, sau la tv.
7. Sunt si intr-o stare ciudata in continuare. Accentuata, probabil, de un CM care ma tine de sambata de ma termina din toate punctele de vedere. Cu ameteli, dureri de cap, probabil cele de spate sporesc in aceste conditii...
8. Nu stiu ce sa mai fac de mancare...
9. Sambata am fost plecati de nebuni la Tg Neamt, cu masina, eu cu sotul. Am gresit drumul, da' pana la urma tot am ajuns. Sunt niste poze la semnatura, de la Cetate, de la Rezervatia de Zimbri si de la Manastirea Neamtului.
10. Oana, bine ca ai reaparut, ca noi ne faceam griji.
11. Kitzy, spor la cumparaturi! Si odihna multa, da?
12. Sedinta usoara, Kreliutz!
13. Aly - deja e acasa acum, asa ca nu mai am ce sa-i urez.
14. Nu stiu ce sa va mai zic...


www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput