Miresele anului 2006 (92)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

neatza fetili!
si pe aici e soare si frumos...
onutz, eu inca nu am indraznit sa renunt la cizmulite...le-am mai redus din "inaltime"...am trecut la ghetute din alea pana la glezne
eu nu i-am luat nimic la al meu....oricum, o sa-mi scot parleala daca-mi iese combinatia cu niste camasi de la braiconf la pret de fabrica ...asa ca...5 ani de-acu incolo l-am asigurat pt cadou de ziua barbatilor ...
Gio, sa porti sanatoasa si pupacita ..pantofiorii, si la cat mai multe plimbari cu ei!
kitzy, ai pus de toate acolo, da? hai ca maine poimaine facem galerie ...ah....s anu uit sa-ti zic...in caz ca-ti face cezariana...mare grija sa nu iti misti capul cand te transfera dupa operatie....prietena mea a inteles exact invers (ca i-a spus taman dupa operatie, cand oricum esti droghi!!!)..si acum, are niste dureri saracuta si colac pe ste pupaza, mai si intepeneste ...desi ea, in cewle 4 zile de spital a tot spus pe la asistente, dar...daca alea nu au transmis mai departe..si cica "daca lor nu li s-a spus nimic".......azi s-a dus sa-i scoata firele si sa vorbeasca cu anestezista, sa vedem ce-i face...
Aly, eu cred ca merge si la aluminiu...incearca si tu /pe o suprafata mica si vezi ce se intampla ...nu s-or topi, nu?

azi sunt cam morcovita....iar am visat numai prostii....si bineinteles daca citesc pe un site scrie ceva, daca citesc pe altul scrie altceva...


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Onutzule uitasem sa zic, fain ca va face chef la firma, chiar daca e mai tarzior. Ai nostri s-au bucurat ca a picat 8 martie intr-o zi de sambata si s-au facut ca ploua. Nici macar o felicitare pe mail n-au trimis... ma rog.

Kreliutz 'join the club' cu visele aiurea, si eu tot aiurea visez de vreo cateva nopti, nu stiu ce-o fi. Tin pumnii sa-ti iasa susta cu camasile, alea chiar sunt bune, dar si au niste scoruri...


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Kreliutza , scumpa mea , ce dor mi-a fost de tine ca n-am mai vb de 100 de mii de ani din 2006 - sa-mi fie rushine) Am avut probl. cu contul si acum am alt nume de utilizator ? Voi ce mai faceti fetili ? Noutati , ceva ? Bebei ceva ?

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Kreliutza , sunt io , Ioana-Cristina - am avut nunta in aceeasi zi. Ia povesteshte-mi cum fu' la nunta la fata ?

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Fetelor , si eu sunt la fel....tot asa...visez aiurea de vreo 4-5 zile , azi-noapte am visat un shoarece si nu stiu ce-o fi... M-oi fi dilit de vreo 2 ani incoace de cand n-am mai vb....Onutzule , ce naiba , chiar am luat-o toate razna ?????

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

iuuuubiiitaaaa..[;I}...ce faci frumushatza? ...uitasem si cum arati!
bione ai revenit...chiar ma gandeam cine naiba e butterfly de ma cunoaste..si ma gandeam ca m-am imbatat

apai...cam chair...sa-ti fie rushinica ...asa...sa stai tu aproape 2 ani de zile fara vreo veste, ceva? bataitza ce-ti merit..te rog sa updatezi condicuta, s-a-ntles?

despre mine, ce sa-ti zic...inca nu am bebel...faza "tare" e ca insa ii visez...apropos de visul de azi-noapte...am visat ca eram gravida..si la un mom dat cand m-am ridicat de pe un scaun..hop...se scurgea asa copilul din mina...era baiat si...era mort ......
in rest..munca cat cuprinde...deplasari la nevoie..ciondaneli cu sefii din cand in cand ...mai o iesire cu prietenii, mai un cico, mai un film, mai un remi, mai o tabla...si uite asa......pt altele...te astept dincolo

auzi, soricelul era cumva alb?...ca cica dk visezi asa ceva, insemna ca o sa ai un copil....

quote:
Originally posted by Butterfly1

Kreliutza , scumpa mea , ce dor mi-a fost de tine ca n-am mai vb de 100 de mii de ani din 2006 - sa-mi fie rushine) Am avut probl. cu contul si acum am alt nume de utilizator ? Voi ce mai faceti fetili ? Noutati , ceva ? Bebei ceva ?

Butterfly1




E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Aly....ia zii...tu ce ciudatenii visezi?..tot cu copii?..ca vad ca deja suntem vreo 2


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Kreliutza , lamureshte-mA CU UPEDATE-UL LA LISTUTZA.
Ca sa zic asa eu nu am veshti cine stie ce de bune ... in 2007 nu s-a petrecut nimic spectaculos , decat la sfarsitul anului in noiembrie ....l-am pierdut pe tata si sunt foarte trista...da asta este viata.
Si mai nou , "taman acushica" cand ne hotarasem shi noi sa facem un bebel , a aparut alta problemacare ne-a facut sa amanam bebelul pana in noiembrie....ca asa e fiatza , sa iti tragi palme si altele nu !

Giova , ce faci iubita ? Esti prin zona ? Ce face pui mic ?

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Butterfly1 spune:

Kreliutz , nu era alb , eras chiar gri shi am visat ca alerga catelusha mea cu el in gura si io tipam ca sa-l lase jos ca are microbi , si ii ziceam maicamii sa-l ia ...

Butterfly1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

A, nu, dar am avut si perioade din astea. Ieri am visat ca ne intrase un hot in casa, aseara ma luptam cu furnici ucigase si paianjeni (bine, asta mi se trage de la filmul de pe PROTV cu furnicile).


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput