Miresele anului 2006 (92)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

Aly, da...eu am mai folosit asevi...asa arata http://www.cauti.ro/poza.mare.php?pid=360809&poza=1
este si in varianta cu fas-fas (spray) ....dai cu el, lasi putin sa se dizolve si apoi stergi cu un buretel...semi sarmos.....adica, nici prea moale, nici prea aspru...ca dup-aia risti sa se zgarie inoxul si patesti ca mine...
..de gasit, eu ,l-am gasit mai peste tot, in raioanele de produse de curatat, din supermarketuri....vezi si tu, fii cu okii'n 4 dupa eticheta


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

O fi bun si pentru aluminiu? Ca filtrele mele din aluminiu sunt.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


pup toate fetele...sunt pe fuga...am venit acasa...am papat si acum plec dupa pitic.
de azi am inceput regimul Scarsdales...2 sapt. ... -7 kg. sper sa pot sa-l tin.

Aly nu te pot ajuta...inca nu avem hota. lenea e cucoana mare.
ma bucur ca ati gasit covoare pt. camera si ca a montat sotul lustra.
si al meu mi-a pus draperiile sambata seara. tare misto arata...asa lumina calda ii da camerei si o schimba total.
Oana ma bucur ca traioesti si ca esti bine. nu-mi place ca muncesti mult.
lui Marius!!!! deci el e nascut pe 29 feb., saracul de el...nu se serbeaza in rest?
Kitzy . ce mai zici?
Krelia nasol ca ati avut peripetii.

eu azi mi-am luat 2 perechi de pantofi: mov si rosii. mai urmeaza sa-mi cumpar: verzi si galbeni. am vazut un pardesiu misto la mango(galben), dar nu avea marimea mea. asa ca astept sa primeasca.

la noi a fost frumos, inca mai e...sper sa tina vremea, nu mai vreau ploi si noroi.

pe mai tarziu.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Kreliuz am rezolvat o parte...nu chiar tot asa ca cine stie poate luna viitoare ma pun iar pe drum

Gio...am perdele si draperii la dormitor!!!

NU e ziua lui Marius...dar eu asa stiu ca atunci e ziua barbatilor...si tot n-am fost in stare sa ii iau un cadou, dar nu ma las, pana la urma reusesc in ideea ca "niciodata nu-i prea tarziu!"

noi azi trebuie sa cumparam manere la dulapul din baie...asa ca trebuie sa mai tragem o tura prin magazine!


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Aly nici eu nu te pot ajuta, am hota dar cu filtru care trebuie schimbat din timp in timp.
Gio sa-ti stapanesti sanatoasa noii papucei, si sa-i scoti des la plimbare
Eu nu demult am ajuns acasa, doar cat am fost sa mananc, m-am preumblat prin tot centrul sa-mi cumpar pt bagaj ce mai lipsea, acuma e aproape gata, pe sapt viitoare, sper sa fie toate aranjate in el si dupa-aia ramane asteptarea, " dulcea" asteptare.....

33+ cu Diana

AMR 7 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


ca o mama denaturata ce sunt, l-am lasat pe copil in cada si stau pe net. Clau e cu o amica ii tine de urat, la un pahar de vorba in bucatarie.
Kitzy ma bucur ca ai terminat bagajul.
ce stii de dr. Mihu?
Oana credeam ca e ziua lui de nastere. da asa se zice...cand e an bisect...dau fetele martisoare/flori la baieti.
Ma bucur ca ai si tu perdelele sus.

gata, fug la copil, pe maine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Neatza!

Gio sa-ti porti sanatoasa papuceii. Fain ca ai asa papuci colorati. Eu tot cam pe negru/crem am mers in materie de incaltaminte, anul asta visez la o pereche de pantofi rosii, sa vedem daca o sa gasesc ceva pe placul meu. Ma bucur ca-ti place cum arata draperiile dupa ce le-ai pus sus, stiam eu ca portocaliul o sa dea o nota deosebita.

Kitzy foarte bine ca ti-ai terminat 'bagajelul'.

In sfarsit e putin soare si la Cluj, ca ma saturasem de atata ploaie. M-am incumetat si eu sa renunt la botine.
Sa aveti o zi frumoasa!




Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Neata!!!
dau o cafea?ceai mare pt toata lumea ....sa ne trezim repede, repede...ca imediat incep sedintele

abia astept ziua de joi, ca avem cheful firmei de 8 Martie
iar nu stiu cu ce sa ma imbrac

Gio, asa stiam si eu cum spui si tu ...si ma gandeam in 29.02 sa ii cumpar o cravata...da uite ca nu am ajuns...si sambata a fost cu mine in oras, si n-am scapat nici o secunda de sub privirea lui ca sa fac o smecherie

sper sa scap mai repede de la servici intr-o zi cu soare, sa am camasa la mine ca sa aleg nuanta

Voi nu le-ati luat nimic? sau numai eu si Gio stim de ziua asta


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Aly mi-ai luat-o cu 23 de secunde inainte

eu de vinerea trecuta am renuntat la cizme/botime in favoarea pantofilor...ca parca prea m-am saturat de hainele astea de iarna...abia astept sa renunt si la haina de stofa

Kitzy si ce contine bagajelul?


You don't love a woman because she is beautiful, she is beautiful because you love her.


Noi 2...
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Oana stiam de ziua barbatului, dar noi nu le avem cu astea, cum spuneam, pentru noi cu adevarat importante sunt zilele de nastere si Craciunul. Asa pentru mame/bunici am luat o floricica, o atentie, dar atat. Cadourile intre noi cu ocazii de genul asta sunt de alta natura .
Cat despre hainele de iarna, si eu abia astept sa renunt la ele, sa vina vremea sa-mi pot purta pardesiul... dar pana nu se incalzeste considerabil nu ma risc.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput