Miresele anului 2006 (92)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Gio sa stii ca si eu m-am uitat cam neincrezatoare la ea cand mi-a zis asta, am dat un search pe net si tot asa se zice, ca e benefic pt mine si fat, asa o fi, nu zic nu, dar speram sa ma opereze direct. Cica numai la privat te poate opera cu cezariana la cerere si cu programare. Ce-o fi o fi!
Fain filmuletul cu Marco, un pic cam rusions cand se stie filmat

33+ cu Diana

AMR 7 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

da mai, ieir mi-a zis poezia, dar cand am luat aparatul sa-l filmez...pauza. sper sa reusim azi, macar pe ascuns, cand o zice poezia despre mama.
se fac si la spitale cezariane programate, dar fara mare tam-tam si fara sa stie directorii, adica cand nu sunt ei prin preajma.
Bine, ca in primul rand trebuie sa gasesti doctorul care sa vrea sa faca asa ceva. doar daca sunt ceva complicatii, probl. de sanatate ale mamei sau nu e intors bb.
Oricum ar fi, sper sa scapi repede si cu bine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

'neata!
Week-end placut!
La noi e soare azi si pare frumusel afara...
Eu tocmai am spalat vasele, ma gandesc sa mananc ceva si ma indrept spre munca din nou...

Kitzy, ce putin mai este! Incep eu sa am emotii! Da' sper sa le tin pt mine si sa nu ti le transmit si tie!
Gio, mie nu mi se deschide link-ul ala de la tine. Mai incerc diseara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

Boticule stai linistita ca nu mi le transmiti, le am eu pe ale mele cand imi amintesc cat mi-a zis ca mai am
Gio bafta pe azi cu poezia!
Are cineva baba azi? Ca e asa de cald si frumos afara...Eu tocmai am sosit din oras, am fost la plimbare.

33+ cu Diana

AMR 7 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Botic lasa emotiile, tine-le pt. tine. Nu mai impovara fata cu ele, are ea destule.
Kitzy eu nu mi-am ales nicio baba. la ce vreme a fost...am sarit peste ele.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:

apuc sa va zic si eu "neatza" pe ziua de astazi..ca de nu.....va ziceam macar noapte buna

Aly, ia zii..cine e acum cascacila? ..incet incet, nu dispera, veti gasi voi covorash pe placul vostru, sunt convinsa
kitzy, stii...nici mie nu mi se pare normal sa astepte pana in ultimul moment cu cezariana....o fi mai bine pt copil sa se nasca natural, nu stiu...dar....nah, in caz de doamne fereste, de ce sa nu fie de-acord?
Gio, eu am reusit sa vad filomuletul, tare m-am mai amuzat
botic, trimite si p'aci nitzic de soare , ca la noi e cam tern asa...nici soare, nici intunecat....cam ciufuta vremea, zau...nici ea nu stie ce vrea...

ah, ca sa nu-mi ies din mana ....ce ziceti, fetele..incercam un pronostic? ..eu zic cel mai devreme 6 aprile...cel mai tarziu 16 aprilie


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

quote:
Originally posted by Giova

Botic lasa emotiile, tine-le pt. tine. Nu mai impovara fata cu ele, are ea destule.
Kitzy eu nu mi-am ales nicio baba. la ce vreme a fost...am sarit peste ele.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)




33+ cu Diana

AMR 7 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

quote:
Originally posted by krelia

apuc sa va zic si eu "neatza" pe ziua de astazi..ca de nu.....va ziceam macar noapte buna

Aly, ia zii..cine e acum cascacila? ..incet incet, nu dispera, veti gasi voi covorash pe placul vostru, sunt convinsa
kitzy, stii...nici mie nu mi se pare normal sa astepte pana in ultimul moment cu cezariana....o fi mai bine pt copil sa se nasca natural, nu stiu...dar....nah, in caz de doamne fereste, de ce sa nu fie de-acord?
Gio, eu am reusit sa vad filomuletul, tare m-am mai amuzat
botic, trimite si p'aci nitzic de soare , ca la noi e cam tern asa...nici soare, nici intunecat....cam ciufuta vremea, zau...nici ea nu stie ce vrea...

ah, ca sa nu-mi ies din mana ....ce ziceti, fetele..incercam un pronostic? ..eu zic cel mai devreme 6 aprile...cel mai tarziu 16 aprilie


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.


6 aprilie?!!!!!!!!!!!!!! Da tu n-ai minte?!
Eu zic 16 aprilie cel mai repede. De acord cu mine?

33+ cu Diana

AMR 7 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

Cascacila, necascacila... asta e, eram convinsa ca am scos 'mushtra' din nadragi si-am pus-o la loc in geanta. Nici nu m-am obosit sa verific de dimineata, inainte sa plecam de-acasa. Asta e, se intampla si la case mai mari.

No, fetele, sa va petreceti frumos maine! Va doresc weekend placut, ca eu ma tirez la curatat/spalat spanac si alte chestiuni gospodaresti.


Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636179296/" target="_blank">prajituresc si www.flickr.com/photos/9684774@N08/sets/72157600636180054/" target="_blank">bucataresc
Mrs. Perfect for more than 1 year

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

eu zic 20 aprilie

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput