Miresele anului 2006 (92)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Aly asa de repede dispari?
spor la treburi si un 8 martie romantic si cu multe cadouri.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns krelia spune:


bine mah...16 aprilie sa fie

Aly, pup wknd placut..vezi ce faci cu moshtra

Eu abia astept maine seara

bai...je am luat o punga de mucenici...da' zau daca am kef sa fac duminica...sa vedem cum m-oi simti...daca n-oi trece pe la mama.....


E mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost decat sa vorbesti si sa inlaturi orice dubiu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Gata, bey! Imi tin emotiile acasa! Le-am incuiat in dulap, e bine asa?

Da' stati ca m-ati pierdut pe drum... pentru ce pariem? Ziua de nastere a Dianei???
Daca da... sa zicem 7 aprilie??? (atunci e nascuta mama mea si sotul din dotare, al meu vreau sa zic...) Daca nu va place 7 aprilie si e prea devreme, zic si eu un 16 (imi poarta noroc de obicei nr asta!)...
As fi zis 24, ca si asta e norocos uneori pt mine, fiind data mea de nastere, da' ma gandesc ca pana pe 27 cand e Pastele, ramane prea putin timp si n-as vrea sa fie Kitzy la spital atunci...
Asa ca 7 sau 16 sau, oricum, cel tarziu 20 aprilie...

V-am ametit de tot?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:

quote:
Originally posted by ralnied1

Gata, bey! Imi tin emotiile acasa! Le-am incuiat in dulap, e bine asa?

Da' stati ca m-ati pierdut pe drum... pentru ce pariem? Ziua de nastere a Dianei???
Daca da... sa zicem 7 aprilie??? (atunci e nascuta mama mea si sotul din dotare, al meu vreau sa zic...) Daca nu va place 7 aprilie si e prea devreme, zic si eu un 16 (imi poarta noroc de obicei nr asta!)...
As fi zis 24, ca si asta e norocos uneori pt mine, fiind data mea de nastere, da' ma gandesc ca pana pe 27 cand e Pastele, ramane prea putin timp si n-as vrea sa fie Kitzy la spital atunci...
Asa ca 7 sau 16 sau, oricum, cel tarziu 20 aprilie...

V-am ametit de tot?


Asa zic si eu, 16, cel tarziu 20.

33+ cu Diana

AMR 7 saptamani!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

eu tot la 20 raman...

Copilul nu a vrut sa-mi zica poezia, doar gestica mi-a aratat-o. am primit o felicitare si o poza cu el. pun maine in album sa vedeti.
pana atunci ...incep sa ma pregatesc ca ies cu gagicile in oras.
pe maine.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

La multi ani de ziua noastra! Sa fim fericite, iubite si sanatoase! Sa ramanem mereu la fel de frumoase, calde si vesele!

Sa aveti o zi frumoasa, sa primiti multe flori, cadouase, sa fiti rasfatate si sa va simtiti bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

V-am pregatit o cafeluta si un ceiut... Sunt abia luate de pe foc...
Va doresc inca o data sa aveti o zi frumoasa, va spun La multi ani! si plec la gara, sa nu pierd trenul. Ne ducem la ai mei iar... (sa mai plimbam masinuta )...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

doamnelor, domnisoarelor, mamicilor, bunicilor, matusilor, etc !!!!

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

Asa liniste la Miresici?????
Eu am fost plecata... Dar voi???
OANAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

eu pe acasa...cu musafirii de ieriu.
trebuiau sa vina si nasii lui marco in vizita cu piticul, dar cred ca a facut rubeola, si nu ne riscam, caci al meu nu a avut.
duminica placuta ral, cat a mai ramas din ea.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput