LMA spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (283)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Maraki chiar nu inteleg de ce mai citesti acolo? daca nu citeai nu vedeai ce s-a scris. oricum nu trebuie sa ne afecteze,nu vorbeau de copiii nostri.
Lasa ca noi ne intelegem bine aici si nu trebuie sa ne raneasca ce se scrie in alta parte. Fa abstractie si ai sa vezi ce bine e.

Ar trebui sa incerci sa-l scoti mai mult pe Angelos afara. chiar daca e frig, jumate de ora nu-i strica. Mai consuma energie, are pofta de mancare....

Eu am terminat tarta cu cioco, fara coacere. sper sa fie buna la gust, caci de iesit a iesit bine. Ma gandesc cum o ornez, ca sunt cam pe dinafara la chestiile astea.
Ma duc sa mai fac cate ceva, parca vad ca se aduna o groaza pe dupa amiaza si maine dimineata.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Bai nu va enervati ca maine e 1 martie primim ghiocei , martisoare, pumni in cap , ce stiu eu...numarati in gand 100 de oi sau de plante sau legume depinde de gen , carnivor , ierbivor sau canibal, si gata...trece.
Cosmi ce rau imi pare cand aud chestii de astea, imi face rau cand aud ca sunt boli care nu se pot trata din cauza lipsei de bani , asta mi se pare cel mai mare pacat din lume.
Astery Mario nu stiu ce e avut ca i-a trecut.Asa zic eu sper sa nu ne pricopsim iar.
Bee chiar asa Bumbita iar e la vreo plimbarica sau s-a mutat?
Ioana spor la treaba.
Ioana de Bistrita ce tot faci mama? Unde disparusi?
Eu va pupacesc si trec la treaba!



Cel mai destept intotdeauna cedeaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

si cei daca suntem si noi catalogate maimute urlatoare? mi se falfaie de-a dreptul, nici in nu ma doare, caci acolo e rau sa te doara.
Irina, Bumbita a inceput munca la birou. si cred ca ii este cam greu, cu munca, 2 copii...am mai vazut-o pe mess., dar nu am avut timp sa-i scriu.

al meu copil iar e constipat, greu e dezobisnuinta de pampers, ca nu prea face.
aseara a mancat 2 portocale, nu mi-a venit sa cred. Dupa o ora a baut lapticul, dim. la fel si kk deloc...2 -3 bilute, ca la oaie.

Marco are 2 fetite in grupa. sa-i cumpar martisoare si pt. ele?
gata, la treaba cu mine...ca e jale cum trece timpul asta.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Giova bine te.ai gandit, cumpara si pt. fetite martisoare Poate scrii cand ai timp reteta de tarta cu cioco, suna bine fara coacere
Irina eu nu primesc nimic maine...

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Maraki lasa ca iti trimit eu martisoare virtuale.
Am uitat sa va spun ca o sa am un fin iar , ca fina mea e insarcinata.Sunt super bucuroasa. Imi place sa botez.



Cel mai destept intotdeauna cedeaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Irina, felicitari nasico Ce nume o sa puneti la bebel? Pe cand se naste?

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Pai stai ca abia ce a aflat ca e insarcinata, teoretic in noiembrie ar trebui sa nasca. Iar de nume chiar nu stiu ca pe fetita au numit-o Andreea ca vroiau ei si Roxana dupa mine( tot ei au vrut ).Ei au tinut neaparat sa aiba si un nume de al meu.Eu nu am fost de acord , adica merg pe ideea ca e decizia lor.Acum chiar sunt curioasa cum or sa faca



Cel mai destept intotdeauna cedeaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Irina felicitari nasico!!!Noi anul asta iar cununam. sa vedem cand si botezam...ca nu se prea inghesuie finii nostri la asa ceva.
Maraki uite aici tarta:
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=107349&whichpage=12
e a 7-a postare, cea a Alynutzei. are si poze cu ea, dar mie nu mi-a iesit asa ornatul. cine se pricepe.....

gata, fug dupa ghiocei martisoare si alte chestii de 1 martie. Pt. 8 martie mai vedem noi, probabil un buchet de flori.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze si filmulete Marcowww.dropshots.com/giova2" target="_blank">(1),www.dropshots.com/ioana_purdea#" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova#" target="_blank">(3)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns d_melli spune:

Giova arata super tarta , oare cum e la gust?
Tocmai m-a sunat mama sa imi spuna ca Mario a vomat tot ce a mancat azi de dimineata pana la pranz.Am ramas masca. Oare de ce? Sa fie de la gat , dar nu tuseste , nu ii curge nasul , nimic. Pai dc ma duc cu el la medic ma da ala afara ca nu are nimic. Si apoi s-a culcat bine merci.Offf cat stres.



Cel mai destept intotdeauna cedeaza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Giova cred ca sigur e facuta cu un sablon deasupra, arata super bine si cred ca e delicioasa O salvez sa o fac si eu cand ma apuca harnicia Astery, nu te incumeti tu prima? Stiu ca le ai cu bucataria

Monica
http://www.community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
Foto Angelo
Angelo1
Angelo2
Angelo3

Mergi la inceput